Yurt dışındaki uçuşlarınız için THY seçmelisiniz

Yurt içi uçuşlarında sunduğu avantajlar ile misafirlerine unutulmaz bir yolculuk fırsatı sunduğu için bol talep alan Türk Hava Yolları sunduğu kaliteli hizmet ve güvenli uçuştan dolayı yurt dışı uçuşlarında da seçilmelidir. Ülkemizin gözde ve en çok tercih edilen firması olan THY yurt içinde ciddi tercih edildiği için yeri geldiğinde ek seferler bile koyduğu görülmektedir. Uçak içinde sunduğu kaliteli hizmete ek olarak yurt dışı uçuşlarında sunduğu uygun fiyat fırsatları bu alanda da şirketin tercih edilmesine sebep olmaktadır. İstanbul üzerinden aktarmasız yapılan uçuşlarına Ankara uçuşları da eklenmiştir. 2017 yılının kış aylarında tekrar başlayan Ankara kalkışlı direkt uçuşların yolcuların ihtiyaçlarını karşılaması beklenmektedir.

Yurt dışı uygun fiyatlı uçuşları için erken vakitte yolculuğun planlanması gerekmektedir. Erken planlanan yolculuklarda erken rezervasyon ile alınan biletler çok daha uygun fiyata gelmektedir. Şirketin yaptığı kampanyalardan olan Köstence’den Varna’ya, Saraybosna’dan Belgrad’a birçok kente en uygun fiyatlarla kaliteli hizmet alma fırsatını sunmaktadır. 31 Mart 2018 tarihine kadar sınırlı sayıdaki koltuk için geçerli olan kampanyadan yararlanmak için THY firması tercih edilmelidir. Nahçıvan, Gence, Tiflis (Sabiha Gökçen Havalimanı kalkışlı), Batum, Tiflis, Bakü, Kiev, Odessa, Kharkiv’e kadar Kafkaslar’ın farklı kentlerine 119 Dolar ile 169 Dolar arası fiyatlarla uçuş fırsatı yakalanabilir. Bu fiyatlara her şey içinde gidiş ve dönüş fiyatları olup internetten alış için geçerlidir.

Türkiye’nin ulusal havayolu şirketi yani bayrak taşıyıcısı olan Türk Hava Yolları’nın uçuş ağı içerisinde Avrupa, Orta Doğu, Uzak Doğu, Kuzey Afrika, Güney Afrika, Kuzey Amerika ve Güney Amerika’dır. Skytrax’ın 2015 yıl ödüllerine göre 5.kez Avrupa’nın en iyi firması seçilmiştir. Dünya’nın da 4. en iyi havayolu şirketi olan THY eklenen yeni noktalarla 109 ülkenin 222 kentine uçmaktadır. Ülkemizin en çok uçuş ağı bulunan şirket sunduğu kaliteli ve konforlu hizmetlerle dünyanın 4. firması olmayı hak etmiştir. Uçak içi sunduğu koltuk seçimi, geniş rahat koltuklar, lezzetli yemek seçenekleri, son teknoloji eğlence sistemleri, müzik ve film keyfi ve daha farklı hizmetleri için THY yurt dışı seyahatlerinde seçilip tercih edilmeyi fazlaca hak etmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uçak firmalarından istediğiniz ülkeye sefer olup olmadığını kontrol ettikten sonra gerekli belgelerinizin tümünü hazır etmenizin ardından biletinizi temin edebilirsiniz. Bir çok uçak firmasından birini tercih ettikten sonra biletinizi alırken daha uygun almak için dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız. Yeni Bilet alırken dikkat etmeniz gereken püf noktaları ve sayılı olarak satışı gerçekleştirilen kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmekte. Özellikle yapmanız gerekenler hakkında önerilerde bulunacağız. Örneğin sizlerin aklından geçen ucuz uçak bileti nasıl alınır, erken biletinizi ayırtmak fayda sağlar mı ne kadar zamandan önce biletinizi almalısınız, uçuş öncesi yapmanız gerekenler, bavulunuzu hazırlarken mutlaka içerisinde olmadan yapılamayacaklar hakkında yurt dışına gittiğiniz de bunun gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşarak detaylı bir planlama sonucunda konforlu ve kendinizi güvende hissedecebileceğiniz bir yurtdışı ve yurtiçi seyahat geçirmeniz için bilgilerimizi sizlere aktararak konular hakkında aydınlatacağız. Böylelikle problemsiz olarak gezilerinizi yaparak tecrübelerden yararlanabileceksiniz. Üstelik yazılarda yorum kısmı açık olması nedeniyle uçak ve seyahat hakkında başınıza gelenleri bize yazabilirsiniz. Yazılarımızı önemle takip etmenizi tavsiye eder, şimdiden Yeni Bilet ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.