Yurt dışı uçuşları için Pegasus kampanyaları

Yurt dışı seyahati düşünenler, gerek hızlı seyahat imkanı gerekse konforlu ve rahat olmasından dolayı uçak yolculuğunu tercih ediyorlar. Hava yolu ile seyahati seçenlerin biletlerini alırken hangi firmadan hangi kampanya ile daha uygun bilet alacağını düşünmesi kaçınılmazdır. Pegasus Havayolu Şirketinin özellikle de yurt dışı uçuşlarında sunduğu kampanyalar ile müşteriler hem uygun fiyatlara uçuş bileti alabilmekte hem de konforlu şekilde seyahat etmektedirler. Pegasus seferlerine yönelik bilet sorgulama ve rezervasyon işlemleri online olarak web sitesinden kolaylıkla yapılabilmekte olup yurt dışı uçuşları için de yapılan kampanyalardan faydalanabilirler.Kampanyalar belli zaman aralığında yapılabildiği için kaçırmamak için web sitesinden takip etmek gereklidir. Ayrıca her kampanya belirli koltuk sayısı için yapılır. Genellikle kampanyalar direkt uçuşlar için geçerli lup check-in bedelleri fiyatlara dahildir.

Pegasus mobil uygulaması aracılığıyla yapılan kampanyalarda çok özel fırsatlar bulunmaktadır. Pegasus mobildeki fırsatlardan faydalanmak isteyenler, mobile özel tarifelerden yurt dışı seyahatleri için indirimli bilet alma şansını yakalayabilirler. Bunun için müşterilerin yapması gereken mobil uygulamasını indirip istedikleri uçuş için seçtikleri kampanya dahilindeki hatları ve tarihleri seçmektir. İşlem onaylandığında ise bilet belirlenen kampanya dahilinde indirimli fiyatlara alınmış olur. Bu kampanyalar sadece Pegasus mobilden alınan uçuş biletleri için geçerlidir. Pegasus havayollarının yapmış olduğu her kampanya birbirinden farklı değerlendirilir, kampanyalar ya da alınan indirimler birleştirilemez. İndirimli alınan biletiler iptal edilebilir fakat açığa alınan biletler değerlendirilirken kampanya haricinde bir uçuş seçilirse indirimden faydalanma söz konusu olmaz.

Pegasus havayolları şirketi zaman zaman yurt dışı uçuşlarında süper eko paket, eko paket, avantaj paketler uygulamakta olup sadece paket fiyatı müşterilerden alınmaktadır. Bilet fiyatının üzerine eklenecek bagaj, yemek, vb. ekstralar paket haricinde değerlendirilir. Müşteriler istediği uçuş paketini seçer ve ihtiyaçları kadarını ödeyerek rahat bir şekilde seyahat edebilirler. Süper eko paket almak isteyen müşterilere tek bir kabin bagajını kapsayan uçuş bileti seçeneği sunulur. Eko pakette ise yurt dışı için müşterilere 20 kg bagaj hakkı verilmektedir. Avantaj paket kapsamında ise müşterilerin koltuk seçme, 20 kg bagaj hakkı ve yemek gibi ekstraların yarı fiyatına sahip olması söz konusudur. Son olarak da businessflex paket kapsamındaki seyahatlerde müşterilere 20 kg bagaj hakkı, koltuk seçme ve 12 kg kabin bagaj hakkı verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uçak firmalarından istediğiniz ülkeye sefer olup olmadığını kontrol ettikten sonra gerekli belgelerinizin tümünü hazır etmenizin ardından biletinizi temin edebilirsiniz. Bir çok uçak firmasından birini tercih ettikten sonra biletinizi alırken daha uygun almak için dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız. Yeni Bilet alırken dikkat etmeniz gereken püf noktaları ve sayılı olarak satışı gerçekleştirilen kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmekte. Özellikle yapmanız gerekenler hakkında önerilerde bulunacağız. Örneğin sizlerin aklından geçen ucuz uçak bileti nasıl alınır, erken biletinizi ayırtmak fayda sağlar mı ne kadar zamandan önce biletinizi almalısınız, uçuş öncesi yapmanız gerekenler, bavulunuzu hazırlarken mutlaka içerisinde olmadan yapılamayacaklar hakkında yurt dışına gittiğiniz de bunun gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşarak detaylı bir planlama sonucunda konforlu ve kendinizi güvende hissedecebileceğiniz bir yurtdışı ve yurtiçi seyahat geçirmeniz için bilgilerimizi sizlere aktararak konular hakkında aydınlatacağız. Böylelikle problemsiz olarak gezilerinizi yaparak tecrübelerden yararlanabileceksiniz. Üstelik yazılarda yorum kısmı açık olması nedeniyle uçak ve seyahat hakkında başınıza gelenleri bize yazabilirsiniz. Yazılarımızı önemle takip etmenizi tavsiye eder, şimdiden Yeni Bilet ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.