Yolcu taşımacılığında BoraJet Konforu

Genelde ismi fazla duyulmamış olan BoraJet firması 2008 yılından beridir Türkiye’de hizmet vererek yurt içi ve yurt dışına seferler düzenleyerek müşterilerine konforlu seyahat imkanı sunmaktadır. Filosunda Embraer E190, 195, Bombardıer Global ve Hawker tipi uçakları ile büyük uçakların iniş yapamadığı havalimanlarına iniş yapabilmektedir. Genel olarak 2+2 şeklinde düzenlenen koltukları ve koltuk arasındaki boşlukları ile rahat yolculuk sağlama imkanı bulunmaktadır. Rahatlığının yanı sıra filosunda yer alan uçakların hızlı iniş ve kalkışlarda bulunduğu için yolculuk süresi de kısalmaktadır. Bora Jet konforunun yanı sıra uzun veya kısa süreli yolculuklar esansında müşterilerine sunduğu ücretsiz yiyecek ve içecek hizmetleri sunmaktadır.

Bora Jet firması son zamanlarda Anadolu Jet firması ile ortak uçuşlar gerçekleştirmektedirler. Bunun en büyük sebeplerinden birisi de firma uçuşlarına ara vermiştir. Yeniden yapılanmaya giden firma filosuna katacağı yeni uçaklarla birlikte İstanbul’da yapılmakta olan 3.Havalimanı faaliyete geçmesi ile birlikte güçlü bir şekilde yeniden faaliyete girmeyi planlamaktadır. Bunun yanı sıra filosunda bulunan uçaklarında meydana gelen arızalardan dolayı müşteri mağduriyeti yaşanmaması için firma ticari itibarı göz önünde alarak uçuşlarına ara vermiştir. Firma filosuna katacağı yeni uçakları ile birlikte yeni uçuş rotaları ile tam kapasite faaliyete geçmeyi planlamaktadır. Firma kendisinden bilet alan müşterilerinin hepsine iade edeceğini bildirmiştir.

Bora Jet firmasından alınan biletlerle anlaşmaya vardığı Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet firması ile uçma imkanları bulunmaktadırlar. Firma faaliyete geçtikten sonra yine aynı konforla müşterilerine hizmet vermeyi hedeflerken adı duyulmuş diğer firmaları pahalı olarak tercih etmeniz yerine Bora Jet firmasını tercih ederek ücretsiz ikramlarından, koltuk arasındaki mesafeden kaynaklanan konfordan yararlanabilirsiniz. Firma tarafından uygulanan bazı kurallar arasında uçakta oksijen ihtiyacı olan hastalar uçağa kabul edilmemektedir. 2 yaşından büyük çocuklar için el bagajı kabul edildiği gibi bebek yolcular için 10 kg bagaj imkânı sağlamaktadır. Bora Jet firmasına ait olan internet adresinden filosuna dâhil olan uçakları, uçuş haritasını görebildiğiniz gibi uçuşlarınızda indirimden ve ücretsiz uçuşlardan yararlanmak için Fly Bora Jet kartına sahip olabilirsiniz. Konforun yeni adresi Bora Jet’i yeni filosu ile bekleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uçak firmalarından istediğiniz ülkeye sefer olup olmadığını kontrol ettikten sonra gerekli belgelerinizin tümünü hazır etmenizin ardından biletinizi temin edebilirsiniz. Bir çok uçak firmasından birini tercih ettikten sonra biletinizi alırken daha uygun almak için dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız. Yeni Bilet alırken dikkat etmeniz gereken püf noktaları ve sayılı olarak satışı gerçekleştirilen kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmekte. Özellikle yapmanız gerekenler hakkında önerilerde bulunacağız. Örneğin sizlerin aklından geçen ucuz uçak bileti nasıl alınır, erken biletinizi ayırtmak fayda sağlar mı ne kadar zamandan önce biletinizi almalısınız, uçuş öncesi yapmanız gerekenler, bavulunuzu hazırlarken mutlaka içerisinde olmadan yapılamayacaklar hakkında yurt dışına gittiğiniz de bunun gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşarak detaylı bir planlama sonucunda konforlu ve kendinizi güvende hissedecebileceğiniz bir yurtdışı ve yurtiçi seyahat geçirmeniz için bilgilerimizi sizlere aktararak konular hakkında aydınlatacağız. Böylelikle problemsiz olarak gezilerinizi yaparak tecrübelerden yararlanabileceksiniz. Üstelik yazılarda yorum kısmı açık olması nedeniyle uçak ve seyahat hakkında başınıza gelenleri bize yazabilirsiniz. Yazılarımızı önemle takip etmenizi tavsiye eder, şimdiden Yeni Bilet ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.