Yeni kampanyaları ile THY göz dolduruyor

Türk Hava Yolları yurt içi ve yurt dışında yapmış olduğu uçuş kalitesi, sektöründe yaptığı önemli yatırımlar ve misafirlerine sunduğu yeni kampanyalar ile göz doldurmaya devam etmektedir. Sunduğu hizmet ile birçok kişi tarafından tercih edilen şirket, yaptığı yenilikler ve her keseye uygun bilet fırsatları ile de adından sıkça bahsettirmektedir. Aynı rota üzerinde günde birkaç sefer düzenleyen firma uçuşlarına olan talebi değerlendirmiştir. Bu talepler doğrultusunda THY’nin uçuşlarında yaptığı indirim uygulamaları, özel gün ve tatil zamanlarında düzenlediği kampanyalar uçak yolculuğu yapmayı düşünen kişilerin dikkatini çekmiştir. Hizmet kalitesi ve konforu ile bir marka olan şirket kendine duyulan sonsuz güveni yaptığı kampanyalar ile daha da artırarak kazanmaya devam etmektedir.

Pilotlarının tecrübeli, uçak filosunun yeni ve hizmetinin profesyonel ve kaliteli olmasının firmaya güvenin oluşmasında etkeni büyüktür. THY’den bilet alan bir kişi kendinin asla mağdur edilemeyeceğini bilir. Yakaladığı güveni kaybetmemek ve artırarak devam etmek isteyen firma bu güveni destekleyen hizmetler yapmaktadır. Bu hizmetler arasında aranılan konforun uygun fiyat ile bulunabileceği kampanyalar gelmektedir. Öğretmenler günü, anneler günü, yılbaşı gibi özel zamanlarda yapılan kampanyalar şirketin zaten çok olan yolcu sayısını daha da artırmaktadır. Düzenlenen kampanyalar kişilerin bütçesine ağır gelmeyecek fiyatlar sunduğu için çok fazla talep görmektedir. THY kampanyaları arasında olan erken vakitte gidiş ve dönüş bileti alındığında çok daha uygun fiyatlar ödenmektedir.

Türk Hava Yolları yolcularını her yönden düşünen bir şirket olduğu için sık sık kampanyalar yapmaktadır. Bu kampanyalarla herkese hizmet vermeye çalışan firma talep çok olduğu zaman ek seferler koyarak müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışmaktadır. Bu talep yoğunluğunda kampanyaların etkisi olduğu kadar sunulan kaliteli ve konforlu hizmetin etkisi de büyüktür. En yakın zamanlarda düzenlenen 2018 yılının kış aylarındaki Güney Avrupa seyahatinin 1295 Dolar’dan başlayan kampanyası meraklılarının dikkatini çekmektedir. 11 Ocak 2018 ile 21 Mart arasında yapılacak yolculukları kapsayan kampanyanın fiyatı oldukça caziptir. Şirket, Roma, Kopenhag, Barselona, Torino, Riga, Oslo, Zaporijva biletlerini 119 Dolar’dan başlayan fiyatlarla alınabileceği kampanyası ile müşterilerinin dünyanın farklı köşelerini keşfetme fırsatı tanınmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uçak firmalarından istediğiniz ülkeye sefer olup olmadığını kontrol ettikten sonra gerekli belgelerinizin tümünü hazır etmenizin ardından biletinizi temin edebilirsiniz. Bir çok uçak firmasından birini tercih ettikten sonra biletinizi alırken daha uygun almak için dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız. Yeni Bilet alırken dikkat etmeniz gereken püf noktaları ve sayılı olarak satışı gerçekleştirilen kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmekte. Özellikle yapmanız gerekenler hakkında önerilerde bulunacağız. Örneğin sizlerin aklından geçen ucuz uçak bileti nasıl alınır, erken biletinizi ayırtmak fayda sağlar mı ne kadar zamandan önce biletinizi almalısınız, uçuş öncesi yapmanız gerekenler, bavulunuzu hazırlarken mutlaka içerisinde olmadan yapılamayacaklar hakkında yurt dışına gittiğiniz de bunun gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşarak detaylı bir planlama sonucunda konforlu ve kendinizi güvende hissedecebileceğiniz bir yurtdışı ve yurtiçi seyahat geçirmeniz için bilgilerimizi sizlere aktararak konular hakkında aydınlatacağız. Böylelikle problemsiz olarak gezilerinizi yaparak tecrübelerden yararlanabileceksiniz. Üstelik yazılarda yorum kısmı açık olması nedeniyle uçak ve seyahat hakkında başınıza gelenleri bize yazabilirsiniz. Yazılarımızı önemle takip etmenizi tavsiye eder, şimdiden Yeni Bilet ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.