Uygun Fiyatlı Mersin SunExpress Uçak Biletleri

Akdeniz Bölgesinin portakal ve limon kokulu Mersin kentinde aktif halde havaalanı bulunmadığından uygun fiyatlı uçak yolculuğu yapmak isteyen SunExpress firması yolcuları biletleri Adana Şakirpaşa Havalimanı üzerinden almalıdır. Adana Şakirpaşa Havalimanı Mersin kentine mesafe olarak yakın olduğundan SunExpress firması ile uygun fiyatlı uçak yolculuğu yapmak isteyenler biletleri almak için online bilet satış sitelerini ziyaret etmelidir. SunExpress firmasının merkezi Antalya’da bulunmaktadır. SunExpress Havayolları, Antalya Havalimanı ile Adana Şakirpaşa Havalimanı atasında uçak seferleri düzenlemektedir. İki nokta arasında gün içerisinde iki sefer yapılmaktadır. Bu seferler sabah 07.30 ile akşama doğru 18.05 saatlerinde gerçekleşmektedir. Bir saat süren bu yolculuktan sonra ulaşılan Adana Şakirpaşa Havalimanından Mersin iline geçilebilir.

Adana Şakirpaşa Havalimanından her 35 dakikada bir Havaş servisleri bulunmaktadır. Bu servisler Tarsus ve şehir merkezine kadar ulaşım sağlamaktadır. Ayrıca yedi gün 24 saat hizmet veren ticari taksiler ve toplu taşıma araçlarından biri tercih edilerek Adana otogarına ulaşım sağlandıktan sonra şehirlerarası otobüsler vasıtası ile Mersin iline geçilebilir. İki nokta arası ortalama 80 kilometre olup 1 saatlik karayolu yolculuğu ile ulaşmak mümkündür. Antalya Havalimanı SunExpress firmasının merkezi konumunda olduğundan çok sayıda destinasyona uçak seferi yapılmaktadır. SunExpress firmasını Antalya’dan yurt içinde, İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir Adnan Menderes, Diyarbakır, Samsun Çarşamba, Adana Şakirpaşa, Trabzon, Gaziantep, Van Ferit Melen, Kayseri Erkilet havalimanlarına uçak seferleri düzenlemektedir.

Yurt dışında ise, Almanya’nın Münster, Berlin Schönefeld, Tegel, Bremen, Dortmund, Dresden, Düsseldorf, Erfurt, Friedrichshafen, Frankfurt am Main, Hamburg, Hannover, Karlsruhe, Köln, Leipzig, Münih, Nürnberg, Rostock, Paderborn, Saarbrücken, Stuttgart’a uçulabilir. Almanya’nın yanı sıra Avusturya’nın Salzburg ve Viyana, İsviçre’nin Basel ve Zürih ile Lüksemburg’a uçmak mümkündür. Hıristiyanlık dünyasının önemli merkezlerinden biri olan Mersin ilinde Müslüman, Yahudi ve Hıristiyan mezarlarını bir arada görülmektedir. Turizm açısından güzel doğal mekanlara sahip olan kentte çok sayıda tarihi eser görebilmek mümkündür. Kentte bulunan Cennet Cehennem Çökükleri, Tarsus Şelalesi, Kayacı Vadisi, Astım Mağarası, Arkeoloji Müzesi, Narlıkuyu Mozaik Müzesi, Ashab-ı Kehf Mağarası, Kızkalesi, Adamkayalar, Alahan Manastırı, Zeus Tapınağı, Yerköprü Şelalesi, Lamos Kanyonu muhakkak görülmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uçak firmalarından istediğiniz ülkeye sefer olup olmadığını kontrol ettikten sonra gerekli belgelerinizin tümünü hazır etmenizin ardından biletinizi temin edebilirsiniz. Bir çok uçak firmasından birini tercih ettikten sonra biletinizi alırken daha uygun almak için dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız. Yeni Bilet alırken dikkat etmeniz gereken püf noktaları ve sayılı olarak satışı gerçekleştirilen kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmekte. Özellikle yapmanız gerekenler hakkında önerilerde bulunacağız. Örneğin sizlerin aklından geçen ucuz uçak bileti nasıl alınır, erken biletinizi ayırtmak fayda sağlar mı ne kadar zamandan önce biletinizi almalısınız, uçuş öncesi yapmanız gerekenler, bavulunuzu hazırlarken mutlaka içerisinde olmadan yapılamayacaklar hakkında yurt dışına gittiğiniz de bunun gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşarak detaylı bir planlama sonucunda konforlu ve kendinizi güvende hissedecebileceğiniz bir yurtdışı ve yurtiçi seyahat geçirmeniz için bilgilerimizi sizlere aktararak konular hakkında aydınlatacağız. Böylelikle problemsiz olarak gezilerinizi yaparak tecrübelerden yararlanabileceksiniz. Üstelik yazılarda yorum kısmı açık olması nedeniyle uçak ve seyahat hakkında başınıza gelenleri bize yazabilirsiniz. Yazılarımızı önemle takip etmenizi tavsiye eder, şimdiden Yeni Bilet ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.