Ucuz uçak biletleri ile THY tercih sebebi

1933 yılında kurulan Türkiye’nin ilk havayolu şirketi olan Türk Hava Yolları kaliteli ve güvenli yolculuk hizmetine eklediği ucuz uçak bilet fırsatları ile daha çok tercih sebebi olmaktadır. Önceki dönemlerde pahalı olduğu için az tercih edilen hava yolu ulaşımı şimdilerde sunulan fırsatlarla daha sık kullanılmaktadır. Hızlı ve konforlu olan uçak yolculuğu firmalar tarafından uygulanan indirim, kampanya ve promosyon biletlerle cazip fiyatlarla yapılabilmektedir. Özellikle belirli zamanlarda yapılan kampanyalar ile şirketin belirlediği güzergâhlarda yapılan uçuşlar en ucuz ulaşım vasıtalarından daha uygun olan fiyatlara denk gelebiliyor. Türkiye’nin gözde şirketi THY daha çok kullanılan rotalarda ve zamanlarda yaptığı indirimler ile yolcularına ucuz bilet fırsatı sunmaktadır.

THY her uçağında belli sayıdaki koltuk için iade, değişimi olmayan çok cazip fiyatlı promosyon biletler belirlemiştir. Bu biletlerin sunduğu indirim fırsatlarından yararlanmak için erken hareket etmek gerekmektedir. Hava ulaşım hizmeti sunan şirketlerin seçimi bilet fiyatları konusunda önemlidir. Sektörde belli bir kalite ve güveni yakalamış olan bazı firmalar vardır ki kalite ve güvenlerinden ve özellikle misafirlerine sunduğu hizmetten asla vazgeçmezler. Türk Hava Yolları da asla kalitesinden ödün vermeyen firmalardandır. Bu konfor ve kaliteli hizmet anlayışını yaptığı yatımlarla bilet fiyatlarına yansıtan şirket müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır. Türk Hava Yolları ucuz bilet imkânı sunarken diğer konfor ve lüks hizmetlerinden asla taviz vermemektedir.

Hava ulaşımındaki bazı firmalar ucuz bilet fiyatlarının içine sadece koltuk ücretini koymakta diğer bagaj limiti, koltuk seçimi, yeme içme ve hatta suyu bile ekstra ücrete tabi olmaktadır. Hal böyle olunca çıplak bilet fiyatı cüzi görünmekle birlikte eklenen ek ücretlerle fiyatlar yükselmektedir. Uçaklarda şirketlerin uyguladığı Business ve Economy Class gibi farklı sınıflardan uygun bilet almak için doğru sınıfın tercih edilmesi önemlidir. Koltuk seçimi, yemek alternatifleri gibi ekstra hizmetlerin sunulduğu Business Clas, Economy Class’a göre daha pahalıdır. Bundan dolayı uygun fiyatlı bilet almanın en doğru adresi Türk Hava Yolları’nın Economy Class sınıfıdır. Ayrıca uygulanan kampanyalar özel olarak değerlendirilip cazip fiyatlarla konforlu ve rahat bir seyahat gerçekleştirilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uçak firmalarından istediğiniz ülkeye sefer olup olmadığını kontrol ettikten sonra gerekli belgelerinizin tümünü hazır etmenizin ardından biletinizi temin edebilirsiniz. Bir çok uçak firmasından birini tercih ettikten sonra biletinizi alırken daha uygun almak için dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız. Yeni Bilet alırken dikkat etmeniz gereken püf noktaları ve sayılı olarak satışı gerçekleştirilen kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmekte. Özellikle yapmanız gerekenler hakkında önerilerde bulunacağız. Örneğin sizlerin aklından geçen ucuz uçak bileti nasıl alınır, erken biletinizi ayırtmak fayda sağlar mı ne kadar zamandan önce biletinizi almalısınız, uçuş öncesi yapmanız gerekenler, bavulunuzu hazırlarken mutlaka içerisinde olmadan yapılamayacaklar hakkında yurt dışına gittiğiniz de bunun gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşarak detaylı bir planlama sonucunda konforlu ve kendinizi güvende hissedecebileceğiniz bir yurtdışı ve yurtiçi seyahat geçirmeniz için bilgilerimizi sizlere aktararak konular hakkında aydınlatacağız. Böylelikle problemsiz olarak gezilerinizi yaparak tecrübelerden yararlanabileceksiniz. Üstelik yazılarda yorum kısmı açık olması nedeniyle uçak ve seyahat hakkında başınıza gelenleri bize yazabilirsiniz. Yazılarımızı önemle takip etmenizi tavsiye eder, şimdiden Yeni Bilet ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.