Uçmadan önce Atlasglobal biletlerini inceleyin

Yolculara hayal ettikleri seyahati sunan firma, yurt içi ve dışı uçuşlarına eklediği rotalar ve yaptığı muhteşem kampanyalarla nereye uçmak istenirse istensin firmalar arasında önce AtlasGlobal’e bakma ihtiyacını oluşturmuştur. Diğer firmalardan farklı hizmet anlayışı ve genişleyen uçuş ağıyla bir adım öne çıkan AtlasGlobal Havayolu şirketi yurt içi avantajlı biletlerine eklediği cazip yurt dışı biletleriyle de dikkat çekmektedir. Şirketin sunmuş olduğu uygun bilet ve rota fırsatlarını değerlendiren yolcular Beyrut’tan Stockholm’e, Amsterdam’dan Dubai’ye kadar kaplayan geniş haritasıyla yurt dışında ve yurt içinde görmediği şehir ve ülke kalmayacaktır. Ülkemizde bulunan birçok hava yolu ulaşım şirketleri arasında yapılan karşılaştırmada AtlasGlobal ile yolculuğun fırsatlarının daha fazla olduğu görülecektir.

Yolcularına lüks ve konforlu uçuş deneyimi sunmak amacıyla yola çıkan AtlasGlobal bu hedefini gerçekleştirmek hızlı adımlarla ilerlemektedir. Kampanyalı ve indirimli bilet imkânlarından yararlanmak isteyenle şirketin internet sayfasından fırsatları takip edebilirler. Ayrıca nerdeyse herkesin elinde bulunan akıllı cihazlara kurulabilen mobil uygulamalardan da uçak biletlerine ulaşmak oldukça kolay olmuştur. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan yurt içinde Adana, Antalya, Bodrum, Dalaman, Gaziantep, İzmir, Kayseri, Konya, Trabzon’a ulaşım sağlanmaktadır. Yurt dışında ise Kazakistan, Hollanda, Irak, İspanya, Sırbistan, Lübnan, Fransa, Birleşik Krallıklar, Cezayir, Suudi Arabistan, İrlanda, Almanya, Ermenistan, Fas, Ukrayna, Danimarka, Rusya, Portekiz, İtalya İsveç, İsrail, Gürcistan, Tunus ve İsviçre’ye bulunan uçuşlarla oldukça gelişmiş bir firmadır.

Sayısız uçuş rotası bulunan AtlasGlobal Havayolları yolcularına, rahat uçaklarında uygun fiyatla uçuş imkânı sunulmaktadır. Özellikle uzun süreli yurt dışı seyahatlerinde uygulanan Ekonomi Plus’ta yolculuk edecek olan müşteriler için 77 cm genişliğinde deri kaplı koltuklarla konforlu yolculuk fırsatı bulunmaktadır. Hava yolu firması 30 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz zengin içerikli özel aşçı yapımı yemek, atıştırmalık ve içecek ikramı, ücretsiz checck-in hizmetlerini de ek olarak yolcularının kullanımına sunmuştur. Bu uçaklarda EkonomiPlus yanında Business Class sınıflarında da uçma konforu sağlanmıştır. Business Class yolcuları ise özel tasarlanmış geniş aralıklı konforlu koltuklarda, lüks ikramları, standarttan fazla bagaj taşıma hakkı ve önceliği, V.I.P araçlarla havalimanı transferi hizmetlerinden yararlanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uçak firmalarından istediğiniz ülkeye sefer olup olmadığını kontrol ettikten sonra gerekli belgelerinizin tümünü hazır etmenizin ardından biletinizi temin edebilirsiniz. Bir çok uçak firmasından birini tercih ettikten sonra biletinizi alırken daha uygun almak için dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız. Yeni Bilet alırken dikkat etmeniz gereken püf noktaları ve sayılı olarak satışı gerçekleştirilen kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmekte. Özellikle yapmanız gerekenler hakkında önerilerde bulunacağız. Örneğin sizlerin aklından geçen ucuz uçak bileti nasıl alınır, erken biletinizi ayırtmak fayda sağlar mı ne kadar zamandan önce biletinizi almalısınız, uçuş öncesi yapmanız gerekenler, bavulunuzu hazırlarken mutlaka içerisinde olmadan yapılamayacaklar hakkında yurt dışına gittiğiniz de bunun gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşarak detaylı bir planlama sonucunda konforlu ve kendinizi güvende hissedecebileceğiniz bir yurtdışı ve yurtiçi seyahat geçirmeniz için bilgilerimizi sizlere aktararak konular hakkında aydınlatacağız. Böylelikle problemsiz olarak gezilerinizi yaparak tecrübelerden yararlanabileceksiniz. Üstelik yazılarda yorum kısmı açık olması nedeniyle uçak ve seyahat hakkında başınıza gelenleri bize yazabilirsiniz. Yazılarımızı önemle takip etmenizi tavsiye eder, şimdiden Yeni Bilet ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.