Uçak içi ikramlarda SunExpressde neler var

Uygulamış olduğu promosyonlu bilet kampanyası ile insanları çok uygun fiyatlara uçuran Sunexpress, uçak içinde yapmış olduğu ikramlarla da dikkat çekmektedir. Ülkemizin en önemli havayolu şirketleri arasında bulunan firma, yolcularına daha iyi hizmet verebilmek için uçak içinde farklı yiyecek ve içecek seçenekleri sunmakta böylece yolcular çok daha keyifli bir yolculuk yapabilme fırsatını yakalamaktadır. Suncafe adı verilen ve uçak içinde hizmet veren kafe, oldukça geniş bir içeriğe sahiptir. Yolcular buradan tek tek ürün alabildiği gibi paket ya da menü olarak da yiyecek olabilmektedir. Yurt içi ve yurt dışı servisler genel hatlarıyla aynı olsa dahi arada ufak farklılıklar bulunmaktadır.

Sunexpress tarafından uçak içinde sunulan yiyecekler genellikle hafif olup böylece yolculuk sırasında yolculara rahatsızlık vermemektedir. Simit ve poğaça başta olmak üzere bir takım hamur işini Suncafe’de bulabilmek mümkündür. Bunların yanına yolcular kola, kahve ve çay gibi farklı içecekleri alabilmekte ve uçak içinde keyifli bir atıştırma yapabilmektedir. Bunun dışında dışarıdaki marketlerde bulunabilecek birçok ürün burada da bulunmakta olup yolcuların isteğine göre ikram edilmektedir. Farklı çikolata ve bisküvi çeşitlerinin yanında cipsleri de burada bulabilmek mümkündür. Böylece yolcular istedikleri yiyeceklere rahatlıkla ulaşabilmektedir. Bu ürünleri fiyatları dışarıya göre bir miktar yüksek olup yolcuların tercihine göre ikram edilmektedir.

Sunexpress tarafından yolculara yukarıdaki ürünler sağlandığı gibi farklı yemeklerde verilmektedir. Söz konusu yemeklerde de çeşitler bulunmakta olup birkaç farklı menü vardır. Söz konusu menüleri önceden sipariş etmek gibi bir durum bulunmakta olup yolcuların bu hususa dikkat etmeleri gerekmektedir. Uçak içinde omlet, soslu makarna, piliçli ratatui gibi farklı yemekler yolculara verilmektedir. Bunun dışında farklı menüler de bulunmakta olup bunlar sıcak kahvaltı, kekikli ev köftesi, ızgara tavuk, peynirli ravyoli ve şefin salatasıdır. Bunlar menü ismi olup yanlarında farklı yiyeceklerde bulunmaktadır. Bu menülerin fiyatları da dışarıya göre yüksek olup genellikle 24 liradan başlayıp kademeli olarak yükselmektedir. Söz konusu yiyeceklerden bazıları için önceden sipariş verilme zorunluluğu bulunmakta olup yolcuların buna dikkat etmesi gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uçak firmalarından istediğiniz ülkeye sefer olup olmadığını kontrol ettikten sonra gerekli belgelerinizin tümünü hazır etmenizin ardından biletinizi temin edebilirsiniz. Bir çok uçak firmasından birini tercih ettikten sonra biletinizi alırken daha uygun almak için dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız. Yeni Bilet alırken dikkat etmeniz gereken püf noktaları ve sayılı olarak satışı gerçekleştirilen kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmekte. Özellikle yapmanız gerekenler hakkında önerilerde bulunacağız. Örneğin sizlerin aklından geçen ucuz uçak bileti nasıl alınır, erken biletinizi ayırtmak fayda sağlar mı ne kadar zamandan önce biletinizi almalısınız, uçuş öncesi yapmanız gerekenler, bavulunuzu hazırlarken mutlaka içerisinde olmadan yapılamayacaklar hakkında yurt dışına gittiğiniz de bunun gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşarak detaylı bir planlama sonucunda konforlu ve kendinizi güvende hissedecebileceğiniz bir yurtdışı ve yurtiçi seyahat geçirmeniz için bilgilerimizi sizlere aktararak konular hakkında aydınlatacağız. Böylelikle problemsiz olarak gezilerinizi yaparak tecrübelerden yararlanabileceksiniz. Üstelik yazılarda yorum kısmı açık olması nedeniyle uçak ve seyahat hakkında başınıza gelenleri bize yazabilirsiniz. Yazılarımızı önemle takip etmenizi tavsiye eder, şimdiden Yeni Bilet ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.