Uçak biletleri artık İnternetten alınıyor

Artık uçuşlarını yapmak isteyenler uçak biletlerini internet sitelerinden alabilir miyim sorusuna artık cevap aramıyorlar, teknolojinin gelişmesi, internet kullanımın artmasıyla Anadolu Jet firmalarında yolculuk yapmak isteyenlere online bilet satışı, rezervasyon ve Chcek-in sistemi ile hizmet vermektedir. Firma tarafından kurulan internet sitesinden gitmek istediğiniz yurt ve yurt dışı yeri tercih ederek seyahat gününüze göre uygun uçuşları görerek isterseniz rezervasyon yaptırabilir veya satın alma imkanınız bulunmaktadır. İnternet üzerinden güvenli ödeme kapsamında bilet ücretinizi kredi kartı tarafından ödeyerek Chcek-in işlemini yaptırarak koltuk numaranızı belirleyerek biletinizi onaylatabilirsiniz.

Anadolu Jet firmasına ait uçak biletinizi firmanın kendi sitesinden alabildiğiniz gibi aracı olarak hizmet veren bazı sitelerden de alabilirsiniz. Kimi zaman bu sitelerde promosyonlu bilet bulabildiğiniz gibi ekstra bilet bulma şansınızda bulunmaktadır. Bu sitelerde satılan biletleri yine kredi kartınız ile ödeyerek bilete sahip olabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden aracı firmalardan bilet satın alırken mümkün mertebe bilindik siteleri tercih etmelisiniz. Bazı aracı firmalar tarafından satılmış olarak görünen biletler aslında satılmamakta ayrıca sitelerde bulunan güvenlik açıkları nedeni ile kredi kartı dolandırıcılığı mağduru olabilirsiniz. Bundan dolayı herkes tarafından bilinen ve işini güvenilir olarak yapan siteleri veya firmanın kendi sitesini tercih etmelisiniz.

İnternet kullanımının yoğunlaşması, alışverişlerin internet üzerinden yapılmasının artması üzerine Anadolu Jet firması da müşterilerine bu hizmeti sunarak evlerinden, işyerlerinden çıkmadan internet üzerinden biletlerini alabilmektedirler. Bazı kesimler tarafından internet üzerinden alışverişe sıcak bakılmamakla birlikte Türkiye’de olduğu gibi Dünya üzerinde bulunan çoğu kişiler tüm işlerini internet üzerinde yürüttükleri gibi alışverişlerini de bu sistem üzerinden yapmaktadırlar. Kişilerin ihtiyacı haline alan uçak biletleri de bu gelişmelere ayak uydurarak satışlarını internet üzerinden yaparak müşterilerine hizmet sunmaktadırlar. İnternet sitesine girerek Anadolu Jet’ten bilet alınır mı? Diye düşünenler artık gönül rahatlığı ile sitelerden biletlerini almaktadır. Hatta firma tarafından sunulan avantajlar doğrultusunda ileri ki tarihlere ait uygun fiyata bilet arama ve satın alma imkanı sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uçak firmalarından istediğiniz ülkeye sefer olup olmadığını kontrol ettikten sonra gerekli belgelerinizin tümünü hazır etmenizin ardından biletinizi temin edebilirsiniz. Bir çok uçak firmasından birini tercih ettikten sonra biletinizi alırken daha uygun almak için dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız. Yeni Bilet alırken dikkat etmeniz gereken püf noktaları ve sayılı olarak satışı gerçekleştirilen kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmekte. Özellikle yapmanız gerekenler hakkında önerilerde bulunacağız. Örneğin sizlerin aklından geçen ucuz uçak bileti nasıl alınır, erken biletinizi ayırtmak fayda sağlar mı ne kadar zamandan önce biletinizi almalısınız, uçuş öncesi yapmanız gerekenler, bavulunuzu hazırlarken mutlaka içerisinde olmadan yapılamayacaklar hakkında yurt dışına gittiğiniz de bunun gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşarak detaylı bir planlama sonucunda konforlu ve kendinizi güvende hissedecebileceğiniz bir yurtdışı ve yurtiçi seyahat geçirmeniz için bilgilerimizi sizlere aktararak konular hakkında aydınlatacağız. Böylelikle problemsiz olarak gezilerinizi yaparak tecrübelerden yararlanabileceksiniz. Üstelik yazılarda yorum kısmı açık olması nedeniyle uçak ve seyahat hakkında başınıza gelenleri bize yazabilirsiniz. Yazılarımızı önemle takip etmenizi tavsiye eder, şimdiden Yeni Bilet ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.