THY Uçak Bileti Güncel Kampanyası

Ülkemizin en büyük hava yolu şirketi olan THY tarafından zaman zaman uçak bileti kapmayası yapılmakta olup bunların bazılarının süresi geçerken bazıları ise güncel olmakta ve yolcular söz konusu kampanyalardan yararlanarak çok daha uygun fiyatlara seyahat edebilme fırsatı bulmaktadır. THY tarafından satışa sunulan uçak biletleri için daha az ödeme yapmak isteyen kişilerin güncel olan kampanya ve fırsatları yakında takip etmesi gerektiğinden uzmanlar tarafından hava yolu şirketinin web sitesinin takip edilmesi önerilmektedir. Ülkemizin olduğu kadar dünyanın da en önemli hava yolu şirketlerinden birisi olarak gösterilen THY ile seyahat edebilmek ciddi bir ayrıcalık olarak görülmekte ve insanlar firma ile yapılan uçuşlardan büyük keyif almaktadır.

THY tarafından yapılan son kampanyada yolculara ülke içinde yapacakları seyahatler için çok ciddi avantajlar sunulmaktadır. Firma bilet fiyatlarını 66 TL’ye kadar indirmiş ve böylece insanlar adeta otobüs ile seyahat ediyor gibi düşük ücretler ödeme şansını yakalamıştır. Fakat burada sunulan fırsata ait koltuklar oldukça sınırlıdır ve bundan dolayı da yolcuların acele etmesi gerekmektedir. Aksi takdirde biletlerin kısa sürede tükenme ihtimali bulunmaktadır. Bunun dışında güncel olan farklı fırsatlar da bulunmakta ve kişiler kendi durumlarına göre bunlar arasından bir tanesinden yararlanarak uygun fiyatlara yolculuk edebilmektedir. Türk Hava Yolları uçakları insanların rahat edebilmesi için tasarlanmış olup bu anlamda dünyanın en iyileri arasında gösterilmektedir.

THY müşterilerinin daha rahat hizmet alabilmesi için özellikle interneti etkin bir şekilde kullanmaktadır. Yolcular şirketin web sitesinde bilet alma ve check in gibi farklı işlemleri yapmaktadır. Bilet alma için siteye giriş yapıldıktan sonra öncelikle nereden nereye gidileceğinin ilgili ekrana girilmesi gerekmektedir. Bu giriş sonrasında yolculuğun kaç kişi ile yapılacağı ve tarihinin belirlenmesi de sıradaki adımdır. Çıkan seçenekler arasından uygun olanın tercih edilmesinin ardından bir sonraki adıma geçilmektedir. Burada kişisel bilgilerin eksiksiz ve doğru bir şekilde yazılması son derece önemlidir. Bunların hatalı olması durumunda uçaklara alınmama riski vardır. Son olarak ise banka ya da kredi kartı kullanılarak ödeme yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uçak firmalarından istediğiniz ülkeye sefer olup olmadığını kontrol ettikten sonra gerekli belgelerinizin tümünü hazır etmenizin ardından biletinizi temin edebilirsiniz. Bir çok uçak firmasından birini tercih ettikten sonra biletinizi alırken daha uygun almak için dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız. Yeni Bilet alırken dikkat etmeniz gereken püf noktaları ve sayılı olarak satışı gerçekleştirilen kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmekte. Özellikle yapmanız gerekenler hakkında önerilerde bulunacağız. Örneğin sizlerin aklından geçen ucuz uçak bileti nasıl alınır, erken biletinizi ayırtmak fayda sağlar mı ne kadar zamandan önce biletinizi almalısınız, uçuş öncesi yapmanız gerekenler, bavulunuzu hazırlarken mutlaka içerisinde olmadan yapılamayacaklar hakkında yurt dışına gittiğiniz de bunun gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşarak detaylı bir planlama sonucunda konforlu ve kendinizi güvende hissedecebileceğiniz bir yurtdışı ve yurtiçi seyahat geçirmeniz için bilgilerimizi sizlere aktararak konular hakkında aydınlatacağız. Böylelikle problemsiz olarak gezilerinizi yaparak tecrübelerden yararlanabileceksiniz. Üstelik yazılarda yorum kısmı açık olması nedeniyle uçak ve seyahat hakkında başınıza gelenleri bize yazabilirsiniz. Yazılarımızı önemle takip etmenizi tavsiye eder, şimdiden Yeni Bilet ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.