Sunexpress avantajlı uçuş fırsatı

Yurtiçi ya da yurtdışı tabanlı olarak yapacağınız sıradaki yolculuğunuz için Sunexpress ve onun sayısız avantaja sahip uçuş fırsatlarından yararlanırsanız karlı çıkar ve bu arada da seyahatinizin tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik Sunexpress’de uçak bileti fiyatları 2018 yılında da oldukça ekonomik düzeyde olabilmektedir. Ama önce gideceğiniz yere karar vermelisiniz.
Sunexpress, Türk Hava Yolları ve Lufthansa iş birliği ile 1989 yılında Antalya’da kurulmuş modern bir şirkettir. Firmanın ilk uçuşu ise 1990 yılında gerçekleştirilmiştir. Ancak firmayı önemli hale getiren özelliği neredeyse 30 yıldır sektörde oluşu değildir. Sunexpress 2001 yılında Antalya – Frankfurt seferlerine başlayarak Türkiye’nin yurtdışı tarifeli ilk özel havayolu şirketi olma unvanını taşımaktadır. Bu tarihten yaklaşık olarak 5 yıl sonra da yani Mart 2006’da firma 2. merkezini İzmir’de açmıştır. Böylece iç hat seferleri de o lokasyon itibarıyla başlatılmıştır. Öte yandan İzmir’de açılan merkez şubesi ile yine bir ilke imza atan ünlü uçak firması, aynı sebepten dolayı İzmir’den Anadolu şehirlerine aktarmasız uçuş gerçekleştiren ilk havayolu şirketi olmuştur. Ayrıca 2018 yılına geldiğimizde dahi Anadolu içerisinde hala en çok sefer düzenleyen ve yolcu taşıyan firma yine Sunexpress’tir.

2010 yılında ise ilk kez Anadolu’dan Almanya’ya tarifeli direk uçuşlar başlatmış ve bu arada da SunPoints gibi avantajlı bir programı yolcularına sunmaya başlamıştır. Seyahat konusunda giderek daha çok insanı üyeleri arasına eklemeyi başaran firma 2011 yılında da “Sunexpress Almanya” yani şirketin Almanya ayağını kurarak aktif hale getirmiştir.

Tüm bu gelişmeler firmanın uçuş ağının da genişlemesine yardımcı olmuş ve yeni rotaların belirlenmesi konusunda önemli bir rol oynamıştır. O tarih itibarı ile de Türkiye ve Almanya’nın yanı sıra Kızıl Deniz Bölgesi (Mısır), Kanarya Adaları (İspanya), Girit ve Rodos (Yunan Adaları), Frankfurt, Alanya, Bremen, Strazburg, Enfidha (Tunus), Kopenhag, Konya, Nantes, Lyon ve Paris de uçuş ağına katılmıştır.

Son olarak firmanın kuruluş şehri olarak da seçilen Antalya’daki Sunexpress Plaza bugün şirkete ait birçok departmanın bir arada bulunduğu yerler arasında ilk sırada gelmektedir. İçerisinde 87 ofis, 10 briefing odası ve 6 eğitim alanı ile birlikte 1 simülatör odası ve 12 toplantı salonu bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uçak firmalarından istediğiniz ülkeye sefer olup olmadığını kontrol ettikten sonra gerekli belgelerinizin tümünü hazır etmenizin ardından biletinizi temin edebilirsiniz. Bir çok uçak firmasından birini tercih ettikten sonra biletinizi alırken daha uygun almak için dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız. Yeni Bilet alırken dikkat etmeniz gereken püf noktaları ve sayılı olarak satışı gerçekleştirilen kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmekte. Özellikle yapmanız gerekenler hakkında önerilerde bulunacağız. Örneğin sizlerin aklından geçen ucuz uçak bileti nasıl alınır, erken biletinizi ayırtmak fayda sağlar mı ne kadar zamandan önce biletinizi almalısınız, uçuş öncesi yapmanız gerekenler, bavulunuzu hazırlarken mutlaka içerisinde olmadan yapılamayacaklar hakkında yurt dışına gittiğiniz de bunun gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşarak detaylı bir planlama sonucunda konforlu ve kendinizi güvende hissedecebileceğiniz bir yurtdışı ve yurtiçi seyahat geçirmeniz için bilgilerimizi sizlere aktararak konular hakkında aydınlatacağız. Böylelikle problemsiz olarak gezilerinizi yaparak tecrübelerden yararlanabileceksiniz. Üstelik yazılarda yorum kısmı açık olması nedeniyle uçak ve seyahat hakkında başınıza gelenleri bize yazabilirsiniz. Yazılarımızı önemle takip etmenizi tavsiye eder, şimdiden Yeni Bilet ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.