Sivas Uygun Fiyatlı Pegasus Uçak Biletleri

Sivas uçak bilet satışları değişik firma ve internet sitesi üzerinden yapılabildiği gibi İstanbul ve diğer şehirlerden aktarmalı olarak uygun fiyatlı olarak Pegasus uçak biletleri almak mümkün olmaktadır. Pegasus uçak fiyatları ise 227 TL ile başlayıp aktarmalı 800 TL ye kadar yükselebiliyor. Uçuş süresi ise aktarmasız 1 saat 25 dakika sürüyor. Gerekli araştırmalar ve fiyat karşılaştırması yapılarak en uygun uçak biletini bulmak mümkün.

İç Anadolu’nun doğusunda yer alan ve tarihi İpek Yolu ile Kral Yolunun kesiştiği yere konumlanmış Sivas ilimiz yerli ve yabancı turistler için birçok güzellik barındırıyor. Tarihi zenginlikler ve kaplıcalar bunlardan bazıları. Tipik Anadolu şehirlerinden olan Sivas’ın nüfusu ise 755.091.

Gezip görülmesi gereken yerlere geçmeden önce biraz ulaşımdan ve konaklamadan bahsedelim. Nuri Demirağ Havalimanı Sivas’a 20 km uzaklıkta. Havalimanına indiğinizde uçak saatlerine göre düzenlenen servis ve belediye otobüslerinden yararlanabilirsiniz. Şehir merkezine ulaşmak için belediye otobüsünün ‘meydan’ durağında veya servis kullanarak son durakta inebilirsiniz. Kalacağınız yere göre ulaşım şekliniz değişebilir elbette.

Şehirde çok sayıda otel seçeneği mevcut, uygun fiyatlı veya yüksek fiyatlı oteller bulmak mümkün. Konaklamak için düşünülmüş otel ve apartların dışında konaklayarak tatil yapma imkânı sunan spa oteller de tercih edilebilir. Fiyatları ise 100 TL ile 300 TL arası değişiyor. Erken rezervasyon ile daha da ucuza getirmek mümkün.

Sivas denilince aklımıza göller ve dini yapılar geliyor. Şehirde kalacağınız süreye ve konakladığınız yere bağlı olarak gezi rotanızı oluşturabilirsiniz. Fakat Sivas’a gidip görülmeden dönülmemesi gereken yerlerden biri Gökpınar Gölü. Eğer yaz aylarındaysanız hem hoş vakit geçirip sohbet etmek hem de ferahlamak için güzel bir tercih olabilir. Şuğul Vadisi ve Paşa Fabrikası piknik alanı da yaz aylarında tercih edilebilecek yerlerden. Yeşilliğin ve açık havanın tadını çıkarırken belediye tarafından oluşturulmuş alanlarda piknik de yapılabilir. Tarihi Subaşı Hanı, Çifte Minareli Medrese, Bürüciye Medresesi, Gök Medresesi ve Sivas Ulu Cami de kültür ve tarih turizmi açısından ziyaret edilmesi gereken yerler arasında. Küçük bir şehir olduğu için çoğu yapı birbirine yakın, bu sayede geziniz daha eğlenceli ve kolay hale gelebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uçak firmalarından istediğiniz ülkeye sefer olup olmadığını kontrol ettikten sonra gerekli belgelerinizin tümünü hazır etmenizin ardından biletinizi temin edebilirsiniz. Bir çok uçak firmasından birini tercih ettikten sonra biletinizi alırken daha uygun almak için dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız. Yeni Bilet alırken dikkat etmeniz gereken püf noktaları ve sayılı olarak satışı gerçekleştirilen kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmekte. Özellikle yapmanız gerekenler hakkında önerilerde bulunacağız. Örneğin sizlerin aklından geçen ucuz uçak bileti nasıl alınır, erken biletinizi ayırtmak fayda sağlar mı ne kadar zamandan önce biletinizi almalısınız, uçuş öncesi yapmanız gerekenler, bavulunuzu hazırlarken mutlaka içerisinde olmadan yapılamayacaklar hakkında yurt dışına gittiğiniz de bunun gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşarak detaylı bir planlama sonucunda konforlu ve kendinizi güvende hissedecebileceğiniz bir yurtdışı ve yurtiçi seyahat geçirmeniz için bilgilerimizi sizlere aktararak konular hakkında aydınlatacağız. Böylelikle problemsiz olarak gezilerinizi yaparak tecrübelerden yararlanabileceksiniz. Üstelik yazılarda yorum kısmı açık olması nedeniyle uçak ve seyahat hakkında başınıza gelenleri bize yazabilirsiniz. Yazılarımızı önemle takip etmenizi tavsiye eder, şimdiden Yeni Bilet ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.