Samsun Onur Air Ucuz Uçak Bileti

Karadeniz Bölgesinin en güzel kentlerinden bir tanesi olan Samsun içerisinde yer alan havalimanına Onur Air başta olmak üzere birçok hava yolu şirketi seferler düzenlenmekte ve insanlar söz konusu seferlere ait ucuz uçak bileti alarak seyahat edebilmektedir. Samsun içerisinde yer alan havalimanına gelen Onur Air uçakları özellikle yurt içi noktalarından yolcu taşıması yapmakta ve bunu yaparken de düzenlemiş olduğu kampanyalar ile insanların ucuz uçak bileti almalarına imkan tanımaktadır. Ülkemizin en önemli hava yolu şirketlerinden bir tanesi olan Onur Air ile Samsun’a gelmek isteyen kişilerin biletler için ödemesi gereken ücretler aradaki mesafeye ve yolculuk tarihine bağlı olarak değişmektedir. İstanbul’dan buraya gelmek isteyen kişilerin ödemesi gereken ücret 173 TL’den başlamakta ve kademeli olarak artmaktadır.

Ucuz uçak bileti almak için dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Öncelikle yapılan kampanyaların takip edilmesi ve buna göre hareket edilmesi gerekmektedir. Ayrıca promosyon uygulaması var ise bunu kaçırmamak için mutlaka zamanında bilet alınması bir diğer husus olarak dikkat çekmektedir. Samsun ülkemizin en güzel kentlerinden bir tanesi olarak dikkat çekmektedir. Burada yer alan birçok tarihi ve turistik yer insanların uzak noktalardan buraya gelmesine neden olmaktadır. Ayrıca Kurtuluş Savaşının buradan başlaması da kente farklı bir değer katmaktadır. Kent içerisinde yer alan Atatürk Anıtı bundan dolayı son derece önemlidir. Kente gelen turistlerin çok önemli bir kısmı bunları ziyaret etmekte ve bol bol fotoğraf çektirmektedir.

Samsun kent merkezine sadece 4 km uzaklıkta bulunan Aminos Tepesi, kentin ilk yerleşim noktası olarak bilinmektedir. Baruthane olarak da bilinen söz konusu tepe Samsun’u kuş bakışı olarak görmekte ve bundan dolayı da buraya gelen kişiler kentin bütün güzelliğini görebilmektedir. Teleferik gezisi yapılmak suretiyle manzaraların fotoğraflarını çekme fırsatı bulan turistler bundan çok büyük keyif almaktadır. Bunun dışında kentte bulunan bir başka özel nokta ise Bandırma Vapurudur. Bu vapur ile İstanbul’dan Samsun’a gelem Mustafa Kemal, Kurtuluş Savaşını başlatmıştır. Bundan dolayı da insanlar tarafından söz konusu vapura önem verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uçak firmalarından istediğiniz ülkeye sefer olup olmadığını kontrol ettikten sonra gerekli belgelerinizin tümünü hazır etmenizin ardından biletinizi temin edebilirsiniz. Bir çok uçak firmasından birini tercih ettikten sonra biletinizi alırken daha uygun almak için dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız. Yeni Bilet alırken dikkat etmeniz gereken püf noktaları ve sayılı olarak satışı gerçekleştirilen kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmekte. Özellikle yapmanız gerekenler hakkında önerilerde bulunacağız. Örneğin sizlerin aklından geçen ucuz uçak bileti nasıl alınır, erken biletinizi ayırtmak fayda sağlar mı ne kadar zamandan önce biletinizi almalısınız, uçuş öncesi yapmanız gerekenler, bavulunuzu hazırlarken mutlaka içerisinde olmadan yapılamayacaklar hakkında yurt dışına gittiğiniz de bunun gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşarak detaylı bir planlama sonucunda konforlu ve kendinizi güvende hissedecebileceğiniz bir yurtdışı ve yurtiçi seyahat geçirmeniz için bilgilerimizi sizlere aktararak konular hakkında aydınlatacağız. Böylelikle problemsiz olarak gezilerinizi yaparak tecrübelerden yararlanabileceksiniz. Üstelik yazılarda yorum kısmı açık olması nedeniyle uçak ve seyahat hakkında başınıza gelenleri bize yazabilirsiniz. Yazılarımızı önemle takip etmenizi tavsiye eder, şimdiden Yeni Bilet ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.