Piyasaya çıkan uçaklar Pariste görücüye çıktı

Dünyanın en yeni ve birbirinden farklı tasarıma sahip olan uçakları ilk defa Paris’te görücüye çıkmış ve izleyenlerin beğenisine sunulmuştur, uçakları izleyenler adeta büyülenmiştir. Birbirinden farklı tasarım ve özelliklere sahip olan uçakların bu seviyelere kadar gelişebileceği ilk zamanlarda tahmin edilmemiştir. Fakat şuanda gelinen noktayı özetlemek için kullanılan kelime büyüleyicidir. Uzun yıllardır düzenlenen Paris Air Show fuarının bu yıl 52’ncisi düzenlenmiş ve insanların da yoğun ilgisini çekmiştir. Paris’in Le Bourget kasabasında düzenlenen fuar dünyanın birçok noktasından insanlar gelmiş ve uçakları çok daha yakında görme fırsatı bulmuştur. Uçakları yakından gören katılımcılar hayranlıklarını gizleyememiş ve uçaklar hakkında övgü dolu sözler etmişlerdir.

Paris’te düzenlenen fuarda birçok model yer almış fakat bunlar arasında en fazla ilgiyi Embraer E 190-E2 tipi yolcu uçağı görmüştür. Katılımcılar kartal figürü ile boyanmış olan bu uçan kuşu çok beğenmiş ve birçok kişi fotoğraf çekmiştir. Öz çekim yapan katılımcıların sayısı da oldukça fazla olup bunun en büyük neden olarak kartal resmi gösterilmektedir. Uçan kartal olarak nitelendirilen bu uçağın farklı özellikleri de ilginin daha da fazla olmasını sağlamıştır. Fuarda ayrıca uçuşlarda gerçekleştirilmiş ve söz konusu uçuşlarda dev araçlar hünerlerini sergileyerek katılımcıları etkilemeyi başarmışlardır. Yolcular için tasarlanan araçların daha ağırlıkta olduğu fuarda askeri ya da daha farklı amaçlar için kullanılacak araçlar da yer almaktadır.

Yolcu uçaklarının sayısının oldukça fazla olmasının temel neden çok daha fazla kullanılması olarak gösterilmektedir. Ayrıca fuarda sergilenen araçlar dünyanın çeşitli yerlerinde bulunan havayolu şirketleri tarafından da yakından izlenmektedir. Böylelikle bir anlamda tanıtım da yapılmış olmakta ve satışlar gerçekleştirilmektedir. Askeri ya da farklı amaçlarla kullanılacak olan uçaklar için farklı tanıtımlar yapılmaktadır. Fuarda bulunan A737 Max Boeing, A350-1000 XWB, A380 ve A400M tasarımları ile olduğu kadar özellikleri ile de dikkat çekmiş ve bir anlamda teknolojinin gelmiş olduğu noktayı anlatmış olmaktadır. Güvenlik sistemlerinden uçuş kontrollerine kadar çok fazla sayıda özelliğin yenilenmesinin yanında yeni özellikler de bazı modellere eklenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uçak firmalarından istediğiniz ülkeye sefer olup olmadığını kontrol ettikten sonra gerekli belgelerinizin tümünü hazır etmenizin ardından biletinizi temin edebilirsiniz. Bir çok uçak firmasından birini tercih ettikten sonra biletinizi alırken daha uygun almak için dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız. Yeni Bilet alırken dikkat etmeniz gereken püf noktaları ve sayılı olarak satışı gerçekleştirilen kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmekte. Özellikle yapmanız gerekenler hakkında önerilerde bulunacağız. Örneğin sizlerin aklından geçen ucuz uçak bileti nasıl alınır, erken biletinizi ayırtmak fayda sağlar mı ne kadar zamandan önce biletinizi almalısınız, uçuş öncesi yapmanız gerekenler, bavulunuzu hazırlarken mutlaka içerisinde olmadan yapılamayacaklar hakkında yurt dışına gittiğiniz de bunun gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşarak detaylı bir planlama sonucunda konforlu ve kendinizi güvende hissedecebileceğiniz bir yurtdışı ve yurtiçi seyahat geçirmeniz için bilgilerimizi sizlere aktararak konular hakkında aydınlatacağız. Böylelikle problemsiz olarak gezilerinizi yaparak tecrübelerden yararlanabileceksiniz. Üstelik yazılarda yorum kısmı açık olması nedeniyle uçak ve seyahat hakkında başınıza gelenleri bize yazabilirsiniz. Yazılarımızı önemle takip etmenizi tavsiye eder, şimdiden Yeni Bilet ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.