Pegasus Plus Budget Avis İş Birliği

Pegasus firmasının sürekli yolcularına özel olarak sunduğu birçok avantajı bulunan ve yolcularına ayrıcalıklar sunan Plus kartı bu kez Budget ve Avis firmaları ile yaptığı iş birliği haberleri ile adını duyurmuştur. İş birliği sonucunda Budget ya da Avis firmalarından yapılacak araç kiralama işlemlerinde Pegasus Plus üyesi kişiler indirimli yararlanabilecektir.

Pegasusun gerçekleştirdiği bu kampanyada bütün Pegasus Plus üyeleri yararlanabilmekte olup Plus üyeliği hiçbir ücret ödenmeden alınabilmektedir. Uçuşlar için rezervasyon yapılırken Pegasus Plus kartı numarasının mutlaka girilmesi gerekmektedir. Bu sayede yapılan uçuşlar sonucundan puanlar biriktirilmekte olup bu uçuş puanlar ile daha sonra farklı seferler ücretsiz şekilde alınabilir ya da farklı kampanyalardan yararlanılabilir. Pegasus ‘un sunduğu bu kampanya CarTrawler web sitesinden yapılan Budget ve Avis Türkiye araç kiralamalarında geçerli olmaktadır. Bununla birlikte Avis ve Budget Türkiye Ofisi üzerinden gerçekleştirilecek araçkiralamalarında Plus üyeleri %30 indirim kazanmaktadır. Budget Türkiye ofisi üzerinden yapılan kiralamalarda 25 TL değerinde uçuş puan ise Plus karta işlenecektir. Ofislerde araç kiralama kampanyalarından yararlanmak için oradaki görevlilere Pegasus Plus kampanyasını hatırlatmak ve orada kayıtlı olan cep telefon numarasının aktarılması gerekmektedir. Acil bir durum olduğunda ise 444 0 996 Avis&Budget tam destek hattı aranarak bilgilendirme ve yardım alınabilmektedir.

Araç kiralama işlemi gerçekleştirildikten sonra kiralama işlemi yapılıp araç teslim edildikten sonra karta kazanılan uçuş puanlar aktarılmaktadır. Uçuş puan yüklemeleri ise haftalık olarak gerçekleştirilmektedir. Uçuş puanlar karta yüklendikten sonra istendiği zaman yeni bilet alımı, bilet değişikliği ya da ekstra hizmetler gibi farklı hizmetlerde kullanılabilmektedir. Kazanılan uçuş puanların geçerlilik süresi ise 2 sene ile sınırlı olup, 2 sene içerisinde kullanılmayan puanlar geçerliliğini kaybetmektedir. Pegasus firması sene içinde özellikle bayram günleri, yılbaşı, doğum günleri ya da farklı birçok günde kampanyalar düzenlemektedir. Plus kart sahiplerine bu kampanyalar mesaj ya da mail yolu ile iletilmekte olup bu sayede uygun fiyatlar kaçırılmadan bilet alımı gerçekleştirilmektedir. Plus kartın sağladığı birçok ayrıcalıktan yararlanmak için mobil uygulama ya da web sitesi üzerinden üyelik almak mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uçak firmalarından istediğiniz ülkeye sefer olup olmadığını kontrol ettikten sonra gerekli belgelerinizin tümünü hazır etmenizin ardından biletinizi temin edebilirsiniz. Bir çok uçak firmasından birini tercih ettikten sonra biletinizi alırken daha uygun almak için dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız. Yeni Bilet alırken dikkat etmeniz gereken püf noktaları ve sayılı olarak satışı gerçekleştirilen kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmekte. Özellikle yapmanız gerekenler hakkında önerilerde bulunacağız. Örneğin sizlerin aklından geçen ucuz uçak bileti nasıl alınır, erken biletinizi ayırtmak fayda sağlar mı ne kadar zamandan önce biletinizi almalısınız, uçuş öncesi yapmanız gerekenler, bavulunuzu hazırlarken mutlaka içerisinde olmadan yapılamayacaklar hakkında yurt dışına gittiğiniz de bunun gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşarak detaylı bir planlama sonucunda konforlu ve kendinizi güvende hissedecebileceğiniz bir yurtdışı ve yurtiçi seyahat geçirmeniz için bilgilerimizi sizlere aktararak konular hakkında aydınlatacağız. Böylelikle problemsiz olarak gezilerinizi yaparak tecrübelerden yararlanabileceksiniz. Üstelik yazılarda yorum kısmı açık olması nedeniyle uçak ve seyahat hakkında başınıza gelenleri bize yazabilirsiniz. Yazılarımızı önemle takip etmenizi tavsiye eder, şimdiden Yeni Bilet ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.