Paket olarak Onur Air firmasında bulunanlar

Yolcularına Onur Air uçuş sırasında sade paket, standart paket ve özel paket olmak üzere içerikleri farklı çeşitli bilet paketleri sunmakta olup uçuş araması yaptıktan sonra paketli bilet satın alma tercih edilebilir. Bu paketlerin her biriyle Onur Air müşterilerine farklı özellikler sunmaktadır. Sade paket; 8 kilo kabin bagaj hakkı olup uçuş iç hat olması durumunda 15 kilo, dış hat olduğunda ise 20 kilo serbest bagaj hakkıyla uçak biletini içerir. Standart pakette, sade pakette verilen haklara yeni ilaveler yapılarak iç hatlarda 20 kilo, dış hat uçuşlarında ise 25 kilo serbest bagaj hakkı, koltuk seçim hakkı ve bir adet soğuk yemek menüsü seçme hakkı, uçak bileti vardır.

Sunulan özel pakette ise, 8 kilo el bagajı hakkı, yurt içi hatlarda 25 kilo, yurt dışı hatlarda 35 kilo serbest bagaj hakkı, iç hatlarda bir soğuk yemek, dış hatlarda sıcak yemek menüsünden seçme hakkı, geniş aralıklı koltuklardan seçme hakkı vardır. Ayrıca uçuşa 2 saat kalana kadar 1 kereye mahsus ücretsiz değişiklik yapabilme hakkı da özel pakette bulunmakta olup bu değişiklik hakkı sadece bilet ücretini kapsayıp ek hizmet ve paket kurallarını değiştirmemektedir. Bütün paketlerde Kıbrıs bagaj kurallarında dış hat, ikram kurallarında ise iç hat uçuşlarına dâhil edilmektedir. Biletlerin alındığı acente, çağrı merkezi veya web sitesinden bilet alındıktan sonra ücret karşılığında paket alınabilmekte veya paket yükseltilebilmektedir.

Bilet alımı sırasında PNR’da birden fazla kişi varsa, bütün herkes seçilen tek tip pakete dâhil edilmektedir. Diğer havayollarıyla ortak yapılan uçuşlarda paket satışı yapılmamaktadır. Paketler yön başına seçilmekte aktarmalı uçuşlarda seçilen paket bütün parkurlar için geçerlidir. Fakat değişen parkurlarla birlikte ikram seçeneklerinde değişebilmektedir. Onur Air Havayolları sunduğu sade, standart ve özel paketlere cüzi ücretlerle alınacak ek hizmetlerle farklı paketler oluşturulmaktadır. Sade pakete sadece 15 TL / Euro ödeyerek Premium pakete yükseltebilir böylece uçak bileti, iç hatlarda 35 kilo, dış hatlarda 50 kilo serbest bagaj hakkı, koltuk seçme ve 1 adet sandviç, içecek ve ücretsiz check-in hakkına sahip olunabilir. Ayrıca Premium Plus paketin olduğu da unutulmamalıdır.

1 Yorum yapıldı “Paket olarak Onur Air firmasında bulunanlar

  1. Seda Eroglu
    4 Nisan 2018 at 12:42

    Merhaba
    PY83J7 Pnr numarali 19.00 ist-izm ucusumu premium pakete yukseltmek istiyorum ancak websitesinden bunu yapamadim. Yurtdisindan geliyorum, o yuzden bagaj hakkina ihriyacim olacak. Bu konuda nasil yardimci olabilirsiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uçak firmalarından istediğiniz ülkeye sefer olup olmadığını kontrol ettikten sonra gerekli belgelerinizin tümünü hazır etmenizin ardından biletinizi temin edebilirsiniz. Bir çok uçak firmasından birini tercih ettikten sonra biletinizi alırken daha uygun almak için dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız. Yeni Bilet alırken dikkat etmeniz gereken püf noktaları ve sayılı olarak satışı gerçekleştirilen kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmekte. Özellikle yapmanız gerekenler hakkında önerilerde bulunacağız. Örneğin sizlerin aklından geçen ucuz uçak bileti nasıl alınır, erken biletinizi ayırtmak fayda sağlar mı ne kadar zamandan önce biletinizi almalısınız, uçuş öncesi yapmanız gerekenler, bavulunuzu hazırlarken mutlaka içerisinde olmadan yapılamayacaklar hakkında yurt dışına gittiğiniz de bunun gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşarak detaylı bir planlama sonucunda konforlu ve kendinizi güvende hissedecebileceğiniz bir yurtdışı ve yurtiçi seyahat geçirmeniz için bilgilerimizi sizlere aktararak konular hakkında aydınlatacağız. Böylelikle problemsiz olarak gezilerinizi yaparak tecrübelerden yararlanabileceksiniz. Üstelik yazılarda yorum kısmı açık olması nedeniyle uçak ve seyahat hakkında başınıza gelenleri bize yazabilirsiniz. Yazılarımızı önemle takip etmenizi tavsiye eder, şimdiden Yeni Bilet ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.