Ocak ayı Pegasus Plus üyeleri kampanyası

Pegasus Havayolları yaptığı kampanyalarla müşterilerine uygun fiyatla uçma fırsatları sunmakta özellikle sömestr tatilinin de içinde bulunduğu yeni yılın ilk ayı Ocak Pegasus Plus üyesi müşterileri için muhteşem bir ay olacaktır. Ocak ayındaki Uç Uç günlerinde yurt dışı biletleri Pegasus Plus üyelerine % 30, Pegasus Plus Kart sahiplerine yurt dışı biletleri % 35 indirim fırsatı tanımaktadır. Ocak ayı için sunulan bu kampanyadan yararlanmak oldukça kolaydır. Çok kısa süren bir iki adımla Pegasus Plus üyesi olmak ilk aşamadır. Üye olduktan sonra firmanın web adresinden, mobil site veya Pegasus Mobil Uygulama’dan 7 Şubat ile 7 Haziran tarihleri arasında yurt dışına yapılacak seyahat biletlerini % 30 indirimli olarak alınabilir.

Kampanyaya 7 Şubat ile 7 Haziran 2018 tarihleri arasında (20 -24 Nisan 2018 ve 27 Nisan- 3 Mayıs 2018 tarihleri kampanya dışıdır) şirket tarafından belirlenen yurt dışı hatlarında geçerlidir. Kampanyaya dâhil olmak için bu tarih ve hatlardan birini seçmek ve ödeme adımlarında çıkacak kampanyalar bölümünde Pegasus Plus üyesi olanlar “Uç Uç % 30 indirim” seçeneğini, Pegasus Plus Kartına sahip olanlar ise “Uç Uç % 35 indirim” seçeneğini işaretlemelidir. İndirim seçenekleri seçildikten sonra onayla ve devam butonuna basıldığında indirim toplam tutara yansıyacaktır. Bilet alma işleminin 4-5 Ocak 2018 tarihlerinde, Türkiye yerel saatine göre 5 Ocak 2018 23.59 saatine kadar yapılması şarttır.

Kampanya yurt dışı hattındaki belli sayıdaki koltuk için geçerli olacaktır. Yurt dışı bileti alırken % 30 indiriminden yararlanmak için Pegasus Üye girişi veya yolcu bilgileri alanına üye numarasının yazılması gerekir. % 35 indirimi için de Pegasus Plus Kredi Kartlı yolcunun üye girişi yapması veya yolcu bilgileri alanına üye numarası yazılmalıdır. Kampanyadan sadece büyükler değil çocuk misafirler de yararlanabilir. Yapılacak olan indirimler dış hat Süper Eko paket üzerinden yapılacaktır. Diğer paketlerde sadece bilet fiyatı üzerinden ücretlendirilip koltuk, yemek, bagaj gibi ek hizmetler ayrı olarak ücretlendirilir. İndirim yapılan biletlerde iade, iptal ve değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olup kampanya ücretlerine check-in bedeli dâhil edilmemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uçak firmalarından istediğiniz ülkeye sefer olup olmadığını kontrol ettikten sonra gerekli belgelerinizin tümünü hazır etmenizin ardından biletinizi temin edebilirsiniz. Bir çok uçak firmasından birini tercih ettikten sonra biletinizi alırken daha uygun almak için dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız. Yeni Bilet alırken dikkat etmeniz gereken püf noktaları ve sayılı olarak satışı gerçekleştirilen kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmekte. Özellikle yapmanız gerekenler hakkında önerilerde bulunacağız. Örneğin sizlerin aklından geçen ucuz uçak bileti nasıl alınır, erken biletinizi ayırtmak fayda sağlar mı ne kadar zamandan önce biletinizi almalısınız, uçuş öncesi yapmanız gerekenler, bavulunuzu hazırlarken mutlaka içerisinde olmadan yapılamayacaklar hakkında yurt dışına gittiğiniz de bunun gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşarak detaylı bir planlama sonucunda konforlu ve kendinizi güvende hissedecebileceğiniz bir yurtdışı ve yurtiçi seyahat geçirmeniz için bilgilerimizi sizlere aktararak konular hakkında aydınlatacağız. Böylelikle problemsiz olarak gezilerinizi yaparak tecrübelerden yararlanabileceksiniz. Üstelik yazılarda yorum kısmı açık olması nedeniyle uçak ve seyahat hakkında başınıza gelenleri bize yazabilirsiniz. Yazılarımızı önemle takip etmenizi tavsiye eder, şimdiden Yeni Bilet ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.