Kredi kartı ile BoraJet uçak biletleri

Yurt içi ve yurt dışı seferlerini BoraJet havayolu şirketi aracılığıyla gerçekleştirmek isteyen müşteriler biletlerini kredi kartı aracılığıyla satın alabilmektedir. BoraJet kurumsal web sitesi, mobil uygulamalar ya da bilet satışı yapan aracı siteler aracılığıyla iç ve dış hat seferlerinde aktarmalı ya da direkt uçuşlar için kredi kartıyla tek çekim ya da taksit fırsatlarıyla bilet satın alma fırsatı sunulmaktadır. Hangi kredi kartı için ne kadar taksit yapıldığına ve vade farkı olup olmadığına dair bilgiyi bu siteler aracılığıyla ya da müşteri hizmetleri servisini arayarak edinebilmek mümkündür. BoraJet yaptığı yatırımlar ve müşteri konforunu düşünerek geliştirdiği hizmetler kapsamında kredi kartı kullanım şansı vererek müşterilerinin yolculuk masraflarını daha esnek zaman dilimleri içerisinde ödemesini sağlamakta ve konforlu bir seyahat ayrıcalığı vaat etmektedir.

Kredi kartı kullanımıyla harcamaları uzun vadeye yaymanın yanı sıra bankaların ve havayolu şirketlerinin gerçekleştirdiği anlaşmalar doğrultusunda çeşitli indirimler ve uçuş puanı yakalama şansı bulunmaktadır.Uçuş puanı biriktiren yolcular sonraki seyahatlerinde bu puanlarını kullanarak ülke içerisinde ve dışarısında pek çok noktaya bedava ya da indirimli bir şekilde gidebilmektedir. Bu kampanya ile ilgili detaylı bilgiyi de müşteri hizmetleri ya da havayolu acenteleri aracılığıyla öğrenmek mümkün olmaktadır. Kredi kartıyla uçuş bileti indirimlerinin haricinde BoraJet firmasının erken rezervasyon fırsatlarını ve promosyon seferlerini takip ederek avantajlar elde edebilmek mümkün olup konuyla ilgili belirli bir süreç boyunca detaylı araştırma yapmak gerekir. Ayrıca kabin içi servis ve ikramları ile birlikte uçuş sonrası ihtiyaç duyulabilecek araç kiralama ve otel rezervasyonu işlemleri de kredi kartında puan birikimine ve sonraki rezervasyonlarda indirim şansı elde edilmesine imkân sağlamaktadır.

Ülke içerisinde gelişen havayolu ulaşımı ve artış gösteren havalimanı ve havayolu şirketleri sayısıyla birlikte bu yolculuğu kullanan müşteri sayısında da artış meydana gelmektedir. Bu doğrultuda artan rekabet çerçevesinde BoraJet firması yaptığı yatırımları daha geliştirmek suretiyle müşterileri için çeşitli alanlarda indirim ve kampanyalar düzenlemeye devam edecektir. Böylelikle büyüme hedeflerini gerçekleştirmek ve kar marjını artırmak isteyen şirket amacına ulaşabilecek ve müşteriler için de tatil harcamalarından önemli sayılabilecek derecede bir bütçe tasarrufu yapabilmek mümkün olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uçak firmalarından istediğiniz ülkeye sefer olup olmadığını kontrol ettikten sonra gerekli belgelerinizin tümünü hazır etmenizin ardından biletinizi temin edebilirsiniz. Bir çok uçak firmasından birini tercih ettikten sonra biletinizi alırken daha uygun almak için dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız. Yeni Bilet alırken dikkat etmeniz gereken püf noktaları ve sayılı olarak satışı gerçekleştirilen kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmekte. Özellikle yapmanız gerekenler hakkında önerilerde bulunacağız. Örneğin sizlerin aklından geçen ucuz uçak bileti nasıl alınır, erken biletinizi ayırtmak fayda sağlar mı ne kadar zamandan önce biletinizi almalısınız, uçuş öncesi yapmanız gerekenler, bavulunuzu hazırlarken mutlaka içerisinde olmadan yapılamayacaklar hakkında yurt dışına gittiğiniz de bunun gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşarak detaylı bir planlama sonucunda konforlu ve kendinizi güvende hissedecebileceğiniz bir yurtdışı ve yurtiçi seyahat geçirmeniz için bilgilerimizi sizlere aktararak konular hakkında aydınlatacağız. Böylelikle problemsiz olarak gezilerinizi yaparak tecrübelerden yararlanabileceksiniz. Üstelik yazılarda yorum kısmı açık olması nedeniyle uçak ve seyahat hakkında başınıza gelenleri bize yazabilirsiniz. Yazılarımızı önemle takip etmenizi tavsiye eder, şimdiden Yeni Bilet ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.