Konforlu ve güvenilir THY uçuşları

Havayolu şirketinin tercih edilme sebepleri arasında firmanın konforu ve güvenilir olması vardır ki ülkemizde konfor ve güveni en mükemmel şekilde gerçekleştiren Türk Hav Yolları tercih edilmeyi sonuna kadar hak etmektedir. ABD’de gerçekleşen “Expo 2017” kapsamında yapılan “APEX Yolcu Tercihi Ödülleri” töreni düzenlenmiş, THY “5 Yıldızlı Küresel Havayolu” ödülüne layık görülmüştür. Bu ödül ile firma yolcu deneyimi ve sunduğu konfor alanındaki küresel liderliğini tescillemiş oldu. Hava yolu ulaşım firmaları arasında ayrıcalıklı hizmet kalitesi, ikram konsepti ve özel yolcu salonları gibi birçok alanda THY sayısız ödül kazanmıştır. Konforu dünya tarafından tescillenen hava yolunu yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinde tercih etmek en doğru seçim olacaktır.

Diğer ulaşım yollarına nispeten yolcuların güven duymasının daha önemli olduğu hava ulaşımında yolcular uçmak için şirket tercihini yaparken buna özel olarak dikkat etmektedir. THY’yi diğer rakiplerinde ayıran özellikleri konforunun yanında yolcularının duyduğu güvendir. Duyulan güven yolcu talebindeki artışlardan da anlaşılmaktadır. 2016 yılına göre % 40 oranında artan yolcu sayısı 2017 yılında muazzam seviyeye yükselmiştir. Firma, yolcu memnuniyeti odaklı olarak müşterilerine farklı ve yeni hizmetler geliştirip sunarak uçuş deneyimlerinde yolcularını benzersiz bir konfor ve rahatlıkla buluşturarak güven içinde uçurmaya çalışmaktadır. Ülkemizde hava yolu alanındaki standartları belirleme konumunda olan firma her geçen yıl hizmet kalitesini artırarak hizmetine devam etmektedir.

Türk Hava Yolları, Business Clas’ta sunduğu hizmetlerle yolcularına güven ve konforu yaşatmaktadır. Firma, Business Class’ta müşterilerine Skytrax “Avrupa’nın En iyi İkram Servisi” ödüllü lezzetleri, güncel eğlence sistemleri, konforlu koltuklarda keyifli bir uçuş imkânı sunmaktadır. Yolcular, gökyüzünde Business Class sınıfında uçarken şirketin sunduğu fırsatları yaşayarak en keyifli uçuşu yakalayacaktır. Uçaktaki favori koltuğu seçme fırsatı ve ölçüleriyle rahat bir oturumun yanında masaj keyfi sunan koltuklar sunulan hizmetler arasındadır. Yatak haline dönüşebilen koltuklarda yastık ve battaniye ile konforlu bir uyku fırsatı, uçakta bulunan aşçılar tarafından yapılan dünya lezzetlerini tatmak da Business Class yolculuğunun ayrıcalıklarından olup THY’yi güvenli ve konforlu yolculuk için tercih sebebidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uçak firmalarından istediğiniz ülkeye sefer olup olmadığını kontrol ettikten sonra gerekli belgelerinizin tümünü hazır etmenizin ardından biletinizi temin edebilirsiniz. Bir çok uçak firmasından birini tercih ettikten sonra biletinizi alırken daha uygun almak için dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız. Yeni Bilet alırken dikkat etmeniz gereken püf noktaları ve sayılı olarak satışı gerçekleştirilen kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmekte. Özellikle yapmanız gerekenler hakkında önerilerde bulunacağız. Örneğin sizlerin aklından geçen ucuz uçak bileti nasıl alınır, erken biletinizi ayırtmak fayda sağlar mı ne kadar zamandan önce biletinizi almalısınız, uçuş öncesi yapmanız gerekenler, bavulunuzu hazırlarken mutlaka içerisinde olmadan yapılamayacaklar hakkında yurt dışına gittiğiniz de bunun gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşarak detaylı bir planlama sonucunda konforlu ve kendinizi güvende hissedecebileceğiniz bir yurtdışı ve yurtiçi seyahat geçirmeniz için bilgilerimizi sizlere aktararak konular hakkında aydınlatacağız. Böylelikle problemsiz olarak gezilerinizi yaparak tecrübelerden yararlanabileceksiniz. Üstelik yazılarda yorum kısmı açık olması nedeniyle uçak ve seyahat hakkında başınıza gelenleri bize yazabilirsiniz. Yazılarımızı önemle takip etmenizi tavsiye eder, şimdiden Yeni Bilet ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.