Kıbrıs uçuşları AnadoluJet ile Esenboğa üzerinden

Yavru Vatan Kıbrıs gitmek isteyenler Esenboğa Havalimanından AnadoluJet firmasına ait uçağa bindiklerinde yaklaşık 15 dakikalık rahat bir yolculuğun ardından Ercan Havalimanına inmektedirler. Kıbrıs’a gitmek isteyenlerin çoğu Anadolu Jet firmasını tercih etmektedirler. Bunun başlıca nedenleri arasında birincisi; Konforlu ve rahat bir yolculuğu istedikleri gibi diğer nedenleri arasında uçuş sayısının artması ile birlikte Cuma ve Pazar günlerine ek seferler eklenerek hafta sonunu Kıbrıs’ta geçirmek isteyenlere hizmet sunmaktadır. Sabiha Gökçen Havalimanından sürekli uçuş seferleri yer alan Anadolu Jet firması promosyon fiyatları ile müşterilerinin bütçelerini düşündüğü gibi konforlarını da düşünmektedir. İstanbul’dan bindiğiniz zaman 40 dakika sonra Kıbrıs’ta bulunmaktasınız.

Anadolu Jet firması Kıbrıs uçuşlarında genellikle Boeıng B-737 -8FH tipi uçakları ile seferlerini düzenlemektedir. En çok tercih edilen uçaklar arasında yer alan uçak tipi, tasarımı, baş üstü dolapları, konfor ve rahatlığı, koltuk arasında bulunan genişliği ile dikkati çekmektedir. Anadolu Jet firması da müşterilerinin rahatlığını ön planda tutarak bu tip uçakları tercih etmiş, ayrıca uçuş esnasında sunduğu ücretsiz ikramlardan dolayı rakiplerinden bir adım öne geçmiştir. Her zaman rahatlığı ön planda tutan firmalar özellikle uzun yolculuklarda müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için birbirleri ile yarış halinde bulunmaktadırlar. Firmaların çokluğu nedeni ile rekabette kendiliğinden gelişmiş, fiyatta, konforda, müşteri ilişkilerinde ve sunulan hizmette gizli bir rekabet oluşmuştur.

Gizli olarak yapılan rekabetler her zaman tüketicilerin yararına olmuştur. Bu rekabet en çokta sürekli seyahat eden kişilerin işine yaradığı gibi hafta sonları tatil amacı ile Kıbrıs’ı tercih edenler Anadolu Jet firmasını tercih ederek rahat olur mu? Sorusunu akıllarından çıkarak konfor içinde seyahat etmektedirler. İstanbul’dan 40 dakika, Ankara’dan 15 dakika sürse bile herkes her uçuşta rahatlığı istemektedir. Anadolu Jet firması da kısa mesafeli olsa da müşterilerini memnun etmek için fiyatta promosyon yaptığı gibi konforda da hizmetini sürdürmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma internet üzerinden sunduğu bilet satışı, rezervasyon ve Check – in hizmetleri ile hizmetlerine devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uçak firmalarından istediğiniz ülkeye sefer olup olmadığını kontrol ettikten sonra gerekli belgelerinizin tümünü hazır etmenizin ardından biletinizi temin edebilirsiniz. Bir çok uçak firmasından birini tercih ettikten sonra biletinizi alırken daha uygun almak için dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız. Yeni Bilet alırken dikkat etmeniz gereken püf noktaları ve sayılı olarak satışı gerçekleştirilen kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmekte. Özellikle yapmanız gerekenler hakkında önerilerde bulunacağız. Örneğin sizlerin aklından geçen ucuz uçak bileti nasıl alınır, erken biletinizi ayırtmak fayda sağlar mı ne kadar zamandan önce biletinizi almalısınız, uçuş öncesi yapmanız gerekenler, bavulunuzu hazırlarken mutlaka içerisinde olmadan yapılamayacaklar hakkında yurt dışına gittiğiniz de bunun gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşarak detaylı bir planlama sonucunda konforlu ve kendinizi güvende hissedecebileceğiniz bir yurtdışı ve yurtiçi seyahat geçirmeniz için bilgilerimizi sizlere aktararak konular hakkında aydınlatacağız. Böylelikle problemsiz olarak gezilerinizi yaparak tecrübelerden yararlanabileceksiniz. Üstelik yazılarda yorum kısmı açık olması nedeniyle uçak ve seyahat hakkında başınıza gelenleri bize yazabilirsiniz. Yazılarımızı önemle takip etmenizi tavsiye eder, şimdiden Yeni Bilet ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.