İstanbul uçuşları için aktif kampanya var mı

Ülkemizin en büyük kenti konumunda olan İstanbul için hava yolu şirketleri hemen her dönemde kampanyalar düzenlenmekte ve yolcuların çok daha uygun fiyatlara yolculuk yapmasını sağlamaktadır. Bu kampanyaların bir kısmı normal indirim şeklinde olurken bir kısmı ise promosyon şeklinde olmaktadır. Şuanda da İstanbul için birçok aktif kampanya bulunmakta olup bunların bir kısmı yurt içi bir kısmı ise yurt dışı uçuşlar için geçerlidir. Bunlar arasında en dikkat çekici olanı SunExpress tarafından sağlanan 27 liralık biletlerdir. Söz konusu ücret karşılığında yurt içindeki önemli merkezlere seyahat edilebileceği gibi söz konusu merkezlerden de İstanbul’a gelebilmek için de 27 lira ödenmesi yeterli olmaktadır.

Şuanda en fazla ilgiyi Sunexpress tarafından yapılan yukarıdaki kampanya çekerken burada bilinmesi ve dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. 27 liraya satışa sunulan biletlerin sayısı sınırlı olup kısa sürede tükenebilmektedir. Bundan dolayı yolcuların bu fırsattan yararlanmaları için acele etmeleri gerekmektedir. Bunun dışında 37 liraya ve 47 liraya da Sunexpress ile İstanbul merkezli yolculuk yapılabilmektedir. Bunların dışında Anadolujet de İstanbul’a gidecek olan yolcular için benzer bir indirim uygulaması sonucunda sınırlı sayıdaki biletlerini yalnızca 39 liraya satmaktadır. Yine Anadolujet’te de fiyatların kademeli olarak yükselmesinde söz etmek mümkündür. Buradan bilet alabilmek için de aynı şekilde hızlı hareket edilmesi gerekmektedir.

İstanbul ile ilgili olan yurt içi fırsatları bulunduğu gibi yurt dışı fırsatları da bulunmaktadır. Söz konusu kampanyalar yerli hava yolu firmaları tarafından yapıldığı gibi yabancı firmalar tarafından da yapılmaktadır. Atlasglobal tarafından sunulan indirimli fiyatlarla Amsterdam ve Londra’ya sadece 221 liraya gidebilmek mümkündür. Ayrıca Pegasus tarafından da benzer fırsatlar sunulmaktadır. Yabancı şirketlerden AegeanAirlines ve Aeroflot Russian Airlines gibi firmalar tarafından da çok uygun fiyatlara bilet satışları yapılmaktadır. Bunların tamamının takip edilebilmesi için internet sitelerinde yararlanılması gerekmektedir. Aksi takdirde tek tek firmaları takip etmek çok daha zor olmaktadır. Ayrıca unutulmaması gereken önemli bir husus bulunmakta olup bu da söz konusu biletlerin iade ve değişiklik hakkı olmamasıdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uçak firmalarından istediğiniz ülkeye sefer olup olmadığını kontrol ettikten sonra gerekli belgelerinizin tümünü hazır etmenizin ardından biletinizi temin edebilirsiniz. Bir çok uçak firmasından birini tercih ettikten sonra biletinizi alırken daha uygun almak için dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız. Yeni Bilet alırken dikkat etmeniz gereken püf noktaları ve sayılı olarak satışı gerçekleştirilen kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmekte. Özellikle yapmanız gerekenler hakkında önerilerde bulunacağız. Örneğin sizlerin aklından geçen ucuz uçak bileti nasıl alınır, erken biletinizi ayırtmak fayda sağlar mı ne kadar zamandan önce biletinizi almalısınız, uçuş öncesi yapmanız gerekenler, bavulunuzu hazırlarken mutlaka içerisinde olmadan yapılamayacaklar hakkında yurt dışına gittiğiniz de bunun gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşarak detaylı bir planlama sonucunda konforlu ve kendinizi güvende hissedecebileceğiniz bir yurtdışı ve yurtiçi seyahat geçirmeniz için bilgilerimizi sizlere aktararak konular hakkında aydınlatacağız. Böylelikle problemsiz olarak gezilerinizi yaparak tecrübelerden yararlanabileceksiniz. Üstelik yazılarda yorum kısmı açık olması nedeniyle uçak ve seyahat hakkında başınıza gelenleri bize yazabilirsiniz. Yazılarımızı önemle takip etmenizi tavsiye eder, şimdiden Yeni Bilet ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.