İlave bagajda SunExpress fiyatları

Sunexpress yolcuları yolculukları sırasında belli bir kg kadar bagaj getirme hakkına sahip olup belirtilenden fazla getirilen yükler için fark fiyatı ödemeleri ya da farklı bir seçenekten yararlanmaları gerekmektedir. Ülkemizde bulunan bütün hava yolu şirketlerinde olduğu gibi Sunexpress’te de belli bir kg’a kadar bagaj bulunmakta olup fazlası ücrete tabidir. Firma yolcularına gidilecek olan mesafeye ve yere mesafeye bağlı olarak farklı 15 kg ile 40 kg arasında yük getirme hakkı vermektedir. Ayrıca kabinde de yük götürme hakkı bulunan yolcular burası için de en fazla 8 kg yük getirebilmektedir. Bunlardan fazla getirilecek yükler için havayolu şirketi tarafından ilave ücret istenmektedir.

Sunexpress tarafından fazla yük için istenen ödemeler yurt içi ve yurt dışı uçuşlarında farklılık göstermektedir. Yurt içi uçuşlarda fazla olan her kg için 6 TL talep edilirken yurt dışı uçuşlarında her fazla kg için 10 Euro talep edilmektedir. Bu da kişiler için getirmiş oldukları toplam kiloya bağlı olarak çok ciddi bir maliyet anlamına gelebilmektedir. Bu ücretleri ödemek istemeyen yolcular için firma tarafından farklı bir seçenek daha sunulmuş olup dileyen yolcular bundan yararlanabilmektedir. Sunulan paketler sayesinde çok fazla bagajı olan yolcular bunlar için çok daha az ücret ödeme fırsatını yakalamış olmakta ve bu da yolculara bir anlamda kolaylık sağlamaktadır.

İlave kg taşımak için yolcuların firma tarafından sunulan paketlerden bir tanesini uçuşa 3 saat kalana kadar alması gerekmektedir. Eğer uçuşa daha az bir süre kalmışsa firma tarafından sunulan bu fırsattan yararlanabilme şansı yoktur. Sunexpress tarafından yolculara ilave olarak 5 kg, 10 kg, 15 kg ve 20 kg hak tanınmıştır. Söz konusu paketlerden yararlanıldığında fazladan bagaj taşıma hakkı elde edilmiş olmaktadır. Söz konusu paketler için istenen ücretler yurt içi ve yurt dışı uçuşlarında farklılık göstermektedir. Yurt içi uçuşlar için ödenmesi gereken ücret sırasıyla 15 TL, 30 TL, 45 TL ve 60 TL iken yurt dışı uçuşları için 15 Euro, 30 Euro, 45 Eurove 60 Euro’dur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uçak firmalarından istediğiniz ülkeye sefer olup olmadığını kontrol ettikten sonra gerekli belgelerinizin tümünü hazır etmenizin ardından biletinizi temin edebilirsiniz. Bir çok uçak firmasından birini tercih ettikten sonra biletinizi alırken daha uygun almak için dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız. Yeni Bilet alırken dikkat etmeniz gereken püf noktaları ve sayılı olarak satışı gerçekleştirilen kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmekte. Özellikle yapmanız gerekenler hakkında önerilerde bulunacağız. Örneğin sizlerin aklından geçen ucuz uçak bileti nasıl alınır, erken biletinizi ayırtmak fayda sağlar mı ne kadar zamandan önce biletinizi almalısınız, uçuş öncesi yapmanız gerekenler, bavulunuzu hazırlarken mutlaka içerisinde olmadan yapılamayacaklar hakkında yurt dışına gittiğiniz de bunun gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşarak detaylı bir planlama sonucunda konforlu ve kendinizi güvende hissedecebileceğiniz bir yurtdışı ve yurtiçi seyahat geçirmeniz için bilgilerimizi sizlere aktararak konular hakkında aydınlatacağız. Böylelikle problemsiz olarak gezilerinizi yaparak tecrübelerden yararlanabileceksiniz. Üstelik yazılarda yorum kısmı açık olması nedeniyle uçak ve seyahat hakkında başınıza gelenleri bize yazabilirsiniz. Yazılarımızı önemle takip etmenizi tavsiye eder, şimdiden Yeni Bilet ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.