Havayolu Firması Onur Air hakkında bilgiler

25 yıldır havacılık sektöründe olan ve ilkler arasında yer alan firma özel sektörde iç hatlarda yolcu taşıma öncülüğü gösteren ilk Türk firmasıdır. Tarifeli ve tarifesiz uçuşlarıyla 22 uçağa sahip bir filosu bulunmaktadır. Şirketin günümüzde iç hatlardan 14 ayrı noktaya, dış hatlardan ise 25 farklı destinasyona uçuş gerçekleştirdiği bilinmektedir. 1992 yılından bu yana 100 milyona yakın yolcu ağırlayarak yurt içi ve yurt dışı seferleri düzenlediği bilinmektedir. Deneyimli personeli ile faaliyet gösteren firma Türkiye’deki özel havayolu sektör standartlarının yükselmesine çok önemli katkılar sunmaktadır.

Onur Air uyguladığı kalite politikası ile uçuş ve emniyeti birleştirerek mükemmellik yakalamış ve müşteri memnuniyetine öncelik vermiştir. Sürekli kendini geliştiren alt yapı ve personeliyle üretken ve verimli süreç yönetimi gerçekleştirerek standartların üzerine çıkmayı başarmıştır. Onur Air ile seyahat edecek yolcular için iç ve dış hatlarda özel donanımlı uçaklar ve eğitimli kabin memurları hizmet vermektedir. Yurt içi toplamda 11 yurt dışı ise 8 ayrı noktaya uçuş gerçekleştiren firmalar ile kaliteli ve güvenilir yolculuk gerçekleştirmek mümkün olmaktadır. Yanı sıra tarifesiz olarak Bodrum, Dalaman, Antalya, İzmir ve İstanbul’dan hareketli Avrupa’da 20 ülkeye uçuş gerçekleştirilmektedir. WetLease uçuşlarda Antalya, İzmir ve İstanbul’dan Avrupa, Rusya ve Orta Doğuya tarifesiz seferler düzenlenmektedir.

Onur Air farkıyla yolculuk gerçekleştirmek isteyen seyahat severler uçaklardaki hizmetten son derece memnun olmaktadır. Uçuşlarda sıcak yemekten alkollü içeceğe kadar birçok seçenek bulunmaktadır. Yanı sıra; sandviç, tatlı ve tuzlu aperatifler, çeşitli atıştırmalıklar da menüde bulunanlar arasında yer almaktadır. Standart menünün dışına çıkmak isteyen yolcular uçuş öncesinde internet sitesi üzerinden menü satın alabilmektedir. Öncesinde paket olarak satın alınacak olan yiyeceklerde daha az ücret ödenebilmektedir ve siparişler uçuş saatine 36 saat kala verilebilmektedir. Onur Air diğer bir hizmeti bagajlarda iç hatlarda 15 kg, dış hatlarda 20 kg’lık taşıma hakkı olduğu bilinmektedir. Tüm bu hizmetlerden yararlanabilmek için Onur Air farkıyla uçmak gerekmektedir. Biletleri online olarak internet sitelerinden almak mümkündür. Bilet alımı sırasında mutlaka nitelikli bilet uygulamalarına bakılması önerilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uçak firmalarından istediğiniz ülkeye sefer olup olmadığını kontrol ettikten sonra gerekli belgelerinizin tümünü hazır etmenizin ardından biletinizi temin edebilirsiniz. Bir çok uçak firmasından birini tercih ettikten sonra biletinizi alırken daha uygun almak için dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız. Yeni Bilet alırken dikkat etmeniz gereken püf noktaları ve sayılı olarak satışı gerçekleştirilen kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmekte. Özellikle yapmanız gerekenler hakkında önerilerde bulunacağız. Örneğin sizlerin aklından geçen ucuz uçak bileti nasıl alınır, erken biletinizi ayırtmak fayda sağlar mı ne kadar zamandan önce biletinizi almalısınız, uçuş öncesi yapmanız gerekenler, bavulunuzu hazırlarken mutlaka içerisinde olmadan yapılamayacaklar hakkında yurt dışına gittiğiniz de bunun gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşarak detaylı bir planlama sonucunda konforlu ve kendinizi güvende hissedecebileceğiniz bir yurtdışı ve yurtiçi seyahat geçirmeniz için bilgilerimizi sizlere aktararak konular hakkında aydınlatacağız. Böylelikle problemsiz olarak gezilerinizi yaparak tecrübelerden yararlanabileceksiniz. Üstelik yazılarda yorum kısmı açık olması nedeniyle uçak ve seyahat hakkında başınıza gelenleri bize yazabilirsiniz. Yazılarımızı önemle takip etmenizi tavsiye eder, şimdiden Yeni Bilet ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.