Güvenli SunExpress uçak bileti yolculuğu

Sun Express Havayolları uygun uçak bilet fiyatları, güler yüzlü personel, leziz ikramlar ile misafirlerinin güvenli, rahat ve konforlu koltuklarda seyahat etmesi için gerekli her türlü imkânları sağlamaktadır. SunExpress yolcularının güvenliği için uçaklarının bakımlarına ayrı bir özen göstermektedir. Hava yollarında bakım çok önemli olduğu için firma kendi uzman ekipleri ile takip etkileri uçak bakımlarını belli aralıklarla üretici firmaya da yaptırmaktadır. Şirket, uçaklarının daha mükemmel olması için zaman zaman bazı değişiklikler yaptırtır. Yapılan yenilemeler uçakların daha güvenli olmasını da sağlar. Ülkemizde havayollarının bağlı olduğu bakanlık firmaları ve uçaklarını sıklıkla denetleyip eksikleri olan uçaklar için ciddi cezalar kesmekte ve eksiklerin giderilmesi için zaman vermektedir.

Planlı plansız yaptığı bakımlar sebebiyle denetimlerden eksiksiz tam başarıyla çıkan SunExpress yolcularına daima güvenli bir yolculuk sunmaktadır. Şirketin filosunda bulunan uçakların da genç olması ayrı bir güven kaynağıdır. Her türlü tedbirlerle güvenliği sağlayan firmadan müşterilerinin bir başka beklentisi de konfordur. SunExpress yolcu konforu için kabinlerinde değişiklik yaparak bunu sağlamıştır. Ünlü koltuk üreticisi bir firmayla anlaşma yapan şirket bacak mesafesi geniş olan özel koltuklar imal ettirmiştir. Geriye yatabilen bu deri koltuklar yolcular için ekstra bacak mesafesi de bırakmaktadır. Yeni koltuklarda uçuş dergisi ve güvenlik kartının bulunduğu cep diz seviyesine değil de katlanabilir masanın arkasına konmuştur bu da yolcuya diz mesafesi kazandırmıştır.

Yeni kabinlere yerleştirilen modern koltukların düşük ağırlığı güvenliği bir kat daha artırmış, yakıt tasarrufun sağlanmasıyla çevreye katkı sağlamıştır. Tasarlanan yeni kabinlerdeki konfor sadece koltuklarla sınırlı kalmayıp uçak içine yerleştirilen eğlence sistemi ve yeni aydınlatma sistemiyle konfor keyfi artırılmıştır. Sky Interior aydınlatma sistemindeki güçlü ve enerji tasarrufu sağlayan LE ışıklar sayesinde gün doğumu ve batımı uçuş sırasında daha keyifle izlenir olmuştur. Yolcular, firmanın uçak içine yerleştirdiği yeni eğlence sisteminden seçtikleri bir etkinlikle eğlenebilir aynı zamanda yiyecek, içecek ve duty free ürünler sipariş edebilirler. Yolcularının güvenlik ve konforu için gerekli olan her türlü çalışmayı yapan SunExpress şirketi yolcularına sadece sunulan fırsatları değerlendirmek kalıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uçak firmalarından istediğiniz ülkeye sefer olup olmadığını kontrol ettikten sonra gerekli belgelerinizin tümünü hazır etmenizin ardından biletinizi temin edebilirsiniz. Bir çok uçak firmasından birini tercih ettikten sonra biletinizi alırken daha uygun almak için dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız. Yeni Bilet alırken dikkat etmeniz gereken püf noktaları ve sayılı olarak satışı gerçekleştirilen kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmekte. Özellikle yapmanız gerekenler hakkında önerilerde bulunacağız. Örneğin sizlerin aklından geçen ucuz uçak bileti nasıl alınır, erken biletinizi ayırtmak fayda sağlar mı ne kadar zamandan önce biletinizi almalısınız, uçuş öncesi yapmanız gerekenler, bavulunuzu hazırlarken mutlaka içerisinde olmadan yapılamayacaklar hakkında yurt dışına gittiğiniz de bunun gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşarak detaylı bir planlama sonucunda konforlu ve kendinizi güvende hissedecebileceğiniz bir yurtdışı ve yurtiçi seyahat geçirmeniz için bilgilerimizi sizlere aktararak konular hakkında aydınlatacağız. Böylelikle problemsiz olarak gezilerinizi yaparak tecrübelerden yararlanabileceksiniz. Üstelik yazılarda yorum kısmı açık olması nedeniyle uçak ve seyahat hakkında başınıza gelenleri bize yazabilirsiniz. Yazılarımızı önemle takip etmenizi tavsiye eder, şimdiden Yeni Bilet ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.