Güneydoğu Anadolu’ya Anadolujet ile Uçabilirsiniz

Uçmayan Kalmasın! Sloganıyla neredeyse herkesin havalimanı olan tüm şehirlere gitmesine imkan sağlayan Anadolujet bu kez Güneydoğu’nun üç ayrı incisini gez fırsatıyla kapınızı çalıyor. Her geçen gün daha geniş kitlelere yayılan uçuş sevdası kaliteli, konforlu ve müşterisini düşünen Anadolujet’le daha bir keyifli hale geliyor. Türkiye’nin dört bir yanına uçuşlar düzenleyerek kültürel mirasların tanıtımında da büyük rol bir oynuyor. Uçuş sayısını sürekli arttıran havayolu şirketi tüm insanların uçmayı, gezmeyi deneyimlemesini arzuluyor tabi sadece kendi uçaklarıyla!

Güneydoğu’nun bir incisi Batman, tarihi ve mimari yapısıyla gezi severleri kendisine çekmeyi başarıyor. Mardin ve Şırnak illeri için de aynı şeyleri söylemek mümkün. Etkileyici atmosferi ve doğasıyla bu şehirleri görmeyen kalmayacak düşüncesiyle yola çıkan AnadoluJet özel uçuş tarifeleriyle sevindirmeye devam ediyor. Batman’ında aralarında bulunduğu Mardin ve Şırnak illerine seferler arttırılarak uygun fiyatlarla uçma imkanı sunuluyor.Her bütçeye uygun olan bilet fiyatları 16 Aralık 2017-24 Mart 2018 tarihleri arasında Mardin, Şırnak ve Batman illeri için oldukça ekonomik. Güneydoğu Anadolu’nun en merak edilen güzide kentlerine yolculuk gerçekleştirmek isteyen herkes bu tarihler arasında fırsatlardan mutlaka yararlanmalı.

Güneydoğu Anadolu’ya uygun fiyatlarla uçmak isteyen yolcuların erken rezervasyon imkanlarından yararlanmaları gerekiyor. Her daim yolcu ihtiyaçlarının ne olabileceği üzerine çalışmalar yapan, tespitleri sonrasında gereken hizmeti sunan Anadolujet 16 Aralık 2017-24 Mart 2018 tarihleri arasında Batman, Mardin ve Şırnak illerine uygun fiyatlara uçuşlar düzenliyor. Kış ve bahar mevsimini kapsayan kampanya süresince erken rezervasyon yaptıran tüm yolcular için uygun ödeme seçenekleri söz konusu. Kampanya tarihleri içerisinde gidiş ve dönüş tarihlerini belirlediğiniz takdirde en uygun biletlerin ekranda sizlere görüneceğini bilmelisiniz. Salı, Çarşamba, Perşembe ve cumartesi günleri için belirlenen uygun fiyatlı bilet fırsatlarından yararlanmak için 16 Aralık – 24 Mart 2018 tarihleri arasında yeni eklenen seferlere göz gezdirmeli, seferleri incelemelisiniz. Sınırlı sayıda koltuk seçeneği ile erken rezervasyon şansı tanıyan Anadolujet’le Güneydoğu Anadolu’nun mükemmel şehirleri; Mardin, Batman ve Şırnak’a gitmek için elinizi çabuk tutun ve rezervasyon yaptırın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uçak firmalarından istediğiniz ülkeye sefer olup olmadığını kontrol ettikten sonra gerekli belgelerinizin tümünü hazır etmenizin ardından biletinizi temin edebilirsiniz. Bir çok uçak firmasından birini tercih ettikten sonra biletinizi alırken daha uygun almak için dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız. Yeni Bilet alırken dikkat etmeniz gereken püf noktaları ve sayılı olarak satışı gerçekleştirilen kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmekte. Özellikle yapmanız gerekenler hakkında önerilerde bulunacağız. Örneğin sizlerin aklından geçen ucuz uçak bileti nasıl alınır, erken biletinizi ayırtmak fayda sağlar mı ne kadar zamandan önce biletinizi almalısınız, uçuş öncesi yapmanız gerekenler, bavulunuzu hazırlarken mutlaka içerisinde olmadan yapılamayacaklar hakkında yurt dışına gittiğiniz de bunun gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşarak detaylı bir planlama sonucunda konforlu ve kendinizi güvende hissedecebileceğiniz bir yurtdışı ve yurtiçi seyahat geçirmeniz için bilgilerimizi sizlere aktararak konular hakkında aydınlatacağız. Böylelikle problemsiz olarak gezilerinizi yaparak tecrübelerden yararlanabileceksiniz. Üstelik yazılarda yorum kısmı açık olması nedeniyle uçak ve seyahat hakkında başınıza gelenleri bize yazabilirsiniz. Yazılarımızı önemle takip etmenizi tavsiye eder, şimdiden Yeni Bilet ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.