Erzurum Atlasglobal Uçak Bileti Ne Kadar

Atlasglobal seyahatlerinde ayrıcalıklı uçuşun farkını hissedenler gitmek istedikleri pek çok nokta için uçak bileti ararken satın alma önceliği konusunda bu yönde tercihte bulunma eğilimindedirler. Bu nedenle Erzurum yolculuğuna çıkmadan önce uçuş olup olmadığını kontrol edenler aynı zamanda bilet fiyatının ne kadar olduğunu da araştırırlar. Firmanın tarifeli programda uçuş gerçekleştirdiği noktalara daha önce yolculuk yapmış olup memnun kalanlar yeni seyahat planları kapsamında Atlas Global’in düzenlemekte olduğu kampanyaları takip ederek ayrıcalıklı hizmetlerden yine yararlanmak isterler. Yurt içi uçuşlar kadar yurt dışına yapılacak seyahatlerde de ilkbaharın gelmesiyle beraber yeni kampanyalara başlandığı görülmektedir. Hava yolu ile seyahat etmeyi sevenler Atlasmiles ve Bank’O Atlas kampanyalarını da değerlendirmektedirler.

Ekonomi ve business sınıfında kullanılabilen 10 000 millik bir hoş geldin mili paketi hediyeli Bank’O kampanyası yolculuklara hareketlilik katmaktadır. Kayak severlerin ilgi gösterdiği Palandöken kayak merkezi neredeyse Erzurum şehir merkezinde denilebilecek mesafede oluşundan ve kar kalınlığının 60 ila 120 cm gibi kayak sporu için çok elverişli olmasından dolayı oldukça ilgi görmektedir. Havalimanından kayak merkezine ulaşımın kolay olması ve mesafenin çok kısa olması da buranın önemini artıran bir başka etken olarak karşımıza çıkmaktadır. Daha önce çeşitli sebeplerle yıkılan atlama kuleleri de bitirilip faaliyete geçtiğinde kentin cazibesinin spor severler açısından daha da artacağı ortadadır.

İstanbul’dan 2 saat 10 dakika, Ankara’dan ise 1 saat 30 dakika süren uçuşlar ile büyük şehirlere yakın hale gelen Erzurum doğal zenginlikleri yanında tarihi ve kültürel zenginlikleri ile de dikkat çekmektedir. İstanbul’dan yaklaşık 4 saatte Uludağ’a ulaşan bir tatilci Palandökene ise 2 saat 50 dakikada ulaşmaktadır. Cağ kebabı, kadayıf dolması, su böreği, kesme çorbası ve daha nice yöresel harika yemek Erzurum’da sizleri bekliyor. Erzurum seyahati düşünenlere Erzurum’a has oltu taşından imal edilen tespih, broş, bilezik, saç tokası, küpe vb hediyeliklerden almalarını tavsiye ederiz. Oltu taşı tespihlerin her bir tanesine harf yazılabildiğini ve böylece kişiye özel unutulmaz bir hediyenin ortaya çıktığını da belirtelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uçak firmalarından istediğiniz ülkeye sefer olup olmadığını kontrol ettikten sonra gerekli belgelerinizin tümünü hazır etmenizin ardından biletinizi temin edebilirsiniz. Bir çok uçak firmasından birini tercih ettikten sonra biletinizi alırken daha uygun almak için dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız. Yeni Bilet alırken dikkat etmeniz gereken püf noktaları ve sayılı olarak satışı gerçekleştirilen kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmekte. Özellikle yapmanız gerekenler hakkında önerilerde bulunacağız. Örneğin sizlerin aklından geçen ucuz uçak bileti nasıl alınır, erken biletinizi ayırtmak fayda sağlar mı ne kadar zamandan önce biletinizi almalısınız, uçuş öncesi yapmanız gerekenler, bavulunuzu hazırlarken mutlaka içerisinde olmadan yapılamayacaklar hakkında yurt dışına gittiğiniz de bunun gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşarak detaylı bir planlama sonucunda konforlu ve kendinizi güvende hissedecebileceğiniz bir yurtdışı ve yurtiçi seyahat geçirmeniz için bilgilerimizi sizlere aktararak konular hakkında aydınlatacağız. Böylelikle problemsiz olarak gezilerinizi yaparak tecrübelerden yararlanabileceksiniz. Üstelik yazılarda yorum kısmı açık olması nedeniyle uçak ve seyahat hakkında başınıza gelenleri bize yazabilirsiniz. Yazılarımızı önemle takip etmenizi tavsiye eder, şimdiden Yeni Bilet ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.