Economy Class için THY fiyatları ucuzluyor

Ucuz uçak bileti almak isteyenler özellikle bazı firmaların Economy Class sınıfını tercih etmektedirler, THY gibi şirketler kalitesine ve konfora öncelik verdiklerinden bu durum bilet fiyatlarına yansımaktadır. Cazip fiyatlarda uçak bileti almanın yollarından biri de biri de havayolu şirketi tercihidir. Bazı hava yolu şirketleri koltuk seçimi yaptırmamakta, bagaj limiti düşük olmakta ve yeme içme hatta suya bile ücret talep ettiği için çıplak uçak biletleri kaliteyi öncelikli tutan firmalardan daha düşük görünüyor olabilir fakat üzerine eklenen ekstra ücretlerle bilet masrafı yükselmektedir. Koltuğu seçme, damak lezzetine göre yemek siparişi verme, V.I.P transferi gibi olanaklar sunan Business Class’ta bilet fiyatları yüksek olmaktadır.

Genellikle uçaklarda Economy Class, Business Class olmak üzere iki sınıf bulunmaktadır. Fakat bazı firmalar sunulan hizmetlere eklemeler yaparak yeni kategoriler oluşturmaktadırlar. Business Class’a eklenen yeni hizmetlerle First Class, Economy Class’a yapılan ek hizmetlerle Comfort Class ya da Premium Class kategorilerini oluşturmuşlardır. Bu kategorilerde sunulan hizmetler firmalara göre değişmekle kalmayıp yurt içi ve dışı uçuşlarında da değişmektedir. Tatil ve seyahat harcamalarının büyük bir bölümünü oluşturan uçak biletlerini uygun fiyata almak tasarruf yapmak için önemlidir. Genellikle daha uygun olduğundan tasarruf etmek için daha çok tercih edilen Economy Class’ta THY, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi gereği yolcularını bir misafir gibi ağırlamaktadır.

Türk Hava Yolları, uygun fiyatlı Economy Class’ta rahat koltuklarda konfor, zengin menü ikramı, eğlence sistemleri ile yolculuğun tadını çıkarma şansı sunmaktadır. Bu sınıfta THY, ister yakın ister uzak yolculuk olsun fark etmeden her mesafedeki yolculukta 18,5 cm’ye kadar yatabilen, ayarlanabilir baş ve ayak destekli koltuklarda seyahat sunmaktadır. Uzun boylu kişilerin dahi rahat edebilecekleri mesafede koltuk aralıkları ve uçak içindeki eğlence sistemleri farklı zevklere sahip yolcuların zevkle hiç sıkılmadan yolculuk yapabilecekleri oldukça fazla alternatif sistemlerle donatılmıştır. Bu eğlence sistemleri içinde oyundan aksiyon filmlerine, oyundan haber kanallarına kadar her şey bulunmaktadır. Eğlencelerin kesintisiz devam etmesi için koltuklarda priz ve ev konforunun uçakta devam etmesi için sunulan Seyahat Kiti Economy Class hizmetleri arasındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uçak firmalarından istediğiniz ülkeye sefer olup olmadığını kontrol ettikten sonra gerekli belgelerinizin tümünü hazır etmenizin ardından biletinizi temin edebilirsiniz. Bir çok uçak firmasından birini tercih ettikten sonra biletinizi alırken daha uygun almak için dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız. Yeni Bilet alırken dikkat etmeniz gereken püf noktaları ve sayılı olarak satışı gerçekleştirilen kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmekte. Özellikle yapmanız gerekenler hakkında önerilerde bulunacağız. Örneğin sizlerin aklından geçen ucuz uçak bileti nasıl alınır, erken biletinizi ayırtmak fayda sağlar mı ne kadar zamandan önce biletinizi almalısınız, uçuş öncesi yapmanız gerekenler, bavulunuzu hazırlarken mutlaka içerisinde olmadan yapılamayacaklar hakkında yurt dışına gittiğiniz de bunun gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşarak detaylı bir planlama sonucunda konforlu ve kendinizi güvende hissedecebileceğiniz bir yurtdışı ve yurtiçi seyahat geçirmeniz için bilgilerimizi sizlere aktararak konular hakkında aydınlatacağız. Böylelikle problemsiz olarak gezilerinizi yaparak tecrübelerden yararlanabileceksiniz. Üstelik yazılarda yorum kısmı açık olması nedeniyle uçak ve seyahat hakkında başınıza gelenleri bize yazabilirsiniz. Yazılarımızı önemle takip etmenizi tavsiye eder, şimdiden Yeni Bilet ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.