Business Class uçuş için Atlasglobal rahatlığı

2017 yılında stratejisi ile Business Class uçuş için oldukça rahat olan AtlasGlobal yeni kampanyalarla müşterilerine hizmet sunmaktadır. 1 Ekim 2017 ile 31 Mayıs 2018 tarihleri arasındaki uçuşları kapsayan AtlasGlobal Unlimited kampanyası, Business Class’ta uçmak isteyenler için oldukça güzel fırsatlar sunmaktadır. AtlasGlobal Unlimited kampanyası, Business Class yolcularına 8 ay boyunca tarifeli uçuşun bulunduğu tüm güzergahlarda sınırsız uçuş ile ev konforunda uçma imkanı sağlanmaktadır. Kampanya kapsamında AtlasGlobal Unlimited Yurt içi ve AtlasGlobal Unlimited Yurt Dışı isimlerinde iki paket bulunmaktadır, Kıbrıs’a Business Class’ta seyahet etmek isteyen yolcuların da yurt dışı paketinden yararlanması gerekmektedir.

Hava yolları seyahatlerinde, müşterinin seyahat yaptığı alan niteliğine göre isimlendirilmektedir. Kişinin seyahat ettiği alanın hizmetleri arttıkça talep edilen fiyatlar da artmaktadır. Havayolu şirketlerindeki uçuş sınıfları Business Class ve Ekonomi sınıfı olarak ikiye ayrılmaktadır. Bazı firmaların farklı havayolu sınıflandırmaları da olmaktadır. Örneğin Business Class’ın hizmetlerine ek bazı hizmetler koyarak First Class veya Ekonomi sınıfına ek olanaklarla Comfort Class ya da Premium Class olmak üzere yeni kategoriler koyan havayolu şirketleri vardır. Bu sınıflandırma adları, sunulan hizmetlere göre değişmekle birlikte havayolunun yurt içi ve yurt dışı uçuşları arasında da farklılık göstermektedir. Ülkemizdeki firmaların sunduğu hizmetler birbirlerinden farklı olmaktadır.

AtlasGlobal yolcularına uçuş kategorilerine göre değişmekle birlikte sunduğu hizmetler, ücretsiz ikram, ek bagaj hakkı ve istediği koltuğu seçme hakkıdır. Bısiness Class yolcuları konforlu ve rahat koltuklarda yolculuk ederken kendileri için uçakta hazır olan aşçılar tarafından özel hazırlanan yemekleri tatma fırsatı yakalamaktadırlar. İstanbul merkezli olan AtlasGlobal yurt içinde 17 nokta, yurt dışında ise Fransa, İran, Gürcistan, Moldova, Irak, Rusya, Ukrayna ve Birleşik Krallıklar olmak üzere oldukça geniş uçuş güzergâhı bulunmaktadır. Ana merkezi İstanbul Havalimanı olarak 2001 yılında kurulan şirketin uçaklarının bazıları tamamen ekonomi sınıfı koltuklarından oluşur iken bazıları ise hem ekonomi hem de Business Class kabinlerinden oluşmaktadır. Business Class müşterileri AtlasGlobal’in havalandığı 7 havaalanındaki bekleme salonlarına ulaşımı olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uçak firmalarından istediğiniz ülkeye sefer olup olmadığını kontrol ettikten sonra gerekli belgelerinizin tümünü hazır etmenizin ardından biletinizi temin edebilirsiniz. Bir çok uçak firmasından birini tercih ettikten sonra biletinizi alırken daha uygun almak için dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız. Yeni Bilet alırken dikkat etmeniz gereken püf noktaları ve sayılı olarak satışı gerçekleştirilen kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmekte. Özellikle yapmanız gerekenler hakkında önerilerde bulunacağız. Örneğin sizlerin aklından geçen ucuz uçak bileti nasıl alınır, erken biletinizi ayırtmak fayda sağlar mı ne kadar zamandan önce biletinizi almalısınız, uçuş öncesi yapmanız gerekenler, bavulunuzu hazırlarken mutlaka içerisinde olmadan yapılamayacaklar hakkında yurt dışına gittiğiniz de bunun gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşarak detaylı bir planlama sonucunda konforlu ve kendinizi güvende hissedecebileceğiniz bir yurtdışı ve yurtiçi seyahat geçirmeniz için bilgilerimizi sizlere aktararak konular hakkında aydınlatacağız. Böylelikle problemsiz olarak gezilerinizi yaparak tecrübelerden yararlanabileceksiniz. Üstelik yazılarda yorum kısmı açık olması nedeniyle uçak ve seyahat hakkında başınıza gelenleri bize yazabilirsiniz. Yazılarımızı önemle takip etmenizi tavsiye eder, şimdiden Yeni Bilet ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.