Bursa Yenişehir Uçak Bileti Ara

Bursa ilinde yer alan Yenişehir Havalimanına seyahat düzenlenen noktalar ile ilgili uçak bileti ara denildiğinde İstanbul ve Ankara kalkışlı olarak günün farklı zaman dilimleri içerisinde gerçekleştirilen seferlerin varlığından söz edebilmek mümkündür. İstanbul Atatürk veya Sabiha Gökçen Havalimanı çıkışlı olarak gerçekleştirilen uçuşlar için biletler 270 lira 580 lira arasında değişen fiyat seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Anadolu Jet ve Türk Havayolları gibi acenteler tarafından gerçekleştirilen uçuşlarda Ankara Esenboğa Havalimanından kalkış yapan seferlerde uçak biletleri için talep edilen bedel 270 liradan başlayarak 550 liraya kadar çıkabilmektedir. Bursa yönüne yapılan uçuşlarda seyahat süresi 6 saat ile 9 saat arasında farklılık göstermektedir. Köklü bir tarihi bulunan Bursa kenti geçmiş dönemlerde Osmanlı Devleti’ne de başkentlik yapması nedeniyle bölgede geçmişten günümüze birçok kültürel miras kalmıştır.

Ilıman bir iklime sahip olan bölgeyi ziyaret etmek için en uygun dönem ise Temmuz ile Eylül ayları arasıdır. Bölgede Uludağ gibi dünya çapında bilinen bir kayak merkezinin bulunması da kış aylarında gelen ziyaretçi sayısının önemli miktarda artış göstermesini sağlamaktadır. Bursa’da gezilebilecek diğer yerler arasında Osmanlı sultanı Yıldırım Bayezid tarafından yaptırılan Ulu Cami, Çekirge bölgesinde bulunan Atatürk Evi ve Cumalıkızık ile Gölyazı gibi doğal güzellikler bulunmaktadır. Bursa yemek kültüründe Roma, Yunan ve Osmanlı kültürlerinin etkisi görüldüğü için farklı yiyecek seçenekleri bulunmakta olup tadılmaya değer lezzetler arasında İskender, Tahinli Pide ve İnegöl Köfte ön plana çıkmaktadır.

Oldukça hareketli gece hayatı bulunan Bursa kentinde Altıparmak Caddesi ve Nilüfer bölgelerinde yer alan eğlence mekanlarında gerçekleştirilen aktiviteler sayesinde keyifli vakit geçirme imkanı mevcuttur. Ayrıca Jolly Joker sahnesinde düzenlenen konser etkinliklerine yoğun bir ilgi gösterilmektedir. Yöredeki popüler eğlence yerleri arasında M Pub Bar, Cariye Club ve Address Bar bulunmaktadır. Antikacılar Çarşısı ve Kapalı Çarşı noktaları ziyaret edilerek bölgeye özgü hediyelik eşyalardan satın alabilmek mümkündür. Bursa’da alternatif eğlence konsepti olarak Zeytin Festivali ve Yörük Şenliği gibi organizasyonlar gerçekleştirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uçak firmalarından istediğiniz ülkeye sefer olup olmadığını kontrol ettikten sonra gerekli belgelerinizin tümünü hazır etmenizin ardından biletinizi temin edebilirsiniz. Bir çok uçak firmasından birini tercih ettikten sonra biletinizi alırken daha uygun almak için dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız. Yeni Bilet alırken dikkat etmeniz gereken püf noktaları ve sayılı olarak satışı gerçekleştirilen kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmekte. Özellikle yapmanız gerekenler hakkında önerilerde bulunacağız. Örneğin sizlerin aklından geçen ucuz uçak bileti nasıl alınır, erken biletinizi ayırtmak fayda sağlar mı ne kadar zamandan önce biletinizi almalısınız, uçuş öncesi yapmanız gerekenler, bavulunuzu hazırlarken mutlaka içerisinde olmadan yapılamayacaklar hakkında yurt dışına gittiğiniz de bunun gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşarak detaylı bir planlama sonucunda konforlu ve kendinizi güvende hissedecebileceğiniz bir yurtdışı ve yurtiçi seyahat geçirmeniz için bilgilerimizi sizlere aktararak konular hakkında aydınlatacağız. Böylelikle problemsiz olarak gezilerinizi yaparak tecrübelerden yararlanabileceksiniz. Üstelik yazılarda yorum kısmı açık olması nedeniyle uçak ve seyahat hakkında başınıza gelenleri bize yazabilirsiniz. Yazılarımızı önemle takip etmenizi tavsiye eder, şimdiden Yeni Bilet ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.