Borajet Son Uçak Bileti Kampanyası

Borajet yakın zamanda yapmış olduğu farklı kampanyalar ile yolcu sayısını daha da artırmak istemekte olup bundan dolayı uçak bileti için farklı fırsatlar sunan kampanyası firma için büyük önem arz etmektedir. Borajet yeniden yapılanma sürecinde yolcuların tekrar ilgisini çekebilme adına farklı fırsatları onlara sunmakta ve bunlar arasında yer alan daha uyguna uçak bileti alabilmeyi sağlayan kampanyası sayesinde son dönemde daha fazla yolcuya hizmet vermeyi başarmıştır. Hava yolu şirketleri belli sayıdaki yolcuya hizmet verememeleri durumunda kendileri için işlerin iyi gitmediği anlamı çıkarılabilmekte ve bundan dolayı da farklı fırsatlar sunarak yolcu sayısını artırmak için bazı çalışmalar yapmaktadır. Söz konusu uygulamalar ülkemizin en önemli hava yolu şirketlerinden olan Borajet tarafından da yapılmakta ve böylece insanların ilgisini çekmeyi hedeflemektedir.

Firma tarafından yapılan uygulamalar sayesinde insanlar çok daha uygun fiyatlara seyahat edebilmektedir. Söz konusu durum müşteri kitlesinde de artışa neden olmaktadır. Bunun yanından firma tarafından eskiden beri uygulanan farklı fırsatlar da bulunmaktadır. Özellikle şehit, gazi, engelli ve özel durumu olan kişilere ciddi avantajlar sağlanmaktadır. Uçaklar içerisinde verilen hizmetler sayesinde insanlar çok keyifli bir uçuş geçirirken aynı zamanda da bahsedilen durumlar sebebiyle daha az ücret ödenmesi söz konusu olabilmektedir. Havadaki yolculara farklı ikramlar verilmekte ve böylece yolcular gökyüzünde bir şeyler yemenin keyfini çıkarmaktadır. Söz konusu ikramların bir kısmı ücretsiz olabilirken bir kısmı ise ücrete tabidir. İsteyen kişiler bunlar arasından istediklerini alabilmektedir.

Borajet tarafından yolculara ücretsiz bagaj hakkı da verilmektedir. Bilindiği gibi uçaklarla yapılan seyahatler uzak noktalara olmakta ve insanlar bundan dolayı yanlarında bir takım eşyaları mecburen götürmek durumunda kalmaktadır. Dolayısıyla da hava yolu şirketi tarafından verilen bu ücretsiz hak son derece önemlidir. Bagajların bir kısmı uçağın kargo bölümüne gönderilirken bir kısmı ise kabine alınmaktadır. Her iki bölüm için de ayrı ayrı hak verilmekte ve dolayısıyla da kişiler belli bir ağırlığa kadar yükü ücretsiz olarak yanlarında götürmektedir. Daha fazlasını götürmek isteyen kişiler ise ücret ödemek durumundadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uçak firmalarından istediğiniz ülkeye sefer olup olmadığını kontrol ettikten sonra gerekli belgelerinizin tümünü hazır etmenizin ardından biletinizi temin edebilirsiniz. Bir çok uçak firmasından birini tercih ettikten sonra biletinizi alırken daha uygun almak için dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız. Yeni Bilet alırken dikkat etmeniz gereken püf noktaları ve sayılı olarak satışı gerçekleştirilen kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmekte. Özellikle yapmanız gerekenler hakkında önerilerde bulunacağız. Örneğin sizlerin aklından geçen ucuz uçak bileti nasıl alınır, erken biletinizi ayırtmak fayda sağlar mı ne kadar zamandan önce biletinizi almalısınız, uçuş öncesi yapmanız gerekenler, bavulunuzu hazırlarken mutlaka içerisinde olmadan yapılamayacaklar hakkında yurt dışına gittiğiniz de bunun gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşarak detaylı bir planlama sonucunda konforlu ve kendinizi güvende hissedecebileceğiniz bir yurtdışı ve yurtiçi seyahat geçirmeniz için bilgilerimizi sizlere aktararak konular hakkında aydınlatacağız. Böylelikle problemsiz olarak gezilerinizi yaparak tecrübelerden yararlanabileceksiniz. Üstelik yazılarda yorum kısmı açık olması nedeniyle uçak ve seyahat hakkında başınıza gelenleri bize yazabilirsiniz. Yazılarımızı önemle takip etmenizi tavsiye eder, şimdiden Yeni Bilet ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.