Bolu Uygun Fiyatlı THY Uçak Bileti Ara

Doğal güzelliği ve gölleriyle ön planda bulunan Bolu THY sayesinde farklı alternatif seçeneklerle uçak bileti satın alarak gidilebilen bir şehrimiz olduğu için uygun fiyatlı uçak biletleri ara uygulaması ile de avantajlı bir şekilde bilet alınabilen bir şehrimizdir. Sakarya, Düzce ve Çankırı ve Bilecik şehirlerine yakın coğrafik yeri önemli derecede olan Bolu, eskiden beri çok önemli bir ilimizdir. Bolu şehrinde daha havaalanı açılmamış bir illimiz olan ve aralarından yer alan bir yerdir. Havaalanının bulunmaması Bolu’ ya hava ulaşımının olmaması durumuna neden olmaktadır. Kocaeli Havaalanına veya İstanbul’ da bulunan havaalanlarına Bolu uçak bileti satın alınabilir veya daha kısa bir süre içinde Bolu’yu gezebilirsiniz.

Karadeniz bölgesinde bulunan Batı kısmında Bolu’ da Karadeniz iklimine hâkim ve güneybatı bölümlerinde de karasal iklim yaşanmaktadır. Yazlar serin geçerken kış ayları ise daha ılık geçmektedir. Böylece kıyı kesiminde yaz ile kış arasında sıcaklık farklılıkları pek az olduğu söylenilebilir. Bolu karasal iklimin görüldüğü yerde sıcaklık farkı fazla olmaktadır. Bu kesimlerde de kış aylarında oldukça soğuk ve yağışlı geçer ve yaz mevsiminde ise günler kurak ve sıcak olmaktadır. Ülkenin orman ihtiyacını çok fazla oranda karşılamaya çalışan illerimizden bir tanesidir. Bolu’ da fazla sayıda ormanlık alanları bulunmaktadır. Kestane, kayın, kavak ve meşe gibi orman kesimleri Bolu’ da oldukça fazla sayıda vardır. Ekili alanların çok bol miktarda olduğu ve bu ilimizin uygun olmadığı topraklar bulunmasıyla meyve ağaçlarını görmek biraz zor olmaktadır.

Otobüs bileti fiyatları ise seçilen güzergaha göre en ucuz 45,00 TL’den başlayıp ve üstelik 6 ay taksit imkanlarıyla sizlere sunulmaktadır. Kaç kilometre diye soracak olursanız 262 km ortalama rota süresi ise 5 saat 25 dakika sürmektedir. Güzergahı ise günlük ortalama olarak 8 firma ve her seferde düzenlemektedir. Bolu İstanbul arası gidilen otobüs firmaları ortalama 125 sefer düzenlenmekte ve güzergâh için muhteşem firma uçan Tur firması olarak bilinmektedir. Rezervasyon işlemleri ise firmanın 5 uçaklık olduğu ve takvimlerin 1993 yılını gösterdiği ilk adımını atanın ise Hava Yolları Devlet İşletmesinin resmi adı olan ve uçuşlara başlayan firma olarak takvimlerin 2007 Ekim Ayı’nın gösterildiği üstün bir başarı olarak THY uçak sayısının 320’nin üstüne çıktığı görülmüştür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uçak firmalarından istediğiniz ülkeye sefer olup olmadığını kontrol ettikten sonra gerekli belgelerinizin tümünü hazır etmenizin ardından biletinizi temin edebilirsiniz. Bir çok uçak firmasından birini tercih ettikten sonra biletinizi alırken daha uygun almak için dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız. Yeni Bilet alırken dikkat etmeniz gereken püf noktaları ve sayılı olarak satışı gerçekleştirilen kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmekte. Özellikle yapmanız gerekenler hakkında önerilerde bulunacağız. Örneğin sizlerin aklından geçen ucuz uçak bileti nasıl alınır, erken biletinizi ayırtmak fayda sağlar mı ne kadar zamandan önce biletinizi almalısınız, uçuş öncesi yapmanız gerekenler, bavulunuzu hazırlarken mutlaka içerisinde olmadan yapılamayacaklar hakkında yurt dışına gittiğiniz de bunun gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşarak detaylı bir planlama sonucunda konforlu ve kendinizi güvende hissedecebileceğiniz bir yurtdışı ve yurtiçi seyahat geçirmeniz için bilgilerimizi sizlere aktararak konular hakkında aydınlatacağız. Böylelikle problemsiz olarak gezilerinizi yaparak tecrübelerden yararlanabileceksiniz. Üstelik yazılarda yorum kısmı açık olması nedeniyle uçak ve seyahat hakkında başınıza gelenleri bize yazabilirsiniz. Yazılarımızı önemle takip etmenizi tavsiye eder, şimdiden Yeni Bilet ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.