Balıkesir SunExpress Uçak Biletleri

Marmara Bölgesinin en güzel kentlerinden bir tanesi olan Balıkesir yıl içinde farklı noktalardan SunExpress ile gelen kişileri misafir etmekte olup söz konusu kişiler tarafından alınan uçak biletleri yapılan farklı kampanyalar sayesinde çok daha ucuz olmaktadır. Marmara Denizine kıyısı bulunan Balıkesir ülkemizin önemli tatil noktalarından birisi olmasından dolayı SunExpress tarafından yapılan uçuşlara çok yoğun ilgi olmakta ve bu ilgiden dolayı zaman zaman farklı fırsatlar sunularak uçak biletlerinin fiyatları daha düşük seviyelere getirilmektedir. Balıkesir’in İstanbul’a yakın bir konumda olmasından dolayı burası ile direkt seferler yapılmamakta bunun yerine aktarmalı olarak uçuşlar düzenlenmektedir. Fakat aktarmalı olarak yapılan seferlerde yolcuların aktarma merkezlerinden beklemesi seyahatin çok daha uzun sürmesine neden olmakta ve bundan dolayı da insanlar tarafından çok fazla tercih edilmemektedir.

Balıkesir’in konumun sağladığı avantajlar tarih boyunca burada farklı medeniyetlerin yaşamasına neden olmuştur. Tarihin ilk zamanlarından itibaren burada insanlar yaşamış ve buna bağlı olarak da farklı eserler kentte yapılmıştır. Bunların bir kısmı günümüze kadar ulaşırken bir kısmı ise farklı nedenlerden dolayı yok olmuştur. Kentte bulunan en önemli tarihi eserlerden bir tanesi Antandros Antik Kentidir ki burada yer alan mozaikleri gören kişiler adeta bunlara hayran kalmaktadır. Milattan önce 1200’lü yıllarda inşa edildiği tahmin edilen kente yönelik çalışmalar 2000 yılında başlamıştır. Buradan elde edilen eserler Bursa’daki arkeoloji müzesine götürülmekte ve orada sergilenmektedir.

Marmara Bölgesinin en güzel yerlerinden olan Kaz Dağlarının bir bölümü Balıkesir sınırları içerisinde yer almaktadır. Söz konusu dağlardaki oksijen miktarı çok fazla olduğu için bazı hastalıklara iyi geldiği bilinmektedir. Ayrıca bozulmamış doğası insanların burada doğa yürüyüşleri yapmasına olanak sağlamaktadır. Kyzikos Antik Kenti bölgedeki önemli tarihi noktalardan bir diğeri olarak dikkat çekmektedir. Söz konusu kentin yapılışının milattan önce 5. yüzyıla kadar dayandığı bilinmektedir. Söz konusu antik kentin bir bölümü günümüze kadar ulaşmıştır ve ulaşan kısımların içerisinde heykeller ve taş oymaları bulunmaktadır. Balıkesir içerisinde bunların dışında çok sayıda tarihi ve doğal güzellik bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uçak firmalarından istediğiniz ülkeye sefer olup olmadığını kontrol ettikten sonra gerekli belgelerinizin tümünü hazır etmenizin ardından biletinizi temin edebilirsiniz. Bir çok uçak firmasından birini tercih ettikten sonra biletinizi alırken daha uygun almak için dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız. Yeni Bilet alırken dikkat etmeniz gereken püf noktaları ve sayılı olarak satışı gerçekleştirilen kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmekte. Özellikle yapmanız gerekenler hakkında önerilerde bulunacağız. Örneğin sizlerin aklından geçen ucuz uçak bileti nasıl alınır, erken biletinizi ayırtmak fayda sağlar mı ne kadar zamandan önce biletinizi almalısınız, uçuş öncesi yapmanız gerekenler, bavulunuzu hazırlarken mutlaka içerisinde olmadan yapılamayacaklar hakkında yurt dışına gittiğiniz de bunun gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşarak detaylı bir planlama sonucunda konforlu ve kendinizi güvende hissedecebileceğiniz bir yurtdışı ve yurtiçi seyahat geçirmeniz için bilgilerimizi sizlere aktararak konular hakkında aydınlatacağız. Böylelikle problemsiz olarak gezilerinizi yaparak tecrübelerden yararlanabileceksiniz. Üstelik yazılarda yorum kısmı açık olması nedeniyle uçak ve seyahat hakkında başınıza gelenleri bize yazabilirsiniz. Yazılarımızı önemle takip etmenizi tavsiye eder, şimdiden Yeni Bilet ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.