Aydın SunExpress Uygun Uçak Bileti Ara

Ülkemizin nüfus yoğunluğu bakımından en yoğun yirminci kenti olmasına rağmen Aydın ilimizde havaalanı bulunmadığından SunExpress vasıtası ile uygun fiyatlı uçak yolculuğu için yapılan bileti ara işlemi olumlu yanıt vermeyecektir. Online uçak bileti satışı yapan sitelerin ara butonunu kullanarak Aydın kentine uçak yolculuğun yapmak isteyen yolcular uygun fiyatlı SunExpress firmasına ait biletleri İzmir Adnan Menderes Havalimanı üzerinden alabilirler. SunExpress Havayolları Antalya merkezli bir firma olup ülkemizin gözde tatil beldelerine ve Avrupa’ya uçak seferleri düzenlemektedir. Firmanın birinci merkezi Antalya Havalimanı’dır. İkinci merkezini ise 2006 yılının Mart ayında İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na açmıştır. 2010 yılına kadar yurt içinde seferler düzenleyen firma 2010 yılından itibaren yurt dışına da uçmaya başlamıştır.

Aydın kenti İzmir’e mesafe olarak yakın olduğundan ve ulaşım bakımından da kolay olduğundan Aydınlılar Adnan Menderes Havalimanını kullanmaktadır. İkinci merkezi İzmir olan SunExpress Havayolları bu havaalanından birçok noktaya uçak seferi düzenlemektedir. Yurt içinde, Adana Şakirpaşa, Antalya, Diyarbakır, Erzincan, Erzurum, Gaziantep Oğzueli, İstanbul Sabiha Gökçen, Kayseri Erkilet, Konya, Malatya Erhaç, Trabzon, Van Ferit Melen, Kars, Samsun Çarşamba havaalanlarına uçmak mümkündür. Yurt dışında ise, Almanya’nın Berlin Schönefeld, Frankfurt am Main, Hannover, Münih, Nürnberg, Köln ve Stuttgart kentlerine uçuş yapılmaktadır. Ayrıca, Avusturya’nın Viyana, Birleşik Krallığın Lon noktasına uçulmaktadır. Bu noktalardan Adnan Menderes Havalimanına inmiş olan yolcular meydanda bulunan rent a car, ticari taksi, Havaş servisleri, toplu taşıma araçlarından birini otogara geçmek için kullanabilir.

İzmir otogarından düzenli olarak kalkan şehirlerarası otobüsler ile de Aydın’a geçilebilir. Aydın bölgede yetiştirilen incir ve benzeri gıdalar bakımından zengin bir tarım kenti iken Kuşadası, Didim gibi yerleşim alanları ile de turizm açısından zengindir. Ege Bölgesinin en büyük kenti İzmir olup sonrasında sırayla Manisa ve Aydın gelmektedir. Büyük ve nüfus yoğunluğu fazla olan bu kente karayolu, demiryolu, denizyolu ve havayolu kullanılarak ulaşmak mümkündür. Evliya Çelebi’nin dağlarından yağ, ovalarından bal akar diyerek tarif ettiği şehir çok çeşitli kültürlere ev sahipliği yapmıştır. Farklı kültürlerin yaşaması bölgeyi tarihi eserler yönünde de zengin kılmıştır ki bölgedeki antik kentler de bunun kanıtıdır. Kentte buluna Apollon Tapınağı, Tralleis Antik Kenti, Ahmet Gazi Camii, Cihanoğlu Kulesi, Arpaz Kalesi kesinlikle görülmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uçak firmalarından istediğiniz ülkeye sefer olup olmadığını kontrol ettikten sonra gerekli belgelerinizin tümünü hazır etmenizin ardından biletinizi temin edebilirsiniz. Bir çok uçak firmasından birini tercih ettikten sonra biletinizi alırken daha uygun almak için dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız. Yeni Bilet alırken dikkat etmeniz gereken püf noktaları ve sayılı olarak satışı gerçekleştirilen kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmekte. Özellikle yapmanız gerekenler hakkında önerilerde bulunacağız. Örneğin sizlerin aklından geçen ucuz uçak bileti nasıl alınır, erken biletinizi ayırtmak fayda sağlar mı ne kadar zamandan önce biletinizi almalısınız, uçuş öncesi yapmanız gerekenler, bavulunuzu hazırlarken mutlaka içerisinde olmadan yapılamayacaklar hakkında yurt dışına gittiğiniz de bunun gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşarak detaylı bir planlama sonucunda konforlu ve kendinizi güvende hissedecebileceğiniz bir yurtdışı ve yurtiçi seyahat geçirmeniz için bilgilerimizi sizlere aktararak konular hakkında aydınlatacağız. Böylelikle problemsiz olarak gezilerinizi yaparak tecrübelerden yararlanabileceksiniz. Üstelik yazılarda yorum kısmı açık olması nedeniyle uçak ve seyahat hakkında başınıza gelenleri bize yazabilirsiniz. Yazılarımızı önemle takip etmenizi tavsiye eder, şimdiden Yeni Bilet ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.