Avantaj bakımından Pegasus Plus neleri kapsar

Sadece telefon numarası ile kayıt olunan, her uçuşta bol Uçuş Puan kazandıran uçuş programı olup 1 Uçuş Puan’ın karşılığı 1 TL olan Pegasus Plus kampanyaları ile müşterilerine ciddi avantajlar sunmaktadır. Pegasus Havayollarından alınan her biletle ve iş ortaklarından yapılan he türlü harcamalarla bol puan kazandıran Pegasus Plus’a üye olmak için başka herhangi bir şeye ihtiyaç olmayıp sadece telefon numarası yeterli olacaktır. Avantajlı kartta zaman sınırlandırması olmayıp istenilen uçuşu, istenilen saat seçilerek diğer alışverişlerden kazanılan UçuşPuan’ları kullanılarak kolayca harcanabilir. Uçuşpuan’ları sadece uçarken bilet alımında değil alan vergileri, havalimanı vergilerinde de kullanılmaktadır. Pegasus Plus sadece uçarken avantajlı olmayıp rutin hayat işleyişimizde yaptığımız alışveriş ve işlemlerle de kazandırmaktadır.

Pegasus Plus sadece uçarken değil, koltuk seçimi, ekstra bagaj alımı, opsiyonlu bilet rezervasyonu, yemek siparişi verirken ve hatta Uçuşpuan’larını harcarken bile puan kazandırır. Havayollarıyla uçuş gerçekleştikten sonra ödenilen tutarın %2’si kadar puan kazandırır. Kendi uçuşlarının dışında bağlı olan üye kuruluşlardan yapılan uçuşlar, ek hizmet alımları, online check-in, havalimanı check-in’i de ekstra puan kazandırır. Puan toplamanın çok kolay olduğu kartla puanları harcamak da çok kolaydır. Bedava uçuş kadar puan beklemeye gerek olmamakta, 5 TL ve üzeri UçuşPuanı varsa bilet ya da ek hizmet tutarının var olan puan kadarını ödeyerek işlem gerçekleştirilebilir. Kazanması ve harcaması kolay olan kart müşterileri sayısızca kampanya imkânı da sunmaktadır.

Budget ofislerinden aracını Pegasus Plus ile kiralayanları avantajlı fiyatlar beklemektedir. Üstelik her kiralanan araç 25 TL değerinde UçuşPuan kazandırmaktadır. Pegasus Plus üyesi müşterileri, Rocketmiles ile otel rezervasyonu yaptığında, konakladığı her gece için 20 ile 300 puan arasında puan kazandırmaktadır. Dünya çağında 400.000 otellerden birini seçen üyeler yüzlerce UçuşPuan’ı hemen kazanabilir ve kazandıkları puanları daha sonraki seyahatlerinde kullanabilirler. Uç uç günleri kapsamında Pegasusu Plus sahiplerine %30 indirim, Pegasus Plus Kredi Kart sahiplerine de %35 indirim uygulanmaktadır. Bu fırsatı yakalamak için firmanın internet sitesinden veya Pegasus Mobil uygulamasından bilet almak yeterli olacaktır. Bu ve daha fazla kampanyaların avantajlarından Pegasus Plus karta üye olarak yararlanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uçak firmalarından istediğiniz ülkeye sefer olup olmadığını kontrol ettikten sonra gerekli belgelerinizin tümünü hazır etmenizin ardından biletinizi temin edebilirsiniz. Bir çok uçak firmasından birini tercih ettikten sonra biletinizi alırken daha uygun almak için dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız. Yeni Bilet alırken dikkat etmeniz gereken püf noktaları ve sayılı olarak satışı gerçekleştirilen kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmekte. Özellikle yapmanız gerekenler hakkında önerilerde bulunacağız. Örneğin sizlerin aklından geçen ucuz uçak bileti nasıl alınır, erken biletinizi ayırtmak fayda sağlar mı ne kadar zamandan önce biletinizi almalısınız, uçuş öncesi yapmanız gerekenler, bavulunuzu hazırlarken mutlaka içerisinde olmadan yapılamayacaklar hakkında yurt dışına gittiğiniz de bunun gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşarak detaylı bir planlama sonucunda konforlu ve kendinizi güvende hissedecebileceğiniz bir yurtdışı ve yurtiçi seyahat geçirmeniz için bilgilerimizi sizlere aktararak konular hakkında aydınlatacağız. Böylelikle problemsiz olarak gezilerinizi yaparak tecrübelerden yararlanabileceksiniz. Üstelik yazılarda yorum kısmı açık olması nedeniyle uçak ve seyahat hakkında başınıza gelenleri bize yazabilirsiniz. Yazılarımızı önemle takip etmenizi tavsiye eder, şimdiden Yeni Bilet ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.