AtlasGlobal Seyahat konforları nasıldır

Seyahat planlaması yapar iken tercihlerini Atlasglobal Havayolları’ndan yana kullanacak olan yolcular fırsat ve kampanyalarından yararlanarak ucuz ve konforlu yolculuğun keyfini yaşarlar. Sizde seyahatinizi planlarken Atlasglobal’i tercih edin siz de ucuz ve konforlu uçuşun keyfini çıkarın. Atlasjet ismi ile hizmet vermeye başlayıp 2015 yılında girdiği yenileme süreci kapsamında ismini ATlasglobal olarak değiştiren hava yolumuz uçuş ağını günden güne geliştirerek ‘’hayallerin üstüne bir dünya’’ sloganı ile kaliteli ve konforlu uçuş hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. 14 Mart 2001 yılında kurulduğundan beri binlerce yolcuya hizmet vermiş ve taşımıştır. Seyahatlerini planlar iken bu hava yolunu tercih eden yolcular verilen hizmetten memnun kaldıklarını her zaman dile getirirler.

Türkiye, Kıbrıs, Avrupa, Asya, Avrupa, Orta Doğu’ya 40 farklı noktaya ve 21 ülkeye sürekli uçuşlar düzenlemektedir. 2016 yılından beri Paris, Düsseldorf, Amsterdam, Cologne, Bishkek şehirlerine seferler düzenlenmeye başlanmıştır. Bu bölge ve yerlere gitmek isteyen yolcular bu havayolu ile kolayca ulaşım sağlayabilmektedirler. Seyahatlerini Atlasglobal ile planlayan yolcular jetmil kartları ile uçuş biletlerini alırlarsa Jetmil puanları kazanırlar ve kazanmış oldukları puanlar ile Atlasglobal’den indirimli veya ücretsiz uçak bileti alabilirler. Jetmil uygulaması Atlasglobal’in müşterilerine sunmuş olduğu müşteri bağlılık programıdır. Hava yolunu sık sık kullanan yolcular Atlasglobal ile Jetmil farkını yaşayabilirler.

Seyahatleri sırasında güvenli yolculuk yapmak isteyen yolcular seyahatlerini planlar iken Atlasglobal’i seçerler ise güvenli yolculuk yapmanın rahatlığını yaşayabilirler. ‘’maksimum uçuş güvenliği’’ prensibini benimsemiş olan Atlasglobal, uçakların bakım ve onarımlarını JAR 145 belgesine sahip olan yetkili personelleri tarafından yaptırmaktadır ve hiçbir güvenlik boşluğuna sebebiyet verilmemesi için çok dikkatli davranmaktadır. Seyahatlerini yurt dışı veya yurt içi olarak planlayan yolcular geniş saat seçenekleri ile gitmek istedikleri yere, noktaya istedikleri saat ve tarihte kolayca ulaşım sağlayabilirler. Türkiye’nin sayılı hava yollarından birisi olan bu hava yolunun müşterilerine sunmuş olduğu ücretsiz ikramlar yolcuların uçuşları sırasında rahat ve huzurlu olması için atılmış bir adımdır. Yolcular ücretsiz ve çeşidi fazla ikramlarından yararlanır iken biletlerinde ekstra bir ücret ödemek zorunda kalmazlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uçak firmalarından istediğiniz ülkeye sefer olup olmadığını kontrol ettikten sonra gerekli belgelerinizin tümünü hazır etmenizin ardından biletinizi temin edebilirsiniz. Bir çok uçak firmasından birini tercih ettikten sonra biletinizi alırken daha uygun almak için dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız. Yeni Bilet alırken dikkat etmeniz gereken püf noktaları ve sayılı olarak satışı gerçekleştirilen kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmekte. Özellikle yapmanız gerekenler hakkında önerilerde bulunacağız. Örneğin sizlerin aklından geçen ucuz uçak bileti nasıl alınır, erken biletinizi ayırtmak fayda sağlar mı ne kadar zamandan önce biletinizi almalısınız, uçuş öncesi yapmanız gerekenler, bavulunuzu hazırlarken mutlaka içerisinde olmadan yapılamayacaklar hakkında yurt dışına gittiğiniz de bunun gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşarak detaylı bir planlama sonucunda konforlu ve kendinizi güvende hissedecebileceğiniz bir yurtdışı ve yurtiçi seyahat geçirmeniz için bilgilerimizi sizlere aktararak konular hakkında aydınlatacağız. Böylelikle problemsiz olarak gezilerinizi yaparak tecrübelerden yararlanabileceksiniz. Üstelik yazılarda yorum kısmı açık olması nedeniyle uçak ve seyahat hakkında başınıza gelenleri bize yazabilirsiniz. Yazılarımızı önemle takip etmenizi tavsiye eder, şimdiden Yeni Bilet ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.