Antalya AnadoluJet Ucuz Uçak Bileti Ara

Akdeniz Bölgesi içinde yer alan gözde şehirlerden olan Antalya şehrine yıl boyunca yerli ve yabancı çok sayıda turistgelmekte ve bu nedenle ucuz fiyatlara uçak bileti için AnadoluJet kampanyalı bileti ara seçeneği kullanılmaktadır. Özellikle yaz sezonunda turist akımına uğrayan Antalya şehrine yapılacak seyahatten birkaç ay önce rezervasyon gerçekleştirilmesi ile uçak bileti çok ucuz fiyatlara alınabilmektedir.

Yaz mevsimi için vazgeçilmez noktalardan biri olan Antalya şehri ve ilçeleri çok uzun zamandır yerli ve yabancı turistlerin akınına uğrayan tatil merkezlerindendir. Şehir; hem gezilmesi ve görülmesi gereken tarihi yerler açısından hem de doğal güzellikler arasında çok sayıda alternatife sahiptir. Doğası, masmavi denizi ve modern insanları ile ziyaretçileri büyüleyen Antalya’da her bütçeye ait bir gezi gerçekleştirmek mümkündür. Şehir merkezinde mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri Kaleiçi olup hem gece hayatının oldukça renkli olduğu bölgede eğlencenin tadı çıkarılabilir hem de yerel yaşam gözlenip hediyelik eşya gibi ihtiyaçlar giderilebilmektedir. Antalya şehri merkezi ile öne çıktığı kadar çevre tatil beldeleri ve ilçeleri ile de ön plana çıkmaktadır. Şehrin yakınındaki en popüler tatil merkezleri ise; Side, Belek, Kemer, Alanya, Kaş, Kalkan, Finike, Manavgat, Demre ve Belek olarak sayılabilir. Bununla birlikte çevredeki Düden Şelalesi, Aspendos, Manavgat Şelalesi, Damlataş ve Olimpos gibi noktalar da önemli gezilecek yerlerdendir.

Antalya Havaalanı, şehrin merkezine yaklaşık olarak 15 kilometre uzakta yer almaktadır. Havaalanında iç hatlar ve dış hatlar terminalleri bulunmakta olup Türkiye’nin en yoğun yolcu taşımasının yapan havaalanlarından biridir. Özellikle yaz mevsiminde Avrupa üzerindeki Berlin, Duesseldorf, Hamburg, Köln, Viyana gibi noktalara direkt uçuşların gerçekleştirildiği havaalanında bu seferler kış mevsiminde azaltılmaktadır. Antalya Havalimanı ile şehir merkezi arası ulaşım oldukça kolay olup otobüsler, servisler, taksiler ya da kiralık araçlarla gerçekleştirilmektedir. Havaalanından çevre ilçelere ve tatil merkezlerine gitmek isteyen yolcular için otobüslerle Kemer, Side, Belek gibi birçok noktaya ulaşım sağlanmaktadır. Şehre yapılacak ziyaretlerin hava şartları dikkate alınarak bahar aylarında yapılması tavsiye edilmektedir. Ayrıca yaz sezonu dışında konaklama ve ulaşım ücretleri daha uygun olacağından uygun bütçeli bir seyahat gerçekleştirilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uçak firmalarından istediğiniz ülkeye sefer olup olmadığını kontrol ettikten sonra gerekli belgelerinizin tümünü hazır etmenizin ardından biletinizi temin edebilirsiniz. Bir çok uçak firmasından birini tercih ettikten sonra biletinizi alırken daha uygun almak için dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız. Yeni Bilet alırken dikkat etmeniz gereken püf noktaları ve sayılı olarak satışı gerçekleştirilen kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmekte. Özellikle yapmanız gerekenler hakkında önerilerde bulunacağız. Örneğin sizlerin aklından geçen ucuz uçak bileti nasıl alınır, erken biletinizi ayırtmak fayda sağlar mı ne kadar zamandan önce biletinizi almalısınız, uçuş öncesi yapmanız gerekenler, bavulunuzu hazırlarken mutlaka içerisinde olmadan yapılamayacaklar hakkında yurt dışına gittiğiniz de bunun gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşarak detaylı bir planlama sonucunda konforlu ve kendinizi güvende hissedecebileceğiniz bir yurtdışı ve yurtiçi seyahat geçirmeniz için bilgilerimizi sizlere aktararak konular hakkında aydınlatacağız. Böylelikle problemsiz olarak gezilerinizi yaparak tecrübelerden yararlanabileceksiniz. Üstelik yazılarda yorum kısmı açık olması nedeniyle uçak ve seyahat hakkında başınıza gelenleri bize yazabilirsiniz. Yazılarımızı önemle takip etmenizi tavsiye eder, şimdiden Yeni Bilet ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.