Anadolujet Yolcu Transferi Avantaj

Anaolujet Havayolları Alamo şirketi işbirliği yaparak yolcularını istedikleri adresten alarak Ankara Esenboğa ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanlarına yolcu transferi için oldukça uygun fiyatlı avantaj ve imkanlar sunmaktadır. Ülkemizin çeşitli noktalarından yüksek ulaşım ücret ödemeden yolcu transferi yapan Anadolujet firması bunu gerçekleştirmek için Alamo şirketi ile işbirliği yapmış ve yolcularına çeşitli avantaj ve fırsatlar sunmaktadır. Anadolujet firması yolcularını istedikleri adreslerden alarak havalimanına uygun fiyatlar ile taşımaktadır. Son zamanların en avantajlı transferini gerçekleştiren firma bu uygulamayı Alamo şirketi ile işbirliği yaparak gerçekleştirmektedir. Sadece İstanbul Sabiha Gökçen ve Ankara Esenboğa havaalanlarından yapılacak yolculuklar için geçerlidir. Bu transferin ücreti 29.90 TL’den 19.90 TL’ye düşürülerek avantajlı duruma getirilmiştir.

Hem rahat hem de konforlu bir şekilde ulaşım sağlanırken bu ulaşım oldukça uygun fiyatlar ile gerçekleştirilerek firmanın müşterilerinin memnuniyeti sağlanmaktadır. Adresten havaalanına, havaalanından adrese yapılarak gerçekleştirilen bu hizmet 19.90 TL’den başlamaktadır. Havayollarının yolcularına sunduğu bu hizmetten yaralanabilmeleri için firmanın belirttiği linkin tıklanması gerekmektedir. Link tıklandıktan sonra açılan sayfada gerekli olan bilgiler girilerek rezervasyon yapılmalıdır. Rezervasyon yapılması takdirde transferin avantajlarından istifade etmek mümkün değildir. Transfer ücreti ulaşımın yapılacağı bölgeye göre değişmektedir. Açılan sayfada yolcu bulunduğu yeri belirtmelidir böylece ücret listesine bakılarak ne kadar ücret ödemesi yapacağını öğrenebilir. Bu avantajdan yararlanabilmek için ayrıca rezervasyon sırasında AnadoluJet bilet numarasını girilmesi gerekmektedir ki zaten bu kampanya 5 bin kişi ile sınırlıdır.

Firma 1 Temmuz ile 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında geçerli olmak şartı ile araç kiralamada da çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Tarihler arasına gerçekleştirilen kampanyada Hyundai i20 benzinli otomatik araçlar ve bu araçlara benzer özellikteki diğer araçların günlük kiralaması 125 TL olacaktır. Kampanyada ancak AnadoluJet bilet numarası firmanın resmi online sitesinden veya firmanın internet adresi üzerinden kiralama yapıldığında geçerli olacaktır. İzmir, Antalya, Trabzon, Bodrum, Dalaman, İstanbul ve Ankara’da bulunan Alamo ofislerinden yapılan online kiralama işlemlerinde geçerlidir. Filoda bulunan sınırlı sayıdaki araç için gereçli olan bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Araç kiralaması Alamo Rent a Car firmasının koyduğu şartlar üzerinden gerçekleştirilmektedir. Araçların donanımları çeşitlilik arz edebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uçak firmalarından istediğiniz ülkeye sefer olup olmadığını kontrol ettikten sonra gerekli belgelerinizin tümünü hazır etmenizin ardından biletinizi temin edebilirsiniz. Bir çok uçak firmasından birini tercih ettikten sonra biletinizi alırken daha uygun almak için dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız. Yeni Bilet alırken dikkat etmeniz gereken püf noktaları ve sayılı olarak satışı gerçekleştirilen kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmekte. Özellikle yapmanız gerekenler hakkında önerilerde bulunacağız. Örneğin sizlerin aklından geçen ucuz uçak bileti nasıl alınır, erken biletinizi ayırtmak fayda sağlar mı ne kadar zamandan önce biletinizi almalısınız, uçuş öncesi yapmanız gerekenler, bavulunuzu hazırlarken mutlaka içerisinde olmadan yapılamayacaklar hakkında yurt dışına gittiğiniz de bunun gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşarak detaylı bir planlama sonucunda konforlu ve kendinizi güvende hissedecebileceğiniz bir yurtdışı ve yurtiçi seyahat geçirmeniz için bilgilerimizi sizlere aktararak konular hakkında aydınlatacağız. Böylelikle problemsiz olarak gezilerinizi yaparak tecrübelerden yararlanabileceksiniz. Üstelik yazılarda yorum kısmı açık olması nedeniyle uçak ve seyahat hakkında başınıza gelenleri bize yazabilirsiniz. Yazılarımızı önemle takip etmenizi tavsiye eder, şimdiden Yeni Bilet ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.