Anadolujet Transfer Hizmetinde İndirime Gitti

Anadolujet firması yolcularını istedikleri noktadan alıp Ankara Esenboğa Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı götürmekle gerçekleştirdiği transfer hizmetinde 10 liralık bir indirime gitti. Ankara Esenboğa Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına transfer yapma hizmetini Anadolujet firması daha önceleri yaklaşık 29 TLye gerçekleştirirken indirime gitti ve artık 19 TLye yapmaya kara verdi. Yolcuların isteklerine göre özel olarak gerçekleştirilen bu transfer hizmetinde kişiler istedikleri noktalardan alınıp Ankara Esenboğa veya İstanbul Sabiha Gökçen’e getirilirdi. Bu hizmeti Anadolujet şirketi daha önceleri 29.90 TL’ye yapmakta idi. Yeni alınan karara göre 10 TL indirim yaparak 19.90 TL’ye yapmaya karar vermiştir. Bu indirim belli bir sayıda yolcu için geçerli olacaktır.

19.90 TL’lik transfer hizmetinden yararlanacak kişi sayısını 5 bin kişi ile sınırlı olduğu bildirilmiştir. Anadolujet firması transfer hizmeti için Alamo ile işbirliği yapmaktaydı. Sadece Esenboğa ve Sabiha Gökçen havaalanları için geçerli olan bu indirimde yine adresten havalimanına, havalimanından adrese hizmeti devam edecek. Bu indirimden ve ayrıca konforlu ve rahat uygulamadan yararlanabilmek için firmanın verdiği linki tıklamak ve rezervasyon yaptırmak gerekmektedir. Rezervasyon yaptıran yolcular bu sırada bulundukları veya ulaşmak istedikleri semtin hangi bölge kapsamında olduğunu yazmaları gerekir. Böylece transfer ücretini ücret listesinden öğrenme fırsatını elde etmektedir. Rezervasyon yapma sırasında AnadoluJet havayollarından alınan biletin numarası girilmelidir. Numara girilmediği takdirde hizmetten yararlanmak mümkün olmayacaktır.

Daha fazla kişinin bu uygulamadan faydalanarak kolaylığını yaşayabilmesini isteyen Anadolujet şirketi 23 Nisan 2008 yılında kurulmuştur. İlk olarak 5 uçak ile sivil havacılık hayatına başlayan firma yakın zamanda filosunu 34 uçağa yükseltmiştir. Uçmayan kalmasın sloganı ile sektöre giren havayolları diğer şirketlere kıyasla daha farklı bir maliyet ve fiyat politikası izlemektedir. 10 yıl gibi kısa bir sürede büyümeyi başarmış olan havayolları günümüzde 44 havaalanına uçak seferi düzenlemektedir. 67 faklı destinasyona uçan Anadolujet firması daha ekonomik fiyatlar karşılığında üstün hizmet sunmaktadır. Güvenli uçuş ve uçak içi ikramları ve hizmetleri ile yolcu memnuniyetini sağlamış olan şirket her geçen gün büyümeye ve yolcu yoğunluğunu artırmaya devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uçak firmalarından istediğiniz ülkeye sefer olup olmadığını kontrol ettikten sonra gerekli belgelerinizin tümünü hazır etmenizin ardından biletinizi temin edebilirsiniz. Bir çok uçak firmasından birini tercih ettikten sonra biletinizi alırken daha uygun almak için dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız. Yeni Bilet alırken dikkat etmeniz gereken püf noktaları ve sayılı olarak satışı gerçekleştirilen kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmekte. Özellikle yapmanız gerekenler hakkında önerilerde bulunacağız. Örneğin sizlerin aklından geçen ucuz uçak bileti nasıl alınır, erken biletinizi ayırtmak fayda sağlar mı ne kadar zamandan önce biletinizi almalısınız, uçuş öncesi yapmanız gerekenler, bavulunuzu hazırlarken mutlaka içerisinde olmadan yapılamayacaklar hakkında yurt dışına gittiğiniz de bunun gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşarak detaylı bir planlama sonucunda konforlu ve kendinizi güvende hissedecebileceğiniz bir yurtdışı ve yurtiçi seyahat geçirmeniz için bilgilerimizi sizlere aktararak konular hakkında aydınlatacağız. Böylelikle problemsiz olarak gezilerinizi yaparak tecrübelerden yararlanabileceksiniz. Üstelik yazılarda yorum kısmı açık olması nedeniyle uçak ve seyahat hakkında başınıza gelenleri bize yazabilirsiniz. Yazılarımızı önemle takip etmenizi tavsiye eder, şimdiden Yeni Bilet ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.