Almanya için bilet kampanyası hangi firmada var

Ülkemizden Almanya’ya ya da oradan buraya gelmek isteyen yolcular için dönemsel olarak farklı kampanyalar düzenlenmekte ve bu kampanyalar sayesinde yolcular çok daha ucuz fiyatlara bilet alabilmektedir. Söz konusu kampanyalar genellikle promosyonlu bilet şeklinde olmakta bazen ise bilet fiyatlarına belli bir oranda indirim yapılmaktadır. Almanya ile Türkiye arasındaki uçuş sayısı diğer ülkelere göre çok daha fazla olup bunun en büyük neden orada bulunan milyonlarca Türk vatandaşıdır. Bunu bilen ve farkında havayolu şirketleri de daha fazla yolcuyu çekebilmek için yukarıda bahsedilen indirimleri dönemsel olarak yapmaktadır. Bu tür kampanyalar genellikle talebin nispeten daha az olduğu dönemlerde yapılmaktadır.

Almanya uçuşları için kampanya yapan firmalardan ilki indirimli fiyatları ile dikkat çeken Onur Air’dir. Düsseldorf ve Berlin gibi önemli kentlere yapılan uçuşlar için indirim uygulayan firmanın bilet fiyatları sadece 189 liradan başlamaktadır ki oldukça düşük bir rakamdır. Söz konusu rakamlar hem Türkiye’den bu kentlere yapılan uçuşlar için hem de buralardan ülkemize yapılan uçuşlar için geçerlidir. Söz konusu fiyatlar sadece sınırlı sayıda koltuk için geçerli olup kademeli olarak yükselmektedir. Bilet fiyatları uçuşun yapılacağı tarihe göre de farklılık gösterebilmektedir. Çok daha erken alınan biletlerin fiyatlarının daha uygun olması söz konusudur. Fiyatların çok uygun olmasından dolayı talep oldukça fazla olmakta ve bundan dolayı da biletlerin kısa sürede tükenmesi mümkün olmaktadır.

Onur Air dışında uygun fiyatla yolculuk yapma fırsatı sunan bir başka firma ise Pegasus’tur. Yurtdışı uçuşları konusunda farklı kampanyaları ile dikkat çeken firmanın Almanya için bilet fiyatları 285 liradan başlamaktadır. Bundan daha uygun fiyatlar nadiren de olsa firma tarafından sunulmaktadır. Bundan dolayı yakından takip edilmesinde fayda vardır. Bir başka kampanya Atlasglobal tarafından yapılmakta olup Almanya’nın farklı kentlerine yine bu fiyatlarda yolculuk edebilmek mümkündür. Bunların dışındaki firmalarda da dönemsel olarak farklı fırsatlar sunulmakta olup fiyatlar çok uygun seviyelere gelmektedir. Bu fırsatlardan yararlanılarak alınan bazı biletlerde iade ve değişiklik hakkı bulunmamakta olup yolcuların buna dikkat etmesi gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uçak firmalarından istediğiniz ülkeye sefer olup olmadığını kontrol ettikten sonra gerekli belgelerinizin tümünü hazır etmenizin ardından biletinizi temin edebilirsiniz. Bir çok uçak firmasından birini tercih ettikten sonra biletinizi alırken daha uygun almak için dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız. Yeni Bilet alırken dikkat etmeniz gereken püf noktaları ve sayılı olarak satışı gerçekleştirilen kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmekte. Özellikle yapmanız gerekenler hakkında önerilerde bulunacağız. Örneğin sizlerin aklından geçen ucuz uçak bileti nasıl alınır, erken biletinizi ayırtmak fayda sağlar mı ne kadar zamandan önce biletinizi almalısınız, uçuş öncesi yapmanız gerekenler, bavulunuzu hazırlarken mutlaka içerisinde olmadan yapılamayacaklar hakkında yurt dışına gittiğiniz de bunun gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşarak detaylı bir planlama sonucunda konforlu ve kendinizi güvende hissedecebileceğiniz bir yurtdışı ve yurtiçi seyahat geçirmeniz için bilgilerimizi sizlere aktararak konular hakkında aydınlatacağız. Böylelikle problemsiz olarak gezilerinizi yaparak tecrübelerden yararlanabileceksiniz. Üstelik yazılarda yorum kısmı açık olması nedeniyle uçak ve seyahat hakkında başınıza gelenleri bize yazabilirsiniz. Yazılarımızı önemle takip etmenizi tavsiye eder, şimdiden Yeni Bilet ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.