Aile ile seyahat de Pegasus indirimi oluyor mu

Uçak firması Pegasus ile yolculuk yapmayı planlayan kişiler aile indirimi yapılıp yapılmadığını merak etmektedir. Uçak yolculuklarında bazı havayolu şirketleri yolculara farklı indirimler uygulamakta olup bunlardan bir tanesi de aile indirimidir. Aile indiriminde aynı soy isme sahip belli sayıdaki kişiye biletler belli bir oranda indirimli verilmektedir. Pegasus da müşterileri için farklı kampanyalar yapmakta ve onların ilgisini çekmeyi hedeflemektedir. Yapmış olduğu kampanyalarla bunu başaran firmanın uygulamış olduğu kampanyalar arasında aile üyeleri için yapılmış olanı bulunmamaktadır. Fakat bunun yerine aile üyeleri için farklı paket seçenekleri sunulmaktadır ki bunlardan bazılarında farklı şekillerde indirimler uygulanmaktadır.

Yolculara sunulan ilk paket süper eko paket olup sadece dış hatlar yolcuları bu paketten yararlanabilmektedir. Bu pakette aile üyelerine uygun fiyatlı bilet ve ekstra bagaj hakkı verilmektedir ve bu da kişi başı 8 kilodur. Bunun dışında daha fazla uçuş puanı da firma tarafından sağlanan bir başka avantaj olup yolculara büyük avantaj sağlamaktadır. Bir başka paket ise eko paket olup bu paket hem yurt içi hem de yurt dışı uçuşlarda geçerlidir. Yolcular bu seçenek sayesinde hem daha fazla uçuş puanı hem 20 kg kadar fazla bagaj hakkı elde etmekte hem de uygun fiyata bilet alabilmektedir. Kabin içi 8 kg olan bagaj hakkı normalde ise 15 kg daha fazladır.

Havayolu şirketi tarafından müşterilerine sunulan bir başka seçenek ise avantaj paket olup burada müşterilere uçuş puanı, fazladan bagaj hakkı ve uygun fiyata bilet alabilme imkanı sağlanırken bunların dışında da ekstra avantajlar sağlanmaktadır. Yolculara hem ücretsiz koltuk seçme hakkı hem de sandviçleri %50 daha ucuza alabilme imkanı sağlanmaktadır. Pegasus tarafından son seçenek ise Business Flex Pakettir ki en geniş avantajları bu sağlamaktadır. Uçuş puanı, uygun fiyata bilet alabilme imkanı, fazladan bagaj hakkı, ücretsiz koltuk seçimi, %50 indirimli hizmet alımı gibi fırsatların dışında alınan uçak biletlerini uçuşa 2 saat kalana kadar ücretsiz değiştirme imkanı sağlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uçak firmalarından istediğiniz ülkeye sefer olup olmadığını kontrol ettikten sonra gerekli belgelerinizin tümünü hazır etmenizin ardından biletinizi temin edebilirsiniz. Bir çok uçak firmasından birini tercih ettikten sonra biletinizi alırken daha uygun almak için dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız. Yeni Bilet alırken dikkat etmeniz gereken püf noktaları ve sayılı olarak satışı gerçekleştirilen kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmekte. Özellikle yapmanız gerekenler hakkında önerilerde bulunacağız. Örneğin sizlerin aklından geçen ucuz uçak bileti nasıl alınır, erken biletinizi ayırtmak fayda sağlar mı ne kadar zamandan önce biletinizi almalısınız, uçuş öncesi yapmanız gerekenler, bavulunuzu hazırlarken mutlaka içerisinde olmadan yapılamayacaklar hakkında yurt dışına gittiğiniz de bunun gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşarak detaylı bir planlama sonucunda konforlu ve kendinizi güvende hissedecebileceğiniz bir yurtdışı ve yurtiçi seyahat geçirmeniz için bilgilerimizi sizlere aktararak konular hakkında aydınlatacağız. Böylelikle problemsiz olarak gezilerinizi yaparak tecrübelerden yararlanabileceksiniz. Üstelik yazılarda yorum kısmı açık olması nedeniyle uçak ve seyahat hakkında başınıza gelenleri bize yazabilirsiniz. Yazılarımızı önemle takip etmenizi tavsiye eder, şimdiden Yeni Bilet ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.