Ağrı SunExpress Uçak Bilet Ara

Ülkemizin en yüksek kentlerinden biri olan Ağrı ilimizde bulunan havaalanına SunExpress havayollu firmasına ait uçak ile yolculuk yapmak isteyen yolcular bilet bulmak için firmanın sitesinden ara işlemlerini yapmalıdır. SunExpress havayollarının resmi online sitesinden bilet almak için ara işlemini yapan yolcular Ağrı ilinden uçak ile yolculukların Ankara Esenboğa ve İstanbul Atatürk havaalanlarına yapılabileceğini görecektir. Ağrı Havalimanından, Ankara Esenboğa ve İstanbul Atatürk Havalimanına direkt uçuş sadece Türk Hava Yolları ile yapılabilmektedir. Her gün belirli saatlerde yapılan bu yolculuklarda SunExpress Havayolları hizmet vermemektedir. Ağrı kentinden İstanbul’un Avrupa yakasına direk yolculuk Türk Hava Yolları tarafından öğlen saat 12.10’da gerçekleştirilmektedir. 2 saat 25 dakika süren bu yolculuk öğleden sonra 14.35’te sona ermektedir.

İstanbul Atatürk Havalimanı dışında kentin Anadolu yakasına gitmek isteyenler ise direkt uçak yolculuğu yapamamaktadır. Anadolu yakasında bulunan Sabiha Gökçen Havalimanına ulaşmak isteyen yolcular Anadolujet firmasını tercih etmesi gerekmektedir. Anadolujet havayollarının, öğleden sonra 16.30 saatinde havalanan uçağı Ankara Esenboğa Havalimanı üzerinden aktarmalı olarak Sabiha Gökçen Havalimanına ulaşmaktadır. Bu yolculuğun süresi, aktarma sırasındaki bekleme süresine göre en az 4 saat 25 dakika ile en fazla 7 saat 5 dakika arasında değişmektedir. İstanbul’a Ekonomi veya promosyon sınıfında yapılacak olan yolculuğun maliyeti 104 TL ile 340 arasında değişmektedir. Bussiness Class sınıfında uçmak isteyenlerin ücretin yükseleceğini bilmeleri gerekmektedir. En uygun biletleri de promosyon uygulamalarından bulmak mümkündür.

Ağrı ilinde bulunan dağ Kutsal kitapların bazılarından Büyük Tufan’dan kaçan Nuh Peygamberin gemisiyle karaya çıktığı yer ve Hz. Adem’in Hz. Havva ile buluştuğu yer olarak nitelendirilmektedir. Dağcıların zorlu tırmanış alanı olarak değerlendirdikleri bu dağ kentin değerini artırmaktadır. Osmanlı Devleti’nin Topkapı Sarayı’ndan sonra yaptırdığı İshak Paşa Sarayı imparatorluğun Lale Devrinin görkemini yansıtan bir eser olarak şehri süslemektedir. Hz. Nuh’un Gemisi, Meya Mağaraları ve Meteor Çukuru kentte kesinlikle görülmesi gereken yerlerin başında gelmektedir. Kent, kış aylarında yüksekliğinden ve bulunduğu kuşağın etkisi ile soğuk olduğundan gezmek ve görmek için en uygun vakit İlkbahar ve Yaz aylarıdır.145 bin kişilik nüfusa sahip olan kente havayollarının dışında karayolları ile de ulaşım sağlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uçak firmalarından istediğiniz ülkeye sefer olup olmadığını kontrol ettikten sonra gerekli belgelerinizin tümünü hazır etmenizin ardından biletinizi temin edebilirsiniz. Bir çok uçak firmasından birini tercih ettikten sonra biletinizi alırken daha uygun almak için dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız. Yeni Bilet alırken dikkat etmeniz gereken püf noktaları ve sayılı olarak satışı gerçekleştirilen kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmekte. Özellikle yapmanız gerekenler hakkında önerilerde bulunacağız. Örneğin sizlerin aklından geçen ucuz uçak bileti nasıl alınır, erken biletinizi ayırtmak fayda sağlar mı ne kadar zamandan önce biletinizi almalısınız, uçuş öncesi yapmanız gerekenler, bavulunuzu hazırlarken mutlaka içerisinde olmadan yapılamayacaklar hakkında yurt dışına gittiğiniz de bunun gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşarak detaylı bir planlama sonucunda konforlu ve kendinizi güvende hissedecebileceğiniz bir yurtdışı ve yurtiçi seyahat geçirmeniz için bilgilerimizi sizlere aktararak konular hakkında aydınlatacağız. Böylelikle problemsiz olarak gezilerinizi yaparak tecrübelerden yararlanabileceksiniz. Üstelik yazılarda yorum kısmı açık olması nedeniyle uçak ve seyahat hakkında başınıza gelenleri bize yazabilirsiniz. Yazılarımızı önemle takip etmenizi tavsiye eder, şimdiden Yeni Bilet ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.