2018 yılı için bilet kampanyaları

Geçtiğimiz dönemlerde farklı kampanyalarla dikkat çeken havayolu şirketleri 2018 yılına da hızlı bir giriş yapmışlar ve bunun sonucunda da yolcular çok daha uygun fiyatlara bilet alabilme imkanı bulmuştur. Türk Hava Yolları bu kampanyalardan en dikkat çekeni yurt içi uçuşlarda uygulayacağını açıklamıştır. Buna göre yurt içinde çok önemli merkezlere olan uçuşlar 55 lira ve 66 liradan başlayan fiyatlarla müşterilere sunulmaktadır. Söz konusu kampanya 2018 yılındaki bazı dönemleri kapsamaktadır. Benzer bir kampanya Anadolujet tarafından yapılmakta olup buradaki fiyatlar ise çok daha uygun seviyelerdedir. Anadolujet ile yapılacak olan yolculuklar için alınacak olan biletlerin fiyatları sadece 39 liradan başlamaktadır. Söz konusu biletler ile ülke içindeki birçok noktaya doğrudan yolculuk yapılabilmektedir.

Ülke içinde yapılan uçuşlardaki en iyi fiyatları Sunexpress sunmakta olup fiyatlar görenleri şaşırmaktadır. İstanbul merkezli uçuşlar başta olmak üzere ülke içindeki bazı noktalara yapılan seferler için alınacak biletlerin fiyatları sadece 27 liradan başlamaktadır. Söz konusu fiyatlar sadece sınırlı sayıda koltuk için geçerli olup daha fiyatlar kademeli olarak artış göstermektedir. Fiyatlar 37, 47 ve 57 lira şeklinde artmaktadır. Sunexpress dışında 2018 yılında kampanya yapan bir başka firma ise Pegasus’tur. Yurt dışı uçuşlarında balkan ülkelerine olanlarında indirime gittiğini açıklayan firma 2018 yılına da kampanya ile girmeye başarmıştır. Yurt dışına gitmek isteyenler için önemli fırsatlar firma tarafından sağlanmaktadır.

Ülkemizde bulunan Atlasglobal, Onur Air gibi firmalar da yolcularına indirimli biletler sunmaktadır. Onur Air özellikle Almanya ve Hollanda gibi Türklerin yoğun olduğu ülke kentlerine yapmış olduğu seferlerde indirimler yapmaktadır. Söz konusu indirimler sayesinde buralara olan seferlere ait biletlerin fiyatların 180 liradan başlamaktadır. Böylelikle insanlar Almanya ve Hollanda’daki birçok kente çok daha uygun fiyata gidebilmektedir. 2018 yılında yapılan bilet kampanyaları genel itibariyle bir önceki yıl ile aynı doğrultuda olacak ve müşterilere farklı fırsatlar sunacak gibi durmaktadır. Firmaların otobüslerden daha uygun fiyatlar sunmasıyla da insanların havayolunu tercih etme durumu her geçen gün daha da artmakta ve bu da firmaları olumlu etkilemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uçak firmalarından istediğiniz ülkeye sefer olup olmadığını kontrol ettikten sonra gerekli belgelerinizin tümünü hazır etmenizin ardından biletinizi temin edebilirsiniz. Bir çok uçak firmasından birini tercih ettikten sonra biletinizi alırken daha uygun almak için dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız. Yeni Bilet alırken dikkat etmeniz gereken püf noktaları ve sayılı olarak satışı gerçekleştirilen kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmekte. Özellikle yapmanız gerekenler hakkında önerilerde bulunacağız. Örneğin sizlerin aklından geçen ucuz uçak bileti nasıl alınır, erken biletinizi ayırtmak fayda sağlar mı ne kadar zamandan önce biletinizi almalısınız, uçuş öncesi yapmanız gerekenler, bavulunuzu hazırlarken mutlaka içerisinde olmadan yapılamayacaklar hakkında yurt dışına gittiğiniz de bunun gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşarak detaylı bir planlama sonucunda konforlu ve kendinizi güvende hissedecebileceğiniz bir yurtdışı ve yurtiçi seyahat geçirmeniz için bilgilerimizi sizlere aktararak konular hakkında aydınlatacağız. Böylelikle problemsiz olarak gezilerinizi yaparak tecrübelerden yararlanabileceksiniz. Üstelik yazılarda yorum kısmı açık olması nedeniyle uçak ve seyahat hakkında başınıza gelenleri bize yazabilirsiniz. Yazılarımızı önemle takip etmenizi tavsiye eder, şimdiden Yeni Bilet ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.