Yurtiçi uçuşlar da THY oldukça avantajlı

THY, yurt içi yolcularına özel lezzetler, geniş koltuklar, gişe filmlerinden unutulmaz filmlere, göklere taşıyan müzik arşivine, dünya ile iletişiminizi devam ettiren internetin avantajlarına kadar daha birçok fırsatı sunmaktadır. Keyifli bir yolculuk için ne gerekiyorsa sunan Türk Hava Yolları, bu avantajlarının yanında yaptığı kampanyalarla daha farklı avantajları da eklemektedir. Özellikle uygun fiyata kaliteli hizmet arayanlar için bulunmaz fırsat olan bu kampanyalar sıkı takip edilmelidir. Bilet alma süresi 20 Kasım 2017 tarihinde başlayıp 24 Mart 2018’de bitecek olan Öğretmenler Günü Kampanyasıyla yurt içi uçuşlarında öğretmenlere ve ailelerine % 25 indirim yapılmaktadır. 31 Mart 2018 tarihine kadar yapılacak seyahatler için geçerli olan kampanya yurt içi gezileri için oldukça avantajlıdır.

Avantajlı fırsatlardan olan İstanbul- Sivas Promosyonlu uçak bileti kampanyasıyla 01 Kasım 2017 ile 24 Mart 2018 tarihleri arasında Sivas’a her şey dâhil tek yön alınan biletlerin fiyatları 100 TL’den başlamaktadır. Bu tarihler arasında alınacak ve yapılacak seyahatler için geçerli olan kampanya sadece sınırlı sayıdaki koltuklar için geçerlidir. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan başlayan yolculukta alınan biletlerde iade, iptal ve değişiklik yapılmayıp bazı sınıf biletlerinde sadece iptal ve değişiklik söz konusu olabilir. Bu tür kampanyalarda THY değişiklik hakkını her türlü ihtimale karşı saklı tutmaktadır. Kampanya sadece Sivas için geçerli olup diğer şehirlere yapılacak uçuşlarda da şirketin normal bilet fiyatlarının diğer firmalara oranla daha uygun olduğu görülecektir.

Kaliteli hizmet ve güvenli uçuşu en uygun fiyatlar sunan THY son zamanlarda yaptığı kampanyalara ailelerle yurt içinden herhangi bir şehre ekonomi sınıfında 29 Ekim 2017 ile 31 Mart 2018’de yapılacak yolculuklarda % 15 indirim fırsatını da eklemiştir. Bu avantajdan yararlanmak için biletlerin 29 Mart 2018’e kadar alınması gerekmektedir. Kampanyadaki indirimin uygulanabilmesi için aynı rezervasyonda bulunan kişilerin soyadlarının aynı olması şarttır. Aynı soyadına sahip en az 3, an fazla 9 yolcu bu indirimden yararlanabilir. Promosyon biletleri zaten uygun fiyat olduğu için bu kampanyada promosyonlara indirim uygulanmamaktadır. Yapılan indirim, kampanya gibi uygulamalarla THY firması yurt içi uçuşlarında oldukça avantajlı konumda olduğu görülmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir