Uygun rakamlara Atlasglobal ile uçuşlar

2001 yılında kurulan firmanın filosunun genişlemesi, yurt içi ve yurt dışı uçuş noktalarını artırması ve yolcularına sunduğu kalite ve uygun rakamlı uçak bileti fiyatları AtlasGlobal’i neden seçmeliyim sorusunun cevabı olmaktadır. Şirket, ülkemizin ve dünyanın birçok merkezine sağladığı ulaşım ağında uyguladığı promosyonlu bilet, kampanyalar ve indirimli bilet uygulamaları ile yolcularına ucuz ama kaliteli yolculuk imkânı tanımaktadır. Diğer firmalarla yapılan karşılaştırmalarda müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketin bilet fiyatlarının daha cazip olduğu görülmektedir. Tercih tamamen yolcuda olan bu fırsatlarda uygun biletlerin yanında sunulan bagaj hakkı, ücretsiz check-in, kaliteli ikram çeşitliliği, geniş ve rahat koltukları seçme hakkı gibi ekstra hizmetler sunulmaktadır.

Öger Holding tarafından 14 Mart 2001 tarihinde kurulup, Haziran ayında 2 Boeing yolcu uçağı ile uçuş hayatına başlayan firma 2004 yılında ruhsatında yapılan değişiklik ile İç ve Dış Hatlarda tarifeli ve tarifesiz yolcu ve yük taşımacılığı yapmak üzere iznini alarak yoluna devam etmiştir. Günümüzde hayallerin üzerinde bir dünya sloganı ile yurt içi ve yurt dışında sayısız seferlerle hava yolu ulaşımına katkı sağlamaktadır. Kurulduğunda adı Atlasjet olan firma 31 Ocak 2015 tarihinde bünyesindeki yeniliklerle birlikte yaptığı açıklama ile AtlasGlobal olarak güncellemiştir. Havayolu firması, günümüzde yurt içi ve yurt dışı uçak biletlerinde yaptığı kampanyalarında sağladığı uygun fiyatlarla uçuş fırsatları ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

AtlasGlobal uçak biletlerinde yaptığı indirim ve kampanyaların yanı sıra Bank’O Atlas kart fırsatını da sunmaktadır. Hem alışverişlerde hem de şirketin uçuşlarında kullanılabilen kart ile alınan uçak biletleri sahiplerine mil kazandırmaktadır. Bank’O Atlas Kart ile kazanılan miller yurt içi ve yurt dışı tüm uçuşlarda kullanılabilir. Kartınızdaki mil yeterli olmadığında avans ve sözüne mil kullanılıp bir uçuş bedavaya yapılabilir. Firma yaptığı bazı kampanyalar ile Bank’O Atlas kart sahiplerinin daha fazla mil toplamalarına yardımcı olmaktadır. Ayrıca uygun rakamla AtlasGlobal ile uçmak için firmanın sunduğu bir başka fırsat ise indirim kuponudur. Kolay bir seri harf ve rakamdan oluşan şifre ile alınan uçak biletlerinde anında indirim sağlayan indirim kuponlarını kullanmakta fayda vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir