Uygun Fiyatlı Artvin THY Uçak Bileti Al

Havayolu ulaşımına olan ilginin son zamanlarda artış göstermesinin doğal sonucu olarak uygun fiyatlı THY uçak bileti al kampanyalarına oldukça etkili bir ilgi de gösterilmektedir. THY birçok kanaldan Artvin uçuşlarınız için uygun fiyatlı erken rezervasyonda veya kampanyalı uçuşlarda uçak bileti ayırtmanız ya da almanız için size olanaklar sağlamaktadır. Artvin uçak biletinizi internet üzerinden veya THY şubelerinden alabilirsiniz. Artvin uçak bileti fiyatları ortalama 300tl. Artvin biletinizi THY mobil uygulamalarından %15’e varan özel indirimlerle alabilirsiniz.
“Dünya büyük, keşfet!” sloganıyla Dünya’da 110 ülke ve 300’den fazla kente uçuşları olan THY, 300’den fazla yolcu ve kargo uçağı ile Türkiye’nin en büyük üçüncü özel şirketidir.
Türk Hava Yolları 1933’te,TBMM tarafından “Hava Yolları Devlet İşletmesi” olarak kurulmuştur. Ülkemizin BAYRAK TAŞIYICISI olarak Türkiye’de her havalimanına ve Dünya’da en çok yere uçan havayolu şirketidir. 2016 yılında 62 milyon yolcu taşımıştır. 2015 yılında Avrupa’nın en iyi havayolu şirketi seçilen THY bir dünya markasıdır.
Artvin, Karadeniz Bölgesinde ülkemizin en kuzeydoğu noktasında yer almaktadır. Gürcistan sınırında, Ardahan, Erzurum ve Rize ile komşudur. Karadeniz kıyısında olan Artvin eşsiz güzellikler barındırır.
Artvin’e denizyolu, karayolu ve hava yolu taşımacılığı ile ulaşılabilir. Havalimanı şehir merkezine 75 km uzaklıktadır.
Artvin’in yüzölçümü 7.367km2 olup, 169.334 nüfusa sahiptir. Artvin sizi büyüleyecek eşsiz güzellikler ve tarihi olgular açısından çok zengindir. Mutlaka görmelisiniz denilecek o kadar çok yer var ki…
“Alternatif turizmde alternatifsiz il” sloganıyla vadi ve kanyonları, Çoruh Nehri ve Bahral Çayı’nda yapılan alternatif su sporları, birbirinden oldukça farklı uygarlıklara ait tarihi eserleri, yaylaları, dağlarıyla gezmeye doyamayacağınız cennet burası dedirten bir yer Artvin. Artvin’de, her yıl düzenlenen Kafkasör Yaylası Kültür Turizm ve Sanat Festivali’ de turistlerin oldukça ilgisini çeken bir etkinliktir.
Artvin’in ilgi odağı olan yerlerinden biride Atatepe’dir. Atatepe’ de Türkiye’nin en büyük Atatürk heykeli bulunmaktadır.
Bölgede çok sayıda tabiat parkı, coğrafi olgu ve tarihi yapı bulunmakta,
Kaçkaç Dağları, Karagöl Sahara Milli Parkı, Barhal Manastırı, Hatila Vadisi Milli Parkı, Borçka Karagöl Tabiat Parkı, Arsiyan Yaylası, Balık Gölü, Görgit Yaylası, Ciro Şelalesi, TibetiKilisesi,Porta Manastırı, Ferhatlı Kalesi, Artvin Kalesi, Artvin Cam Teras, İşhan Köyü bunlardan bazılarıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir