Uygun fiyata SunExpress ilave bagaj paketleri

Farklı kampanyalarla dikkat çeken Sunexpress yolcularına ilave bagaj konusunda da farklı fırsatlar sunmakta ve bu alanda da ciddi kolaylık sağlamaktadır. Hava yolu yolculuğu yapan kişiler yanlarında farklı eşyalar taşımakta ve gidecekleri yerlere götürmektedir. Firma tarafından yolculara bu konuda verilen hak yolculuk yapılacak olan yere ve buranın mesafesine göre farklılık göstermektedir. Firma tarafından yolculara genellikle yolculuk yapılan mesafeye bağlı olarak 15 kg ile 40 kg arasında bagaj hakkı verilmekte ve yolcular belirtilen miktarlara kadar eşyayı yanlarında getirebilmekte olup belirtilen miktarları geçtiği zaman ilave ücret ödemeleri gerekmektedir.

Sunexpress tarafından yolculara yanlarında getirebilecekleri yük konusunda farklı bir kolaylık sağlanmaktadır. Farklı ilave bagaj seçenekleri sayesinde yolcular daha fazla eşyayı yanlarında çok daha az ücret ödeyerek getirebilmektedir. Söz paketlere ait fiyatlar yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda farklılık göstermektedir. Yurt içi yolculuklarda yolculara sunulan paketler 5 kg, 10 kg, 15 kg ve 20 kg şeklinde olup hepsi için ayrı ücretler talep edilmektedir. Söz konusu ücretlerin ödenmesi durumunda yolcular belirtilen miktardaki eşyalarını yanlarında getirebilmektedir. Bu paketler için firma tarafından talep edilen ücret ise yurt içi uçuşlarda sırasıyla 15 TL, 30 TL, 45 TL ve 60 TL iken yurt dışı uçuşları için 15 Euro, 30 Euro, 45 Euro ve 60 Euro’dur.

Yukarıda belirtilen paketlere ait ücretlerin ödenmesi ile yolcular çok daha uygun fiyata daha fazla yük taşıma fırsatı elde etmiş olmaktadır. Fakat burada dikkat edilmesi gereken çok önemli bir husus bulunmaktadır. Sunexpress tarafından yolculara sağlanan bu avantajdan yararlanmak için uçuşa 3 saat kalana kadar belirtilen paketlerin satın alınması gerekmekte olup daha az süre kaldığında bunların alınması mümkün olmamaktadır. Bu duruma yolcuların dikkat etmesi ve ona göre davranması gerekmektedir. Ayrıca buradaki fırsatlardan yararlanmak istemeyen yolcular için firma yurt içinde her fazla kg için 6 TL talep ederken yurt dışı uçuşlar için ise 10 Euro talep etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir