Ucuz uçak biletleri ile THY tercih sebebi

1933 yılında kurulan Türkiye’nin ilk havayolu şirketi olan Türk Hava Yolları kaliteli ve güvenli yolculuk hizmetine eklediği ucuz uçak bilet fırsatları ile daha çok tercih sebebi olmaktadır. Önceki dönemlerde pahalı olduğu için az tercih edilen hava yolu ulaşımı şimdilerde sunulan fırsatlarla daha sık kullanılmaktadır. Hızlı ve konforlu olan uçak yolculuğu firmalar tarafından uygulanan indirim, kampanya ve promosyon biletlerle cazip fiyatlarla yapılabilmektedir. Özellikle belirli zamanlarda yapılan kampanyalar ile şirketin belirlediği güzergâhlarda yapılan uçuşlar en ucuz ulaşım vasıtalarından daha uygun olan fiyatlara denk gelebiliyor. Türkiye’nin gözde şirketi THY daha çok kullanılan rotalarda ve zamanlarda yaptığı indirimler ile yolcularına ucuz bilet fırsatı sunmaktadır.

THY her uçağında belli sayıdaki koltuk için iade, değişimi olmayan çok cazip fiyatlı promosyon biletler belirlemiştir. Bu biletlerin sunduğu indirim fırsatlarından yararlanmak için erken hareket etmek gerekmektedir. Hava ulaşım hizmeti sunan şirketlerin seçimi bilet fiyatları konusunda önemlidir. Sektörde belli bir kalite ve güveni yakalamış olan bazı firmalar vardır ki kalite ve güvenlerinden ve özellikle misafirlerine sunduğu hizmetten asla vazgeçmezler. Türk Hava Yolları da asla kalitesinden ödün vermeyen firmalardandır. Bu konfor ve kaliteli hizmet anlayışını yaptığı yatımlarla bilet fiyatlarına yansıtan şirket müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır. Türk Hava Yolları ucuz bilet imkânı sunarken diğer konfor ve lüks hizmetlerinden asla taviz vermemektedir.

Hava ulaşımındaki bazı firmalar ucuz bilet fiyatlarının içine sadece koltuk ücretini koymakta diğer bagaj limiti, koltuk seçimi, yeme içme ve hatta suyu bile ekstra ücrete tabi olmaktadır. Hal böyle olunca çıplak bilet fiyatı cüzi görünmekle birlikte eklenen ek ücretlerle fiyatlar yükselmektedir. Uçaklarda şirketlerin uyguladığı Business ve Economy Class gibi farklı sınıflardan uygun bilet almak için doğru sınıfın tercih edilmesi önemlidir. Koltuk seçimi, yemek alternatifleri gibi ekstra hizmetlerin sunulduğu Business Clas, Economy Class’a göre daha pahalıdır. Bundan dolayı uygun fiyatlı bilet almanın en doğru adresi Türk Hava Yolları’nın Economy Class sınıfıdır. Ayrıca uygulanan kampanyalar özel olarak değerlendirilip cazip fiyatlarla konforlu ve rahat bir seyahat gerçekleştirilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir