Uçuş planı için önce SunExpresse bakmalısınız

Yapılan kampanyalar ve sunmuş olduğu fırsatlar ile SunExpress yolcuların çok daha uygun fiyatlara seyahat etmesini sağlamakta olup bundan dolayı öncelikle tercih edilmesi gereken firmalar arasında bulunmaktadır. Uçak yolculuğu için bilet almadan önce kesinlikle Sunexpress tarafından sunulan fırsatların incelenmesi gerekmektedir. Çünkü firmanın hizmet politikasında öncelik daha ucuza uçak yolculuğu olup bunu sağlamak için farklı kampanyalar düzenlemektedir. Düzenlenen kampanyalar dönemsel olarak farklılık göstermekte ve genellikle biletlerin fiyatlarını yüksek oranlarda düşürmektedir. Bu fırsatlardan bazıları ile biletler bazen 14 liraya bazen ise 28 liraya kadar düşmüş ve bu da yolcuların büyük bir ilgi göstermesine sebep olmuştur.

Sunexpress belirlemiş olduğu fiyat politikası ile adeta otobüs firmalarıyla yarışmakta ve zaman zaman onlardan çok daha uygun fiyatlara yolcuları taşımaktadır. Söz konusu bilet politikası hem yurt içi yolculuklarda hem de yurt dışı yolculuklarda uygulanmakta olup dönemsel olarak farklılık gösterebilmektedir. Yurt içi yolculuk yapmak isteyen kişiler birçok noktaya yaklaşık 40 lira gibi çok uygun bir fiyata gidebilmektedir. Söz konusu noktalara ülkemizin en büyük şehirleri arasında bulunan İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya gibi illerde dahildir. Fakat bu fiyatlar sadece sınırlı sayıdaki biletler için geçerli olup kısa sürede tükenebilmektedir. Bundan dolayı uygun fiyata satılan biletleri almak isteyenlerin biraz acele etmesi gerekmektedir.

Sunexpress tarafından yurt dışına seyahat etmek isteyen ya da oradan Türkiye’ye gelmek isteyenler için de benzer fırsatlar bulunmaktadır. Bu fırsatlar sayesinden insanlar çok uygun fiyatlara seyahat edebilmektedir. Ülke içinde olduğu gibi burada da ücretler dönemsel olarak farklılık gösterebilmektedir. Avrupa’nın önemli kentlerine gitmek isteyenler bir dönem sadece 200 lira öderken şuanda fiyatlar artan talebe bağlı olarak bir miktar artmış ve 300 lira olmuştur. Söz konusu ücretlerden yararlanmak için acele edilmesi burada da gerekmekte olup aksi takdirde sunulan fırsat kaçırılmaktadır. Ayrıca firma tarafından sağlanan düşük ücretlerden yararlanan kişilere değişim ve iade gibi bir takım haklar verilmemekte olup yolcuların bunu dikkate almaları gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir