Uçmadan önce Atlasglobal biletlerini inceleyin

Yolculara hayal ettikleri seyahati sunan firma, yurt içi ve dışı uçuşlarına eklediği rotalar ve yaptığı muhteşem kampanyalarla nereye uçmak istenirse istensin firmalar arasında önce AtlasGlobal’e bakma ihtiyacını oluşturmuştur. Diğer firmalardan farklı hizmet anlayışı ve genişleyen uçuş ağıyla bir adım öne çıkan AtlasGlobal Havayolu şirketi yurt içi avantajlı biletlerine eklediği cazip yurt dışı biletleriyle de dikkat çekmektedir. Şirketin sunmuş olduğu uygun bilet ve rota fırsatlarını değerlendiren yolcular Beyrut’tan Stockholm’e, Amsterdam’dan Dubai’ye kadar kaplayan geniş haritasıyla yurt dışında ve yurt içinde görmediği şehir ve ülke kalmayacaktır. Ülkemizde bulunan birçok hava yolu ulaşım şirketleri arasında yapılan karşılaştırmada AtlasGlobal ile yolculuğun fırsatlarının daha fazla olduğu görülecektir.

Yolcularına lüks ve konforlu uçuş deneyimi sunmak amacıyla yola çıkan AtlasGlobal bu hedefini gerçekleştirmek hızlı adımlarla ilerlemektedir. Kampanyalı ve indirimli bilet imkânlarından yararlanmak isteyenle şirketin internet sayfasından fırsatları takip edebilirler. Ayrıca nerdeyse herkesin elinde bulunan akıllı cihazlara kurulabilen mobil uygulamalardan da uçak biletlerine ulaşmak oldukça kolay olmuştur. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan yurt içinde Adana, Antalya, Bodrum, Dalaman, Gaziantep, İzmir, Kayseri, Konya, Trabzon’a ulaşım sağlanmaktadır. Yurt dışında ise Kazakistan, Hollanda, Irak, İspanya, Sırbistan, Lübnan, Fransa, Birleşik Krallıklar, Cezayir, Suudi Arabistan, İrlanda, Almanya, Ermenistan, Fas, Ukrayna, Danimarka, Rusya, Portekiz, İtalya İsveç, İsrail, Gürcistan, Tunus ve İsviçre’ye bulunan uçuşlarla oldukça gelişmiş bir firmadır.

Sayısız uçuş rotası bulunan AtlasGlobal Havayolları yolcularına, rahat uçaklarında uygun fiyatla uçuş imkânı sunulmaktadır. Özellikle uzun süreli yurt dışı seyahatlerinde uygulanan Ekonomi Plus’ta yolculuk edecek olan müşteriler için 77 cm genişliğinde deri kaplı koltuklarla konforlu yolculuk fırsatı bulunmaktadır. Hava yolu firması 30 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz zengin içerikli özel aşçı yapımı yemek, atıştırmalık ve içecek ikramı, ücretsiz checck-in hizmetlerini de ek olarak yolcularının kullanımına sunmuştur. Bu uçaklarda EkonomiPlus yanında Business Class sınıflarında da uçma konforu sağlanmıştır. Business Class yolcuları ise özel tasarlanmış geniş aralıklı konforlu koltuklarda, lüks ikramları, standarttan fazla bagaj taşıma hakkı ve önceliği, V.I.P araçlarla havalimanı transferi hizmetlerinden yararlanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir