Uçak içi ikramlarında THY neler sunuyor

Ülkenin büyüyen gelişen ve yatırımlarını her geçen gün daha da artırmak suretiyle dünya havayolu taşımacılığı sektöründe öncü konumda hizmet verme amacıyla yola çıkan Türk Havayolları müşterilerine sunduğu uçak içi ikramları ile kalitesinden asla ödün vermemektedir. Dünya ve Türk mutfağının en eşsiz ve lezzetli yemeklerini maharetli şeflerinin emeği ile birleştirip Türk misafirperverliğinin gerekleri doğrultusunda müşterilerine sunan Türk Havayolları, keyifli bir yolculuk için hizmet vermektedir. Lüks restoranlardaki menüler seviyesinde sunulan ve içerisinde ödüllü lezzetlerin de yer aldığı menüler sayesinde yolcuları için unutulmaz bir keyif yaşanması mümkün hale gelmektedir. Şirket tarafından müşterilerine sunulan yiyecekler mevsimsel koşullara göre hazırlanmakta ve en taze, kaliteli malzemeler kullanmak suretiyle özenli bir şekilde servis edilmektedir.

Yetenekli ve kaliteli şeflerin emeği doğrultusunda en taze ve nefis yiyecekleri müşterileri ile buluşturan şirketin menülerinde Skytrax tarafından ödüllendirilen lezzetler de yer almakta olup yolcular için unutulmayacak bir an yaşatmak adına gereken gelişimler yerine getirilmektedir. Sağlık durumu özel olan yolcular için diyabetik, glütensiz ya da vejetaryen menüler gibi özel menüleri de bünyesinde barındıran şirket, inancı gereği hassas davranan yolcuları da düşünmekte olup bu kişiler için de özel menüler hazırlamaktadır. Bu gibi özel durumların yolcular tarafından sefer saatinden en az 24 saat önce bildirilmesinde yarar vardır. Uçak içi ikramlardan bir diğeri ise şirketin Universal Music Group ile yaptığı anlaşma doğrultusunda sunduğu müzik platformudur. Yolcular bu platformdan yararlanarak pek çok dilde bestelenmiş 750 bini aşkın parçayı dinleme şansı elde etmektedir.

Türk Havayolları uçaklarında yer alan ve aylık olarak basılan Sky Life dergisi sayesinde yolcular dünya üzerindeki pek çok noktanın kültürel ve tarihi yapısı hakkında bilgi edinebilmektedir.Şirket tarafından çocuk yolcular da düşünülmüş olup bu yolculara özel filmler dijital platformlarında yer almakta ve birçok oyun da bu platformlara yüklenmiş olup çocuk yolcuların keyifli bir zaman geçirmesi sağlanmaktadır. Bu bağlamda şirket tarafından Disney firması ile anlaşma yapılmış olup her geçen gün çocuklara özel eğlence platformunun geliştirilmesi sağlanmaktadır. THY uçaklarında bulunan son derece modern ve yüksek hıza sahip internet bağlantısı sayesinde yolcuların iletişim halinde kalabilmesi sağlanmıştır. Laptop, tablet veya akıllı telefon ile bağlanabileceğiniz internet hizmetinden business yolcular ücretsiz olarak yararlanabilmekte iken ekonomi sınıfında yer alan yolculardan saat başına 10 dolar ya da 24 saat için 15 dolar ücret talep edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir